Türk Telekom Bedava SMS 2023 Hilesi Faturalı ve Faturasız

Türk Telekom bedava sms 2023 hilesi ve kampanyaları fatura, faturasız hat kullanıcılar için geçerlidir. Türk Telekom hediye sms kazanmak için ücretsiz tüm detayları ile fırsatlarından faydalanabilmek için yapmanız gereken birden çok yöntem bulunmaktadır.

Sizde Türk Telekom müşterisi değilseniz kısa sürede hattınızı Türk Telekom’a geçirerek Türk Telekom’un bedava sms kampanyalarından ve diğer kampanyalarından faydalanabilmeye başlayabilirsiniz.

Türk Telekom hattı aboneleri Türk Telekom aracılığı ile kazanmış olduğu ücretsiz SMSleri sadece kendi kullanımları için değerlendirebilirler. Türk Telekom bedava SMS 201 gönderme nasıl yapılır diye sorulduğunda aklımıza herhangi bir seçenek gelmemektedir. Çünkü kişi kazanmış olduğu ücretsiz SMS hakkını sadece kazandığı telefon numarası üzerinden kullanabilir.

Türk Telekom Bedava Sms Paketleri Nedir?

Türk Telekom’un müşterilerine sağlamış olduğu bedava sms paketlerini kısa mesaj aracılığı ile telefonlarınıza tanımlayabilirsiniz. Türk Telekom kendisine ait olan online uygulaması üzerinden de yine yapmış olduğu SMS kampanyalarına değerlendirebilirsiniz.

Türk Telekom uygulamasını telefonunuza indirerek uygulama içerisindeki sil süpür kampanyası adı verilen kategoriden bedava sms haklarımızı telefonunuza tanımlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Sms Kazanma

2023 yılında Türk Telekom operatörü üzerinden bedava sms kazanabilmenin birden çok yolu bulunur. Bu yollardan birisi en çok tercih edilen ve bilinen bir kampanyadır. Kampanyalardan bahsedecek olursak ücretsiz anlık mesajlaşma kampanyası ile Türk Telekom bedava sms kazanma müşterilerine bedava sms sunmaktadır. Bedava sms fırsatlarından faydalanabilmek için Türk Telekom müşterisi olabilmek ya da Türk Telekom’a yakın bir zamanda hattını taşımış olmak gerekmektedir.

 • Türk Telekom’un ücretsiz anlık mesajlaşma kampanyası ile hem yurt içinde hem yurt dışında kişiler istedikleri ile ile mesajlaşabilmektedirler.
 • Türk Telekom faturalı mobil hat kullanıcıların bu kampanyadan faydalanabilmeleri sağlamamaktadır.
 • Esnaf dostu tarifeler ya da ortak tarifelerde bu kampanyadan faydalanabilecek özelliğe sahip olan abonelerdir.
 • Ücretsiz anlık mesajlaşma kampanyasına katılabilmek için yapılması gerekenler şunlardır:
 • Öncelikle hem faturalı hem de kurumsal bir hatta sahip olmanız gerekir.
 • Türk Telekom hat sahipleri telefonlarını mesaj bölümlerine büyük harfler ile UCRETSIZ yazdıktan sonra 5555‘e kısa mesaj olarak göndermeleri dahilinde geriye kısa sürede bilgilendirme mesajı gelecektir. 
 • Bilgilendirme mesajının ardından bedava smslerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Sms Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom abonelerinin faydalanabilecekleri herhangi bir bedava sms hilesi bulunmamaktadır Türk Telekom bedava sms hilesi nasıl yapılır dendiğinde net bir cevap verilmemekte beraber hile olmadan da bedava sms kazanabilmenin Yolları bulunmaktadır Bunlardan en çok tercih edileni SMS yolu ile bedava sms kazanmaktır.

 • Telekom’dan bedava sms kazanabilmek için yapılması gereken tek şey telefonların mesaj kısmına büyük harfler ile DENEME yazdıktan sonra 5555‘e kısa mesaj yollamaktır.
 • Bunu bir hile olarak düşünebilirsiniz. Yolladıktan sonra sizin tarifenize Türk Telekom tarafından bedava sms ya da daha farklı bedava paketler gelebilmektedir.

Sizde Türk Telekom’a gelerek abonesi olabilir ve bedava sms fırsatlarından faydalı olabilir ya da telefonunuza yaklaşık olarak 1 ay içerisinde 25 TL ve üzeri yüklemeler yaparak Türk Telekomun bedava sms fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Sms Faturalı 2023 Kampanyaları

Türk Telekom üzerinden kurumsal faturalı hatta sahip olanların değerlendirebilecekleri SMS paketleri bulunur. Türk Telekom bedava sms faturalı 2023 kampanyaları dendiğinde aklımıza gelen ve sizin için de faydalı olabilecek olan paketlerden birisi ücretsiz anlık mesajlaşma kampanyasıdır.

Kampanyadan faydalanabilmek için telefonların mesaj kısımlarına büyük harfler ile ÜCRETSİZ yazıp 5555‘e göndereceğiniz mesaj ile telefonunuza bedava smsleri tanımlayabilirsiniz. Türk Telekom’un faturalı hatlara sunmuş olduğu bedava sms kampanyaları oldukça azdır. Sizde kullanmış olduğunuz tarifenize ek olarak düzenlenen sms kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Sms Faturasız 2023 Kampanyaları

Türk Telekom’un oldukça sevilen ve bilinen tarifelerinden birisi gençler için hazırlanmış olan selfy tarifesidir. Türk Telekom bedava sms faturasız 2023 kampanyaları arasında bulunan bu mesajlaşma kampanyası ile birlikte selfy aboneleri faturasız hatta sahip olup hem de anlık olarak ücretsiz Yurtiçi ve yurtdışına sms gönderebilmektelerdir.

 • Kampanyaya katılabilmek için faturasız hat kullanıcısı olarak telefonunuza aylık düzenli 25 TL ya da üzeri yükleme yaparak selfy’nin bedava mesaj paketini kazanabilirsiniz.
 • Türk Telekom faturasız hat sahiplerinin faydalanabileceği selfy tarifesine telefona uygulayabilmek için telefonu mesaj kısımlarına büyük harfi ile ANLIK MESAJLAŞMA yazdıktan sonra 4545‘e SMS göndermeniz gerekmektedir.
 • Birkaç dakika bekledikten sonra geri bildirim olarak mesaj gelir. Gelen mesajın ardından SMS’lerini kullanmaya başlayabilirsin.

Türk Telekom Hediye Sms Kampanyaları Nedir?

Türk Telekom’un selfy abonelerine sunmuş olduğu selfy’li geceler kampanyası ile hediye olarak SMS kazanabilirsiniz. 

 • Selfi kampanyasından faydalanmak isteyenleri telefon hatlarına 30 TL ya da üzerinde bir miktar yüklemeleri gerekir.
 • Bu hattın kullanıcıları 21.00 ile sabah 9.00 arasında istedikleri yöne istedikleri kişiler ile mesajlaşabilmektedirler.

Türk Telekom’un Selfy’li Geceler kampanyasından faydalanabilmek için yapılması gereken bu aboneye sahip olan kişilerin telefonlarını büyük harfler ile mesaj kısmına GECE yazdıktan sonra 4545‘e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekir. Yaklaşık 48 saat sürecek bir süreç içerisinde hatalarına 30 TL ve üzeri yükleme yapanlar için Türk Telekom hediye sms kampanyası mümkündür.

Türk Telekom Hediye Sms Paketleri 2023

30 gün boyunca kullanabileceğiniz her yöne SMS gönderebileceğiniz ve yakınlarınız ile iletişimde kalmanızı sağlayacak olan bedava sms kampanyasından Türk Telekom aboneleri faydalanabilmektedir.

 • Türk Telekom mobil hattına sahip olan kişilerin 2000 SMS hediye kazanabilecekleri ve doya doya kullanabilecekleri bu kampanyaya katılabilmek oldukça kolaydır.
 • Kampanyaya katılabilmek için telefonların mesaj kısımlarına büyük harfler ile WOOPS yazdıktan sonra 4545‘e ücretsiz SMS göndererek bedava sms hakkından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom hediye SMS paketleri içerisinde değerlendirebileceğiniz ve bunu yapan herkese ücretsiz SMS’in birkaç dakika içinde hatlarına tanımlandığı 500 SMS bedava kampanyasından faydalanabilmek için yapmamız gereken işlem oldukça basittir.

 1. Telefonun mesaj kısımlarına büyük harfler ile deneme yazdıktan sonra 5555′e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.
 2. Türk Telekom abonelerine ücretsiz 500 SMS hatlarını tanımlanmış olacaktır.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Bildirimi Kapatma

Türk Telekom abonelerinin ücretsiz olarak gelen SMS bildirimlerini kapatabilmeleri için telefonlarının mesaj kısımlarına büyük harfler ile KULLANIM yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak hizmet numarasını yazıp telefonlarından 6606 numarasına SMS göndermeleri gerekir. Sonrasında gönderilen SMS bildirimleri kapanmış olacaktır.

Ücretsiz SMS bildirimini kapatabilmenin başka yolları da bulunmaktadır. Türk Telekom’un Müşteri Hizmetleri numarası olan 444 1 444 numarasını arayarak da bu hizmeti kapatabilirsiniz. Telefonunuzdan mobile online işlem merkezi aracılığıyla da SMS gönderim bildirimi hizmetini kapatabilirsiniz.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu