D-Smart Go Üyelik: İndirme, TV Paketleri ve Fiyatları 2023

D-Smart Go TV uygulaması ile televizyon ekranlarına bağlı kalmadan; cep telefonunuz, tabletiniz, bilgisayarınız ya da smart TV üzerinden diziden filme, spor kanalları, çocuk kanalları, belgeseller ve canlı TV yayınlarına kadar izleyebilirsiniz. D-Smart da kullanıcılarına herhangi bir reklam göstermeden herkese uyacak ve bütçe dostu tarifeler bulunuyor!

D-Smart GO, izlemek istediğiniz dizi veya filmleri günlük yayın akışına bağlı kalmadan izlemenize ve bunu internet üzerinden yapmanıza olanak tanıyan bir servistir. D-Smart GO ile en sevdiğiniz dizileri, merakla beklediğiniz filmleri, vahşi doğayı evinize getiren belgeselleri ve çocuk kanallarını istediğiniz yerden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ayıca, D-Smart GO paketleri ücretli paketler olduğu için dizi veya filminizi izlerken herhangi bir reklamla karşılaşmanız söz konusu değildir. Kesintisiz izleme garantisi veren D-Smart GO ile yüzlerce kanalı mobil cihazınızdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.

D-Smart Go İndirme

D-Smart GO, resmi web sitesinden hizmet verdiği gibi mobil cihazlar için uygulama üzerinden de hizmet vermektedir. Eğer Android İşletim Sistemi kullanıyorsanız, Google Play Store; IOS İşletim Sistemi kullanıyorsanız, IOS App Store’dan D-Smart GO uygulamasını telefonunuza veya tabletinize indirin. İndirme işlemi için hiçbir ücretin talep edilmediği şu seçeneklerden size uygun olana tıklayarak indirme işleminizi başlatın:

Android İndirİos İndir

D-Smart Go Paketleri ve Fiyatları 2023

D-Smart GO Paketleri, 4 Ana paket ve 5 Ek paketten oluşan hizmeti ile zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için tercih edebileceğiniz farklı paketler sunuyor. Tüm paket seçeneklerinde Aktivasyon Ücreti ve İç Kurulum Ücreti talep edilmemekte ve İlk 2 Ay için herhangi bir paket ücreti alınmamaktadır. En nefes kesici doğa olaylarından, en popüler müzik kliplerine kadar birbirinden eğlenceli ve öğretici kanallardan yararlanmadan önce, D-Smart GO Paketleri ve Fiyatları’nı inceleyin:

D-Smart GO Ana Paketler

D-Smart GO Paket AdıD-Smart GO Paket İçeriğiD-Smart GO Ek ÖzellikD-Smart GO Paket Ücreti
Hoş Geldin Paketi68 HD olmak üzere Toplam 200+ Kanalİlk 5 Ay Film-Dizi Paketi Kanalları Hediye24 Ay Boyunca 22,00₺
Aile-Spor Paketi76 HD olmak üzere Toplam 210+ Kanalİlk 5 Ay Mega Paket Kanalları Hediye24 Ay Boyunca 33,00₺
Film-Dizi Paketi81 HD olmak üzere Toplam 215+ Kanalİlk 6 Ay Belgeselsever ve Eğlencesever Ek Paket Kanalları Hediye24 Ay Boyunca 44,00₺
Mega Paket89 HD olmak üzere Toplam 225+ Kanalİlk 7 Ay Belgeselsever ve Eğlencesever Ek Paket Kanalları Hediye24 Ay Boyunca 55,00₺

D-Smart GO Ek Paketler

D-Smart GO Ek Paket AdıD-Smart GO Ek Paket Ücreti
Belgeselsever ve Eğlencesever Ek Paketi10₺ / Ay
Belgeselsever Ek Paketi8₺ / Ay
Eğlencesever Ek Paketi8₺ / Ay
Sporsever Ek Paketi11₺ / Ay
Belgeselsever, Sporsever ve Eğlencesever Ek Paketi19₺ / Ay

D-Smart GO’da Hangi Kanallar Var?

D-Smart GO kullanıcılarına yüzlerce farklı kanal seçeneği sunarak, bir kanala bağlı kalmadan dizi-film izlemenize olanak tanır. D-Smart GO, kullanıcılarına ileri ve geri oynatma özellikleri bulunan birbirinden farklı kategorilerde dizi keyfi sunuyor. Yüzlerce diziyi içerisinde barındıran ve FHD kalitesi ile müşterileri ile buluşturan D-Smart’ta yer alan kanallar satın aldığınız pakete göre değişiklik göstermekle birlikte şu kanallar her pakette mevcuttur:

 • Teve2
 • Fox
 • CNN Türk
 • TRT Haber
 • TGRT Haber
 • TRT1
 • Kanal7
 • KanalD
 • Show TV
 • Star TV
 • NTV

D-Smart GO Şifresi Nasıl Alınır?

D-Smart GO, kullanıcılarına internet üzerinden izlenebilir TV hizmeti sunarken, beraberinde birçok konuda da yardımcı olmaya devam ediyor. Şifresini unutan veya yanlış hatırlayan kullanıcılar D-Smart GO’nun “Şifre Destek” servisi ile şifrelerini hemen öğrenmelerini sağlıyor. D-Smart GO üyesiyseniz ve şifrenizi hatırlayamıyorsanız:

 • D-Smart GO Resmi Web Sitesi’ne gidin.
 • Giriş Yap” butonuna tıklayın.
 • Karşınıza çıkan bilgi formunun altında yer alan “Şifremi Unuttum” seçeneğine tıklayın.
 • D-Smart GO’ya kayıt olurken kullandığınız cep telefonu numaranızı yazarak “Gönder” butonuna dokunun.

Aralarında şifrenizin de bulunduğu D-Smart GO’ya ait tüm bilgileriniz cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Tekrar şifre almak zorunda kalmamanız için, D-Smart GO bilgilerinizi not etmenizi tavsiye ederiz.

D-Smart Go Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

D-Smart Go müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak için 7/24 kesintisiz olarak 0 850 266 0 266 telefon numarasını arayarak doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telesekretere ‘’müşteri temsilcisiyle görüşmek istiyorum’’ talebini iletebilirsiniz. Burada görüşeceğiniz müşteri işlemleri ile borç ödeme, bilgi alma, fatura ödeme, abonelik değiştirme ve abonelikten ayrılma başta olmak üzere işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

D-Smart Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

D-Smart Go Uygulaması üzerinden fatura ödeme işlemlerinizi online olarak 8 haneli D-Smart şifrenizle yapabilirsiniz. Ayrıca kullanmış olduğunuz bankadan internet bankacılığı üzerinden de otomatik ödeme ile yapabilirsiniz.

Aldığınız D-Smart hizmetinizin kesilmemesi ve buna bağlı olarak kapama-açma bedeli ödememeniz için, D-Smart faturalarınızı son ödeme tarihi gelmeden önce düzenli olarak ödemeniz gerekir. Bu bağlamda D-Smart faturalarını ödeyebileceğiniz birden fazla seçeneğiniz bulunmaktadır. Dilediğiniz ödeme yöntemini kullanarak ve hiçbir komisyon ücreti ödemeden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz ödeme yöntemlerini şöyle sıralayabiliriz:

 • Size en yakın D-Smart Bayii’ne giderek,
 • D-Smart Müşteri Temsilcileri’ni arayıp, telefonunuz üzerinden kredi kartı veya banka kartınız ile,
 • Kullandığınız bankaya ait mobil uygulama üzerinden “Fatura Ödeme” sekmesini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

D-Smart fatura ödemelerinizi aksattığınızda hizmetinizin kesileceğini ve 30 kapama-açma bedelinin faturanıza yansıtılacağını unutmayın.

D-Smart Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Almış olduğunuz D-Smart hizmetinizden memnun değilseniz veya başka bir geçerli nedeniniz varsa, birkaç yolla D-Smart üyelik iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik iptalinizi gerçekleştirmek için iletişime geçmeden önce, D-Smart hizmeti aldığınız paketin taahhüt süresinin dolduğundan emin olmalısınız.

Eğer paketinizin taahhüt süresi devam ediyorsa, kullandığınız paketin ücretine, taahhüt süre bitiminin ne kadar kaldığına bağlı olarak değişen Taahhüt Cayma Bedeli ödemek zorunda kalırsınız. D-Smart Üyelik İptal işlemi için şu yollarla başvurunuzu yapabilirsiniz: D-Smart üyeliğinizi herhangi bir nedenden dolayı iptal ettirmek isterseniz yapmanız gereken 3 yöntem şunlardır;

 1. Herhangi bir D-Smart bayisine giderek üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.
 2. D-Smart müşteri iletişim merkezini arayarak iptal edebilirsiniz.
 3. Aşağıdaki dilekçeyi Fax olarak yollayarak üyelik iptali başlayacaktır.

D-Smart Abonelik İptal Dilekçesi Örneği

Aşağıdaki abonelik iptal dilekçe örneğini doldurup D-Smart Fax numarası 0212 478 03 33 numarasına gönderebilirsiniz.

D-Smart Müşteri Hizmetleri’ne;

 • D-Smart Abone No: …………
 • D-Smart Kart Numarası: ……………
 • Cep Telefon Numarası: ………………….
 • Talepte Bulunanın
 • Adı Soyadı TC Kimlik No Adres : ………………………
 • Talep Konusu: D-Smart Abonelik İptali
 • İptal Nedeni:
 • Açıklamalar: ( Burada iptal nedeni dışında ekstra yapılmak istenen açıklamalar varsa yazılır.)
 • Talepte Bulunanın Adı Soyadı İmza Tarih
 • Ek 1: Talepte Bulunan Kişinin Nüfus Cüzdanının Önlü Arkalı Fotokopisi

D-Smart Üyeliğinizi İptal Etmeden Önce Dikkat!

D-Smart üyeliği iptalinde dikkat edilmesi gereken başlıca hususlar şunlardır;

 • Öncelikle D-smart ile aranızda yapılan sözleşme çok iyi anlaşılmalıdır.
 • Kuruma sunulan dilekçe anlaşılır ve net bir biçimde olmalıdır.
 • Dilekçe eksiksiz ve tam olarak doldurulmalıdır.
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi olmalı ve dilekçe ıslak imzalı olarak gönderilmelidir.

D-Smart Abonelik İptal Ücreti

D-Smart abonelik iptal ücreti olarak tek bir rakam söz konusu değildir. Eğer taahhüt süresi dolmadan abone olan kişi cayma hakkını kullanıyor ise o zaman sözleşmede de ifade edildiği gibi alınmış olan indirimlerin tamamı, taahhütün sonlanacağı ay, kalan ödenmesi gereken toplam tutar hesaplanarak abonelik iptal ücreti belirlenir.

Hangi üyelik paketi ise ona göre ve kalan süreye göre bir iptal ücreti çıkar. İptal hakkını kullanan üye hesapların doğru yapılıp yapılmadığından emin olmalı ve eğer arada fark var ise önce firma ile iletişime geçmeli yine çözüm alamıyor ise Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunmalıdır.

3 Kişi Katıldı

 1. Merhaba kolay gelsin
  D smart go üyesiyim Samsung televizyondan go yu izleyebiliyordum yaNi smart hub a bastığım da d smart go çakıyordu anca ne olduysa go kayboldu gerek Samsung gerekse d smart ile görüştüğümde bir çare sunamadılar. D smart uydu alıcıya 2 GB lık flaş bellek takarak izleyebilirsiniz diyor denedim hiç kullanışlı değil. Ya diyorum tv akıllı ve kablo ile internete bağlı tablet gibi kullanıyorum yok olamaz go izleyemezsin diyorlar halbuki iki yıl izledim. Tv tarayıcıdan indirmek istiyorum ancak birtürlü olmuyor yardımlarınızı bekliyorum.
  Teşekkürler

  1. Dsmart go webos 3 ve üzeri ile uyumlu diye biliyorum. Samsung’un Tizen’i için ise televizyonun 2017 ve sonrası modeli (model M ve sonrası) gerekiyor, eski dsmart app 2017 öncesi samsung smart tv’ler ile uyumluydU; sanırım o app yenilenince bu problem olmaya başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu