Ücretsiz Güncel VPN Adresleri (Top 15 VPN) Nisan 2023

VPN Chrome ve mobil uygulamalar 2023; Güncel bedava VPN adresleri, sunucuları ve uygulamaları olarak en popüler birkaç ücretsiz VPN sunucusundan söz edilebilir. Farklı pek çok türü olan VPN sunucuları, internet kullanıcılarının hiçbir engel olmadan ayarlar yaparak internet ortamında diledikleri gibi gezebilir.

En güncel VPN sunucuları ücretsiz olarak android veya iOS işletim sistemi olan cihazlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca bilgisiyarda kullanmak isteyenler Google Chrome VPN eklentileri ile kısıtlamalar olmadan bağlantı sağlayabilir. 2023 yılında ücretsiz en iyi VPN adresleri şu şekildedir;

 • Hide Me
 • Speedify
 • Hotspot Shield
 • TunnelBear
 • Windscribe
 • NordVPN
 • Betternet
 • ProtonVPN
 • TurboVPN
 • Hola Free
 • ZenMate
 • RusVPN
 • EarthVPN
 • Touch VPN

En İyi Ücretsiz VPN 2023 Programı

Türkiye’de internet kullanıcılarına güvenli internet için hizmet veren birbirinden farklı pek çok güncel VPN sunucuları listesinden sonra merak edenler için ücretsiz en iyi chrome eklentisi: VPN-free.pro

En iyi ücretsiz VPN 2023 programları arasında yer alan;

 • TurboVPN: internet kullanıcılarına son derece yüksek hızı ile anonim internet deneyimi sağlayabilmektedir.
 • Full sürümü bulunan TurboVPN, mobil cihazlarında sınırsız internet arayanların tercihidir.

Android kullanıcılarının gözbebeği olarak da tanımlanabilen bu VPN, güvenliğinden ödün vermeden internette gezinmek isteyenler için adeta biçilmiş bir kaftan gibidir.

 • Hola Free VPN: Mobil cihazlarda kesintisiz ve özgür internet olanaklarını internet kullanıcılarına sağlayan Hola Free VPN, her geçen gün daha fazla sayıda internet tutkunu tarafından tercih edilmektedir.

Güncel VPN Sunucu Adresleri 2023

Türkiye’de aktif olarak hizmet veren güncel VPN sunucuları ile güvenli bir şekilde pc ve telefon üzerinden ayarları yapıp internete bağlanabilirsiniz. Bazı VPN uygulamarı üyelik ayarları isteyebilir. 2023 yılı için en hızlı ve ücretsiz güncel VPN adresleri;

VPNAndroidİphonePcChrome
Hide Meindirindirindirindir
Speedifyindirindirindir
Hotspot Shieldindirindirindirindir
TunnelBearindirindirindirindir
Windscribeindirindirindirindir
NordVPNindirindirindirindir
Betternetindirindirindirindir
ProtonVPNindirindirindir
TurboVPNindirindirindirindir
Hola Freeindirindirindirindir
ZenMateindirindirindirindir
RusVPNindirindirindirindir
EarthVPNindirindirindir
Touch VPNindirindirindirindir

Güncel Proxy 2023 Adresleri

En iyi ücretsiz 2023 VPN programları nelerdir sorusunu yanıtladıktan sonra merak eden internet kullanıcılarına güncel Proxy 2023 adresleri listesinden de söz edilebilir.

Buna göre en güncel Proxy 2023 adresleri listesinin en yeni halinin aşağıdaki gibi olduğu söylenebilir:

IP AdresiPortÜlke
222.42.18.1138080China
177.43.180.2308080Brazil
113.106.194.22185China
78.189.90.13980Turkey
222.177.13.253128China
118.96.251.2348080Indonesia
190.85.22.983128Colombia
203.172.217.1568080Thailand
41.35.46.428080Egypt
güncel ayarlı vpn adresleri

Bedava Chrome VPN Eklentileri 2023

Güncel Proxy 2023 adresleri ile ilgili verilen bilgilerden sonra Chrome tarayıcılarda kullanılabilen en iyi VPN Chrome eklentilerinden de söz edilebilir. 

Bedava Chrome VPN eklentileri 2023 listesindeki VPN eklentilerini indiren internet kullanıcıları, hız, güvenlik ve kalite açısından son derece başarılı şekilde VPN hizmeti alabilmektedir. İşte Google için bedava Chrome VPN eklentileri 2023 listesi!

Hotspot Shield

Kullanıcı dostu arayüzü, son derece güvenilir bağlantıları ve günlük şekilde sıfırlanan veri kotası ile Hotspot Shield’in bedava Chrome VPN eklentileri 2023 listesinde ilk sırada yer almayı hak ettiği söylenebilir.

500 MB ücretsiz kota veren ve ABD’deki sanal konumuna erişim olanaklarını sunan Hotspot Shield, yayın izlemek için çalışmasa da Google Chrome’de güvenli ve gizli bir şekilde gezinmek için tercih edilebilmektedir.

ZenMate VPN

Ücretsiz versiyonu sınırlı olsa da birçok özelliği bünyesinde barındırması nedeniyle ZenMate VPN’in bedava Chrome VPN eklentileri 2023 listesinde yer almaya hak kazandığı dile getirilebilmektedir.

Son derece kolay bir kullanıma sahip olan ZenMate VPN Chrome eklentisi, yüzde yüz anonimlik sağlayarak tüm tarayıcı trafiğini internet kullanıcıları adına şifreleyebilmektedir.

RusVPN

Bedava Chrome VPN eklentileri 2023 listesinde farklı bir alternatif olarak da RusVPN eklentisinden söz edilebilir. Ücretsiz bir uygulama olarak Chrome kullanıcılarını memnun etmeyi başaran RusVPN, güvenli ve son derece hızlı bir VPN Proxy hizmeti olarak da tanımlanabilmektedir.

İnternette gezinirken IP’sini gizlemeyi arzu eden kişilerin son yıllardaki tercihleri arasında yer alan RusVPN, sınırsız VPN Proxy’si sağlayarak internet kullanıcılarının tamamen özgür bir şekilde internette adsız olarak gezinmelerine fırsat vermektedir.

EarthVPN

Türkiye’de ve dünyada milyonlarca kişi tarafından tercih edilen EarthVPN, tamamen ücretsiz bir uygulama olması ve oldukça kolay kullanıma imkan vermesiyle rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başarabilmektedir.

İnternette anonim şekilde gezebilmek için tercih edilebilecek olan EarthVPN, kullanıcılarına sınırsız veri imkanları sunabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu