Turkcell Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2023

Turkcell alt yapısına sahip olan Superbox, 2019 yılının ocak ayından itibaren tanıtılmıştır. Superbox sistemi herhangi bir internet alt yapı sisteminin bulunmasına gerek olmadan ya da extra alt yapı kurulumu gerekmeden internet verilerinin yüksek hızda bağlantı sağlamasına destek olmaktadır.

Turkcell GSM şirketine ait olan Superbox, erişim hızının az olduğu ya da erişim alt yapısının olmadığı bölgelerde çoğunlukla tercih edilmektedir. Kullanıcı sayısının gün geçtikçe arttığı tespit edilen Turkcell Superbox, meydana gelebilecek ya da meydana gelen teknik arızalar ile aksaklıklar konusunda Müşteri Hizmetleri kanalıyla destek vermeye çalışmaktadır. Bu durumdan dolayı da Superbox kullanıcıları Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemleri 2023 konusunda araştırma yaparak direk bağlantı kurmaya çalışmaktadır. 

Superbox internet bağlantısı alt yapısı ile Turkcell GSM şirketi baz istasyonlarından aldığı bağlantı hızı olan 20 Mhps kalite de internet alt yapı hizmeti vermektedir. Aynı zamanda taşınabilir wifi internet olmasıda büyük avantajdır. Ülke geneline bakıldığında ne yazık ki birçok hane ya da işyerinde Fiber alt yapısı bulunmaz.

Kullanım imkanı oldukça kolay olan Superbox, evlerde ya da işyerlerinde internet kesintilerinin olması durumunda gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemleri 2023‘e bakıldığında ise şu adımların atılması gerekmektedir;

Diğer operatörler 0532 533 00 00 / Superbox Turkcell içi 532 Superbox müşteri hizmetleri destek hattı aranarak yalnızca 2 rakamına basmak direk Superbox Müşteri Hizmeterine bağlantı kurulmasını sağlayacaktır. 

Farklı yöntem olarak; Superbox müşteri temsilcileri ile direk bağlantı için 0850 222 02 22 aranarak Superonline Müşteri Hizmetlerine bağlanarakta teknik ve arıza bildirimi yapılabilmektedir.

0850 222 02 22 ya da 0532 532 00 00 arandıktan sonra 1 rakamına basıldıktan sonra 6 rakamına tuşlanmalıdır. Bu şekilde Superbox müşteri hizmetlerine direk bağlanarak teknik destek alınabilmektedir.

Superbox Kurumsal ve Bireysel İletişim Kanalları

4.5G internet veri hızını mobil cihazlarda ve de bilgisayarlar da deneyimleme şansının oluşturulduğu Superbox internet paketleri ile 10 Mhps ve de kotalı 4.5G hizmeti sunan paketler bulunmaktadır. Turkcell Superbox ile internet kullanımının sağlanabilmesi için yalnızca Superbox cihazının fişe takılması yeterli olacaktır. Superbox hizmeti için iletişime geçebileceğiniz Turkcell tüm hizmet bilgileri aşağıdadır;

 • Kurumsal adres: Turkcell İletişim A.Ş.
 • Superbox Müşteri Hizmetleri Bireysel Telefon No: 532 veya 0532 532 00 00
 • Superbox Müşteri Hizmetleri Kurumsal Telefon No: 0850 222 12 22
 • Web adresi: https://www.turkcell.com.tr
 • Genel Müdürlük Hattı: 0850 229 00 00
 • Genel Müdürlük Fax: 0850 229 75 75

Superbox Modem Kurulum, Arıza ve Teknik Destek Hattı

Turkcell Superbox, sesli yanıt sistemi aracılığıyla arıza ve de teknik destek talebinde bulunabilmek için 0850 222 12 22 Kurumsal Superbox hattının aranarak bağlantının sağlanması beklenmelidir. Superbox Kurumsal Müşteri Hizmetleri sistemde kayıtlı olan telefon bilgisinden aranılması durumunda otomatik yönlendirme sağlayacaktır.

Ayrıca bu kanal üzerinden Turkcell Superbox abonelik iptali işlemleri de yapılabilmektedir. Superbox iptal talebinin bu kanal üzerinden iletilmesinin ardından Turkcell Müşteri Temsilcileri iletişim sağlayarak en kısa sürede iptal taleplerine yanıt verecektir. Online iptal işlemleri için https://www.turkcell.com.tr adresine giriş sağlayarak online başvurular yapılabilmektedir. Turkcell Superbox Bireysel Müşteri Hizmetleri hattı olarak 0532 532 00 00 hattının aranması gerekmektedir.

Superbox Online İşlemlerde Yapılan İşlemler

Turkcell mobil uygulaması ve superbox online üzerinden yapılan güncelleme ile birlikte Turkcell Hesabım üzerinden de bir takım işlemler yapılabilmektedir. Ayrıca Superbox için işlemler Superonline kanalı üzerinden ve de https://www.turkcell.com.tr web sitesi üzerinden de yapılabilmektedir.

 • Ayrıntılı olarak fatura görüntüleme
 • 3D fatura ödeme
 • Şikayet durumlarının sorgulanması
 • Superbox Başvuru Sorgulama
 • Üst pakete geçiş başvurusu
 • Wi-fi ağ işlemleri
 • Kalan kullanım veya adil kullanım kotalarının görüntülenmesi

Turkcell Superbox Sosyal Medya Hesapları

Birçok işyeri ve evde internet kullanımı için altyapı bulunmaz. Bununla birlikte internet bağlantılarında yaşanan kesintiler ve de yavaşlamalarla birlikte internet bağlantılarında meydana gelen kesintiler büyük sorun olmaktadır. Bu sorunları ve kesintileri Turkcell superbox sosyal medya hesaplarından takip etmek isterseniz aşağıdan takip edebilirsiniz.

 • Twitter: https://www.twitter.com/turkcell
 • Facebook: https://www.facebook.com/turkcell
 • Instagram: https://www.instagram.com/turkcell

Superbox Yardım ile Yapılan İşlemler

Superbox Şikayet Hattı ve WhatsApp Hattı: 0850 222 12 22 hat bilgisini mobil cihazın kişilerim adresine kaydı yapıldıktan sonra WhatsApp kişiler listesinin güncelleme yapılması sonucunda Superbox WhatsApp üzerinden teknik destek alınabilmektedir.

Superbox Müşteri Temsilcisini Arama Ücreti: Superbox üye adayları ya da mevcut kullanıcıları hiç bir şekilde hizmet alımları için ücret ödememektedir.

Superbox Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Turkcell Superbox Müşteri Temsilcilerine 7/24 saat boyunca müşteri temsilcileri hattı üzerinden teknik ve arıza desteği alınabilmektedir. 

Superbox Canlı Destek Nasıl Yapılır?

0850 222 12 22 hat bilgisi mobil cihazın kişilerim adresine kaydı yapıldıktan sonra WhatsApp kişiler listesinin güncelleme yapılması sonucunda Superbox WhatsApp üzerinden Canlı destek alınabilmektedir. Canlı destek kapsamında Superbox kampanyaları içerisinde talepler için adres bilgileri sorgulanmaktadır. Canlı destek üzerinden belirtilen adreslerin uygun bulunulması durumunda Superbox kurulumunun yapılabilmesi için randevu oluşturulmaktadır.

Kuruluş aşaması esnasında belirtilen adreste 2. kontroller yapıldıktan sonra uygunluğun sağlanmasıyla abonelik ve de kampanya sözleşmeleri imzalama aşamasına geçilerek Superbox ürünü ile ilgili kontroller yapıldıktan sonra kurulum işlemi tamamlanarak sona erdirilir. Tüm bu işlemlerin başvuruları ya da ileride meydana gelebilecek teknik arızalaradan dolayı Superbox Canlı Destek Hattı üzerinden başvurular ve de talepler iletilebilmektedir.

Bir Kişi Katıldı

 1. Çekim kalitesi sayesinde her yerde rahatlıkla arama yapabiliyoruz teşekkür ederiz.. ❤️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu