Vodafone Mobil Wifi (VINN) Paket Fiyatları Nedir?

Vodafone Mobil Wifi, kişisel ve kolaylıkla taşınabilir 4.5G Wifi ağı oluşturmanıza yardımcı olan kurulumsuz internettir. Tüm Apple ürünlerinde, Android ürünlerinde, Pc ve DSi gibi Wifi özelliği bulunan tüm cihazlarınızda kesintisiz, hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

Not: Vodafone supernet 4.5G internet hizmetinde VINN ve Jet Vodem wifi paketleri artık mevcut değildir. Yeni mobil wifi olarak kullanabilceğiniz Vodafone Redbox 2023 taşınabilir internet paketleri;

Redbox Tarife AdıKota BilgisiHız BilgisiÜcretlendirme
Redbox 150150 GB4.5G99,90 TL
Redbox 200200 GB4.5G129,90 TL
Redbox LimitsizLimitsiz4.5G 15 Mbps169,90 TL

Vodafone Redbox Nedir?

Gücünü 4.5G’den alan eski kullanılan VINN cihazların yerini alıp yeni nesil ev interneti olarak Vodafone Redbox ile “Altyapı yok”, “Port yok”, “Fiber yok” derdi yok. 4.5G’nin yüksek teknolojisini evinizde kesintisiz, hızlı ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Herhangi bir data kablosu olmadan sadece prize takılarak çalışan Vodafone Redbox modeminizi evinizin dışında her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Vodafone RedBox Modem Fiyatı

  • Redbox Cihazı: 456 TL
  • Taahhüt: 24 Ay
  • Aylık Modem Fiyat: 19 TL

Redbox Tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz buradaki konumuza gidebilirsiniz

Neden Vodafone Mobil Wifi?

Vodafone SüperNet 4.5G uyumlu mobil wifi ile ister ofisinizde ister toplantılarınızda isterseniz de evinizde internete 4.5G hızında bağlanabilir; 6 saatlik pil ömrü sayesinde seyahatte, tatilde kısacası işiniz her nerede ise orada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca, 10 kişiye kadar paylaşım yaparak sevdiklerinizle hızlı ve kesintisiz hizmetin tadına doya doya bakabilirsiniz.

Vodafone Mobil Wifi Arayüz Bilgileri

Vodafone Mobile Wifi’yi pil modunda kullanmadan önce en az 3 saat şarj olduğuna emin olun;

Led Göstergeleri: Tüm LED’ler yanıp sönen yeşil modunda ise bu cihaz güncelleniyor anlamına gelir. Tüm LED’ler sabit modda yeşil ise, cihazınız yeniden başlatılıyor demektir.

Micro USB Yuvası: Micro USB Yuvası sayesinde USB aygıtlarınızı Vodafone Mobil Wifi üzerinde kullanabilirsiniz.

Askı Bağlama Noktası: Cihazınızı güvenli bir yerde tutmanıza yarayacak aparattır. Bu aparatla cihazlarınız kırılma ve bozulma riskine karşı korunaklı olacaktır.

Güç Düğmesi: Cihazı durdurmak veya başlatmak için kullanacağınız düğmedir. İsterseniz bekletme modu seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Redbox vs Superbox Fiyat Karşılaştırma

Turkcell Superbox benzeri 2023 yılında Vodafone Redbox taşınabilir internet hizmeti abonelerine sunmuştur. Superbox kotalı, sınırsız ve ek internet paketleri ile isteyenler fiyat karşılaştırması yapabilir;

İnternet PaketiLimitFiyat
Superbox 100100 GB129,90 ₺
Superbox 150150 GB159,90 ₺
Superbox 200200 GB199,90 ₺
Superbox 250250 GB249,90 ₺
Superbox 500500 GB399,90 ₺
Superbox FırsatLimitsiz199,90 ₺
Superbox 20Limitsiz299,90 ₺
Superbox Ek 55 Mbps’ye kadar limitsiz25 ₺
Superbox Ek 1010 Mbps’ye kadar limitsiz50 ₺

Vodafone Mobile Wifi Kurulumu

Arka kapağı çıkartın SIM kartınızı, pili takın ve arka kapağı geri kapatın. Bu işlemleri yaparken cihaza zarar vermemek adına dikkatli olun. Vodafone mobile wifi kurulum ayarlarını için aşağıdaki adımları takip edin;

Cihazınızı şarj edin: Vodafone Mobil Wifi cihazınızı kullanım sırasında şarj etmek için mevcut şebeke elektriğinize veya bilgisayarınıza USB aracılığıyla bağlayın. Eğer daha önce açmadan ipucunda yer aldığı gibi en az 3 saat şarja bağlı bıraktıysanız bu adımı atlayabilirsiniz.

Güç Düğmesini Etkinleştirin: Vodafone Mobil Wifi cihazınızı açma işlemini gerçekleştirmek için güç düğmesine 3 saniye boyunca basın ve bekleyin. Otomatik olarak mobil geniş bant şebekesine bağlanmaya başlayacaktır.

SIM kartınızın kilidini açın: SIM kartınızın kilidinin açılması ve aktifleşmesi için PIN kodu girmeniz gerekmektedir. Vodafone Mobil Wifi ilk kez şebekeye bağlanacağından dolayı, SIM kartınızı aktifleştirmeniz istenecektir. İstenilen adımları sırasıyla ve dikkatli bir şekilde takip ederek bu adımı geçin.

Vodafone Mobil Wifi’ye bağlanın: Bilgisayarınızda ya da Wifi protokolünü destekleyen cihazlarınızda kullanılabilir ağlar listesinden Vodafone Mobile Wifi ağınızın adını girin; Bağlan’a tıkladıktan sonra güvenli bir Wifi ağ anahtarı girin. Cihazınıza ait ağ adı ve anahtarı cihazınızın arka kapağının iç kısmında yer alır. Ayrıca, bir hatırlatma kartı üzerinde yazılıdır.

3 Kişi Katıldı

    1. vınn yüklemesini nereden yapabilirimmm.vınımmm var sadece kontürrr veya aylık paket aylıkkkk nereden ve nasıl yükleyebilirim.vodafon bayiine gitttiimmm.samsun çarşambada hiç birşeyden haberleri yokkk.yardımcı olamadılarrrr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu