Turkcell Superbox Ek Paket Devam 5GB Alma 2023

Turkcell superbox tarifeleri ile sınırlarını genişlet! Turkcell’in sunmuş olduğu 2023 yılı içerisindeki haftalık, aylık ve günlük paket ve ek paket fırsatlarından superbox 5gb devam ile sen de faydalanabilirsin.

 • Turkcell zengin internet içerikli Superbox Devam 5GB paketi ile iletişim merkezlerinde sizleri bekliyor!
 • Turkcell’in zengin paket içeriğine sahip Superbox Devam paketi ile bol bol internet kullanımının dışında dakika haklarında bulunuyor.
 • Paket içindeki faydalar olarak Turkcellin lifecell, fizzy, lifebox uygulamalarını kullanabilme fırsatı da sunulmaktadır.
 • Yapman gereken tek şey Turkcell müşteri hizmetlerini aramak ya da Turkcell’in cep merkezlerini ziyaret etmek!

Turkcell’in Dijital Opöratörüm uygulamasını, telefonuna uygulama olarak indirdikten sonra içinde sana ayrılmış bölümden paket içeriğine daha detaylı bakabilir ve satın alım işlemlerini bu uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Turkcell Superbox Devam 5 GB Paketi

Turkcell’in sunmuş olduğu çeşitli tarife ve paketlerden evde internet için superbox devam 5 GB paketi. Her yerden doya doya internet keyfi yaşayabilmeni sağlayacak olan aylık superbox Paketi ile beraber otomatik olarak kendini yenileyen 5 GB internet paketine sahip olabilirsin.

Turkcell Superbox Devam 5 GB paketi ile yurtdışında bulunan yakınların ve sevdiklerin ile Turkcell alt yapısı ile oluşturulmuş uygulamaları üzerinden görüntülü görüşebilirsin.

Paket içindeki konuşma ve normal internet kullanım haklarını yurtdışında kullanmak istersen yurt dışı ücretlendirmesi üzerinden ek ücretlendirmeye tabi olabilirsin.

Superbox Devam 5 GB Paketini Nasıl Yapılır?

Turkcell günlük, aylık ve yıllık tarife içeriklerinde çeşitli internet, dakika ve sms fırsatları sunmaya devam ediyor.

Turkcell superbox paketi ile beraber kazanacağın 5 GB hakkından faydalanabilmek için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Turkcell paket satış noktalarına gelerek bilgi sahibi olabilir ve pakete kayıt olabilirsin.

Ödeyeceğin 5 TL karşılığında paket hattına aylık olarak tanımlanmış olacaktır. Sms ile herhangi bir kodla başvuru yöntemi bulunmayan bu paketi kullanmaya sen de başlayabilirsin.

Turkcell superbox taşınabilir evde internet paketinden faydalanabilmek için yapmış olduğun yüklemenin ardından telefonuna gelen bilgilendirme mesajı sonrasında kullanmaya başlayabilirsin.

Paket içeriklerinden superbox 4.5G İnternet paketine sahip olan kişiler, Turkcell müşterileri ve superbox fırsat kampanyalarında katılmış olan kişiler sahip olabilirler.

Turkcell Superbox Kampanya Şartları

Turkcell superbox paketini tanımladığınız da hattınıza otomatik olarak tanımlanan bu paket her ay kendiliğinden yenilenmektedir. Siz bu paketi telefonunuzdan iptal sürecine geçirene kadar telefonunuzda istenen miktar görüldüğü anda paket yenilemesi devam edecektir.

 • Turkcell superbox 5 GB paketi içerisinde aylık olarak otomatik tanımlanan 5 GB internet hakkı sunmaktadır.
 • Turkcell’in sunmuş olduğu bu paketin en önemli avantajlarından birisi sahip olmuş olduğunu ana internet paketinin kotası bittiğinde devreye girmesidir.
 • Bu paket içeriği aylık olarak en fazla 10 kere otomatik yenileme de bulunur.
 • 4,5 G fırsatlarından faydalanıp bu paket içeriğinden yararlanabilmek için Turkcell satış noktalarına gelebilirsin.
 • Sahip olmuş olduğun bu paketi kullanmış olduğun fatura dönemi içerisinde kullanım miktarı bittiği anda tekrar kullanmaya devam edebilirsin.
 • Turkcell superbox paket içeriklerinin sonraki aya devretmez. Paketin bittiği anda yeniden paket yenilemesi yapabilirsin.
 • Ancak kullanmış olduğun paket içeriklerini kullanamadığında sonraki aya devretmez özelliği bulunmamaktadır.

Turkcell superbox devam paketi yurt dışı kullanımlar da geçerli midir?

Paket içerikleri yalnızca yurtiçi internet kota kullanımları için geçerli olabilmektedir.

 • Turkcell superbox devam 5 GB paketine dair yaptığın kullanımlar Turkcell’in bilgilendirme mesajı ile telefonuna gönderilmektedir.

Bunun dışında kullanmış olduğun paketin içerisindeki kalan kullanım haklarını öğrenebilmek için Turkcell dijital operatörüm uygulamasına giriş yaparak tarifen hakkındaki detaylı bilgilere sahip olabilirsin.

Turkcell Superbox Paket Kullanımı

Herhangi bir şekilde paketin üzerinden yaşayabileceğin sonlandırma ve faydaları kullanmamaya başlama sebebin hattının kapanması, numara değişikliği yaşaman, devir işlemleri farklı bir hatta geçiş yapma, faturasız hatta geçiş yapma ve borçlanma sebebiyle yaşanan kapanmalardan kaynaklı olarak paket iptaliniz gerçekleşir.

Turkcell superbox devam 5 GB paketinden 4.5 g internet kampanyası ve superbox fırsat ev internet kampanyası içerisinde bulunmayan tüm Turkcell aboneleri, abonelik içerisindeki faydalardan yararlanamazlar. Sen de hemen Turkcell’e gelerek aylık olarak ödeyeceğin 5 TL karşılığında 5 GB internet sahibi olabilirsin.

Turkcell Superbox Şifre Alma

Turkcell’in superbox devam 5 GB tarifesini kullanırken faydalanacağın dijital operatörüm uygulamasında geçerli şifre alma hakkına elde edebilmek için şu irtibat yollarını kullanabilirsin.

 • Öncelikle telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Superbox Şifre yazıp 2200‘a kısa mesaj olarak göndererek sahip olabilirsin.
 • Bunun dışında Turkcell’in 0532 752 00 08 numaraları üzerinden de şifre talebinde bulunabilirsin.

Yurtiçi kullanımlarınız da geçerli olan kendi içerisindeki belirlenmiş data miktarı üzerinden kullanım hakkı sunan aylık 5 GB superbox devam paketine sahip olabilmek için Turkcell dijital operatörüm uygulamalarını kullanabilir, Turkcell’in müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsin. Sen de cep merkezlerini en kısa sürede ziyaret ederek fırsatlardan faydalanmaya başla!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu