Türk Telekom Siri ile Lira Paylaş Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom tarafından düzenlenen Siri ile Lira paylaş bedava internet kazan kampanyası cep telefonu asistanı kullanımına özel olarak hazırlanmıştır. Kampanya koşullarını sağlayan aboneler bunun karşılığında 500 MB bedava internet hakkı almaya hak kazanmaktadır.

Türk Telekom Siri Kampanyası Nedir?

Türk Telekom kampanyaları arasında yer alan siri ile lira paylaş bedava internet kazan kampanyası diğer kampanyalara kıyasla daha farklı bir yapıya sahiptir.

Asistan Siri ile konuşarak ücretsiz internet hakkı alınabilen bu kampanya sayesinde lira paylaşımları daha kolay, hızlı ve bol hediyeli hale gelecektir. Kampanyadan yararlanacak olan mobil müşterilerinin Siri asistan kullanıyor olmaları gerekir.

Türk Telekom Siri Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Siri ile lira paylaş ücretsiz internet kazanma kampanyası için lira gönderimi yapılacak olan kişinin ismi söylenir ve Siri gönderim işlemini aldığı talimatla birlikte otomatik olarak yapar. Para gönderme işlemi Türk Telekom online işlemler üzerinden gerçekleştirilir. 500 MB hediye internet hakkının kazanılması liranın gönderimi tamamlandığında olacaktır.

Türk Telekom Siri Kampanyası Ücreti Nedir?

Türk Telekom aboneleri Siri ile lira paylaşmak istediklerinde bu transfer için ücret ödeyeceklerdir. Buna göre;

  • Gönderilecek lira 1 ile 9 TL arasındaysa gönderim ücreti 1,39 TL olacaktır.
  • Gönderilecek tutar 10 ile 20 TL olduğunda ise bu ücret 1,99 TL’ye çıkacaktır.

Türk Telekom Lira Paylaşımı Nasıl Yapılır?

Türk Telekom lira gönderme işlemleri 9235 aranarak ya da bu numaraya mesaj atılarak yapılabilir. Kısa mesajla yapılacak TL gönderimlerinde lira gönderilecek olan numara yazılır bir boşluk bırakılır ve paylaşılacak TL miktarı yazılıp 9235’e mesaj gönderilir.

Mesajın ardından ilgili numaraya onay mesajı gelir ve buna E diye cevap yazılarak iletilir. Onayın ardından hattan ücret otomatik olarak düşülecektir.

  • Türk Telekom Siri ile lira paylaş hediye internet hakkı kazan kampanyası hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları tarafından kullanılabilir.
  • Kampanya kapsamında 500 MB bedava internet hakkı verilmekte olup bu internet 1 gün süre ile geçerlidir.
  • Gün bittikten sonra geriye kullanım hakkı kaldıysa onlar otomatik olarak silinir.

Lira Paylaş Bedava İnternet Kazanma Şartları Nedir?

Türk Telekom lira gönderme işleminden 500 MB hediye internet alınabilmesi için bu işlemin Siri aracılığıyla yapılması şartı vardır. Üstelik bu hediye internet ilk gönderimler için geçerlidir. Lira gönderme emri Siri üzerinden verilmekte olup gönderme işlemi online işlemler ile yapılır.

Bedava İnternet Hakkı Ne Kadar Kullanılır?

  • Türk Telekom lira paylaş ile 500 MB hediye internet 24 saat geçerli olacak şekilde verilir.
  • Gönderilen lira karşı tarafa ulaştığında yani anında 500 MB internet hatta tanımlanacaktır.

Gelen bedava internet ile ilgili bilgilendirme kısa mesajla yapılmaktadır. Bu hakkın gün içinde kullanılması gerekir. Aksi takdirde geriye data kalsa dahi tüm kullanım hakları otomatik olarak silinecektir.

Türk Telekom Siri ile En Fazla Kaç TL Gönderilir?

Türk Telekom Siri ile lira paylaşımı yapılacak maksimum tutar tek seferde en fazla 30 TL en az ise 1 TL olacak şekilde belirlenmiştir. Ayrıca operatör kullanıcıları 1 ay içerisinde en fazla 150 kere lira paylaşma işlemi yapabilecektir. Bu işlem için ilk olarak Türk Telekom mağazalarına lira paylaşım talebi iletilir.

Siri ile Lira Paylaş Kampanyası İptal Edilir Mi?

Türk Telekom her dönem kullanıcılara hediye internet, konuşma, kısa mesaj gibi pek çok fırsat sunmaktadır. Bunlar içerisinde özellikle internet paketleri yoğun ilgi görür. Lira paylaş ile 500 MB internet kazan kampanyası isteğe bağlı olacak şekilde yapılmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir iptal işlemine gerek yoktur.

Lira Paylaş Bedava İnternet Hakkını Kimler Kazanabilir?

Türk Telekom kullanıcıları Siri ile lira paylaş bedava internet hakkı kazan kampanyasına katılmak istediklerinde bunun için cep telefonlarının iPhone olması gerekecektir. Çünkü Siri uygulaması bu telefonlara özel olarak üretilmiştir.

Aynı zamanda faturasız hat ile lira paylaşımı yapmak istediğinizde her 2 tarafında da faturasız hat kullanıcısı olması şartı vardır. Böylece gönderilen liralar rahatça kullanılabilecektir. Gelen ve giden TL ile ilgili detaylı bilgi Türk Telekom online işlemler üzerinden görülebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu