Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları 2023

İnternet hızının 4.5G ile kullanan ve daha fazla GB kullanımı olsun isteyen Türk Telekom aboneleri bedava internet kampanyaları için mobil cihazlarda, Türk Telekom bedava internet ayarları yaparak 4.5G hızı ile kesintisiz bir şekilde yararlanabilir. Türk Telekom bedava internet kapsamında, faturalı ya da faturasız tüm abonelerin yararlanabileceği kampanyalar bulunmaktadır. Türk Telekom’un bedava internet ayarları hakkında tüm detaylar;

Türk Telekom Bedava İnternet VPN Ayarları

Mobil telefonunuzun VPN ayarlarını yaparak Türk Telekom bedava internet fırsatından yararlanın. Türk Telekom bedava internet ayarı yapmak için ise, Shadowsocks VPN uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Bu uygulamaya, Play Store veya App Store üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür. Uygulamayı açtıktan sonra;

 • Remote Portu 443
 • Local Portu 1080

Olarak ayarlamanız gerekmektedir. Aktif kullanıma geçerek VPN ayarlarınızı tamamlamış olacaksınız.

Türk Telekom Bedava İnternet APN Ayarları

Türk Telekom bedava internet Apn ayarlarını yapmak için bazı bilgileri, ilgili alana girmeniz gereklidir. Bu bilgiler şu şekildedir:

 • İsim kısmına Türk Telekom
 • Proxy kısmına 213.161.151.201
 • Bağlantı noktası kısmına 8080
 • Apn kısmına mms
 • Kullanıcı adı kısmına mms
 • Şifre kısmına mms yazarak APN ayarlarınızı aktif edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet iPhone Ayarları

Kullandığınız iPhone’da herhangi bir internet kesintisi yaşıyorsanız, Ayarlar kısmına girerek Hücresel Veri Ağı’nı etkin hale getirmeniz lazımdır. Sonrasında ise, Kişisel Erişim Noktası kısmından APN ile ilgili doldurulması gereken yerlere, internet kelimesi yazılmalıdır. Böylelikle, Türk Telekom bedava internet iPhone ayarlarınız tamamlanmış olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar için tüm abonelerinin telefonlarında mutlaka “Online İşlemler” uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Hattınız ile ilgili tüm işlemleri buradan halledebilirsiniz. Ayrıca Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak Sil Süpür bölümünden bedava internet kazanma şansı da elde edebilirsiniz.

Selfy Gece Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy paketlerinden birini kullanıyorsanız bedava internet kazanabilirisiniz. Gece 00.00 ile sabah 06.00 saatleri arasında ücretsiz internet kullanımına sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey, GECENET yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj yollamak.

Selfy 1 GB Bedava İnternet

Selfy bedava internet kampanyası dahilinde, 1 GB kazanmanız da bir diğer seçenektir. Türk Telekom faturasız hat kullanıcısı iseniz, bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

30 TL ve üzeri yüklemelerinizde faydalanabileceğiniz bu kampanya için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj yollamanız yeterli olacaktır. Sonrasında gelen onay mesajının ardından, bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Selfy Sosyal 2 GB Bedava İnternet

Selfy Sosyal Small paketinin içerisinde bulunan Gel Kazan Kampanyasına dahil olarak, Türk Telekom bedava internet fırsatını kaçırmayın! SOSYAL SMALL yazıp TC kimlik numaranızı ekledikten sonra 4545’e kısa sms gönderdiğiniz takdirde hediye 2 GB’ya sahip olabilirsiniz.

 • Self Sosyal Small paket fiyatı aylık 32 TL’dir.
 • 2 GB bedava kullanım hakkınız, sadece Facebook, İnstagram ve Twitter’da geçerli olacaktır.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom 2 GB bedava internet için tek sefer de 30 TL ve üzeri yüklemelerinizde hediye internet sahibi olabilirsiniz. SOSYAL PAKET yazarak 5555’e kısa mesaj yollayıp kampanyaya dahil olabilirsiniz.

 • Kampanyadan ayda bir kez yararlanmanız mümkün.
 • Hediye 2 Gb internetinizin 1 GB internetini sosyal medyada
 • 1 GB internetinizi ise Whatsapp’ ta kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom 4.5G uyumlu sim kart kullanan aboneler 2Kat yazıp 5555’ e sms göndererek kullanmış olduğunuz internetin 3 ay boyunca 2 katı bedava kazanırsınız. Farklı Türk Telekom bedava internet kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız kategorimizi ziyaret edin.

Türk Telekom Mobile Özel Bedava İnternet

Türk Telekom, Google Play veya IOS App Store’dan Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirerek Sil Süpür kampanyasına giriş yapan tüm müşterilerine artırılmış bedava internet sunuyor. Tarife paketi fark etmeksizin tüm Türk Telekomluların faydalanabileceği bedava internetten faydalanmak için:

 • Cep telefonunuza uygun mağazadan indirdiğiniz Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına tanımlı hattınızla giriş yaptıktan sonra Sil Süpür kampanyasına girebilir, hediye internetinizi anında alabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler ile Bedava İnternet

Türk Telekom, dev kampanyalarını Türk Telekom Online İşlemler mobil uygulaması üzerinden duyuruyor. Online İşlemler uygulaması kullanan Türk Telekom kullanıcılarının görebileceği, bedava internet seçenekleri; Evde İnternet kampanyaları ve faturalı hatlara özel indirimlerden siz de yararlanmak istiyorsanız, Türk Telekom Online İşlemler mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilir ve tüm kampanyaları bir tıkla takip edebilirsiniz.

Türk Telekom İlinize Özel 10 GB Hediye İnternet

Türk Telekom, Balıkesir ve Çanakkale illerinden birinde ikamet eden ve Efsane Tarife Paketleri’ne numara taşıma işlemi yapan müşterilerine ilk ay 10 GB hediye internet veriyor. Türk Telekom’un içerisinde en fazla kullanım hakkı barındıran tarife paketlerinden olan Efsane Tarifeler’e geçip, 10 GB hediye internetiniz almak için: Size en yakın Türk Telekom Merkezleri’ni kimlik kartınızla birlikte ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu