Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nisan 2023

Türk Telekom faturalı ve faturasız bedava internet hilesi 2023 içerisinde özellikle ücretsiz hediye internet kampanyası için katılım sms ile yapılmaktadır. Türk Telekom bedava internet kampanyaları sayesinde kullanıcıları memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Bu kampanyalar genellikle paketlerin ya da uygulamaların yanında hediye olarak verilmektedir. Hazırlanan kampanyalar sürekli değişmekte olup detaylar kısmında kampanyaya nasıl dahil olunacağı ile ilgili bilgi yer almaktadır.

Türk Telekom bedava internet hilesi için genellikle kampanya ile ilgili bilgilerde yükleme tarihi ile alakalı detaylara yer verilmektedir. Örneğin kampanya kapsamında 3 GB internet kazanıldığında bu hediye ile sabaha kadar görüntülü konuşma yapılabilir, sınırsız WhatsApp kullanılabilir, App Store ya da Play store üzerinden istenilen uygulamalar indirilebilir, yaklaşık 2 adet film izlenebilir ve ortalama 1.000 adet şarkı dinlenebilir.

  • Türk Telekom bedava internet hilesi için kullanıcılara çeşitli fırsatlar bir arada sunulur.
  • Mobil operatör kullanıcıları çeşitli uygulamalar sayesinde her hafta bedava internet kazanabilme fırsatını elde etmektedir.
  • Bu amaçla Türk Telekom’a bedava internet sağlayan internet oyunları oynanabilir.
  • Oyun oynanıp kazanıldığında kullanıcı bedava internetin de sahibi olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Diğer gsm operatörlerine kıyasla biraz daha uygun fiyat aralıklarına sahip olan Türk Telekom anlaşmalar çerçevesinde dönem dönem hile gibi kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar içerisinde özellikle bedava internet kampanyası yoğun ilgi görmektedir. Düzenlenen kampanyaya katılım sms ile yapılmakta olup hangi mesajın hangi numaraya gönderileceği kampanyaya göre farklılık göstermektedir.

Örneğin; hediye sosyal medya kampanyasından yararlanmak için faturasız hat sahibi kadın kullanıcılar SOSYAL PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj göndermelidir. Normalde ayda 1 kere 30 TL ve üzeri yükleme yapıldığında kullanıcılara 2 GB hediye internet verilmektedir. Bazı kullanıcılar yükleme yapmadan da hediye internet geldiğini söylemektedir. Farklı paket isteyenler türk telekom bedava internet konularımızı inceleyebilir.

türk telekom selfy internet paketleri

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Hilesi 2023

Türk Telekom Selfy uygulamasını kullanan abonelerine her hafta sürpriz hediyelerini 2023 yılında arttırdı ve dağıtmaya devam ediyor. Online İşlemler Uygulamasını kullanan Türk Telekom aboneleri sınırsız konuşma, cepten internet, Muud Premium üyelik ve daha birçok hediye online işlemler uygulamasında aboneleri bekliyor. Üye olmak için cep telefonlarından SELFY yazarak mesajın 4545’e gönderilmesi yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom bedava internet hile gibi kampanyaları sayesinde kullanıcıların operatörden memnun kalmasını sağlamaktadır. Bu kampanyalar sayıca fazla olup bunlar arasında özellikle Sil Süpür yoğun ilgi görmektedir. Sil süpür uygulaması aracılığıyla daha fazla bedava internet kazanmak için mesai saatlerinin dışı tercih edilmektedir. Genellikle mesai saatleri içerisinde daha düşük hediyeler çıkmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Vpn Ayarları Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava İnternet VPN ayarları yaparken VPN program desteği veren güvenilir bir uygulama seçmek gerekir. Yapılacak ayarlar bu uygulamaya özel olarak değişecektir. Program seçilip akıllı telefona kurulumu yapılır.

Bu esnada program için izin istenir ve eğer izinler kişiye uyuyorsa onay verilerek devam edilir. Genellikle bu bölümde server, profil, password, local port gibi alanların doldurulması gerekir. Bunlar eksiksiz şekilde doldurulduktan sonra cep telefonunun veri modu açılır ve bedava internet kullanımına başlanır. İsteyenler güncel VPN adresleri konumuzdan çok sayıda ücretsiz VPN uygulamalarına göz atabilir.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023

Türk Telekom bedava internet veren uygulamlar arasında Hemen size genellikle akla ilk olarak Sil Süpür gelmektedir. Faturasız ve faturalı tüm hat sahiplerinin yararlanabildiği bu uygulamayı kullanabilmek için tek yapılması gereken uygulamayı indirmektir. Her hafta bedava internet, sınırsız dakika, Muud Premium üyelik ve daha pek çok hediye veren bu uygulama Türk Telekom müşterileri tarafından severek kullanılmaktadır.

Hediyeyi alabilmek için ekranda yer alan kısmı silmeniz ve hediyenize ulaşmanız gerekir. Kazandığınız hediye kısa süre içerisinde hatta yüklenmektedir.Bedava internet veren kampanyalar içerisinde sil süpür haricinde arayanı bil servisi de yer almaktadır.

Bu servis sayesinde telefon kapalıyken kimin aradığı öğrenilirken aynı zamanda 1 GB bedava internet paketi de kazanılır. Haftalık kullanım için PLUS yazıp 7065’e kısa mesaj atmak yeterlidir. 6 aylık aboneliklerde aylık kullanım için ise PLUS yazıp 7066’ya mesaj atmak gerekir. Türk telekom bedava internet veren uygulamarın hepsini görmek isterseniz burayı tıklayın

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı Hat Kampanyaları 2023

Türk Telekom bedava internet faturalı hat kampanyaları 2023 içerisinde e-fatura hediye internet kampanyası dikkat çekmektedir. Bu kampanya sadece faturalı hat sahiplerine özel olup hediye 1 GB internet verilmektedir. Hediye internetten yararlanabilmek için faturayı sms ya da e posta olarak almak gerekir.

Türk Telekom bedava internet faturalı hat kampanyasına katılmak için 1 GB e-mail adresi yazılıp 3008’e kısa mesaj gönderilir. Kampanyadan her abonenin yalnızca bir kez yararlanma hakkı vardır. Faturalı hat kullanıcıları isterlerse bedava internetten yararlanmak için Arayanı Bil hizmetinden de yararlanabilirler.

Türk Telekom Hediye İnternet 2023 Kampanyaları Devam Ediyor

Türk Telekom aboneler hemen en yakındaki Türk Telekom mağazasına giderek kendinize uygun Bal Petek tarifesine geçiş yapmalısınız. Tarifeye geçiş sonrasında ise Online İşlemler Uygulaması ile Sil Süpür oyununu oynayarak 5 GB hediye internet hakkı elde edersiniz.

Ayrıca gece ya da sabah saatlerinde daha fazla bedava internet hilesi ve kazanmanın diğer bir yolu da uygulamayı silip yeniden yüklemektir. Yapılan kurulum sonrasında sil süpür uygulaması kullanıldığında daha fazla internet verdiği ifade edilir.

Bedava internet hilesi ve kullanımı artırabilmenin diğer bir yolu da 2 telefondan aynı anda aynı hesaba giriş yapıp sil süpürü aynı anda denemektir. Böylece yüksek hediye internet kazanma şansının daha fazla olduğu belirtilir.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom abonelerinin uzun yıllardan bu yana kullandığı Arayanı Bil servisine abone olunduğunda hiçbir arama kaçırılmamakta ve aynı zamanda 1 GB bedava internet kazanılmaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek için 1 aylık ya da 6 aylık aboneliğe sahip olan faturalı ve faturasız abonesi olmak gerekir.

Aylık abonelikler için haftalık bir GB, 6 aylık aboneliklerde ise aylık 1GB hediye olarak verilir. Kısa mesaj gönderiminin ardından hediye internet 48 saat içerisinde ilgili hatta yüklenir. Her müşterinin bu kampanyadan bir kez yararlanma hakkı vardır.

Türk Telekom Hediye İnternet 2023 Servisi Nasıl Yapılır?

Hem faturalı hem de faturasız abonelere yönelik olarak sunulan Türk Telekom bedava internet kampanyalarının yapılışı kampanyanın içeriğine bağlı olarak farklılık gösterir. Örneğin operatörün sadık müşterileri için özel olarak hazırladığı yıllık bedava internet servisine katılım için YILLAR yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilir.

Bu şekilde servise abone olunduktan sonra Türk Telekom’un kullanıldığı süre kadar 3 GB, 6 GB ya da 10 GB hediye internet kazanılır. Bunlarla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için Türk Telekom web sitesi ziyaret edilebilir.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız Kampanyaları

Türk Telekom bedava internet faturasız hat kampanyaları sürekli güncellenmekte olup kullanıcılara birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaktadır.  Bunlar içerisinde çok sayıda seçenek yer almakta olup özellikle hediye internet 1 GB kampanyası yoğun ilgi görmektedir.

Faturasız abonelerin rahatlıkla kullanabileceği bu kampanyaya göre başkasına gönderilecek 1GB ya da 4GB hediye için hediye kazanma fırsatı elde edilir. 30.12.2023 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyada 1 GB hediye internet gönderildiğinde haftalık 1 GB, 4GB gönderildiğinde ise aylık 4 GB hediye internet verilmektedir.

Türk Telekom Haftalık Aylık Bedava İnternet

Türk Telekom haftalık aylık bedava internet kazanmak için kampanyaya sms ile katılmak gerekir. Örneğin; Türk Telekom 1 GB bedava internet fırsatından yararlanmak için MOR HEDİYE yazılıp 4545’e kısa mesaj gönderilir.

ING Bank ile Türk Telekom Bedava İnternet

ING Mobil 1 GB Hediye Türk Telekom hattı kullananlar için ING MOBİL uygulamasını ilk kez kullanmaları durumunda 1 GB bedava internet kazanma imkanını yakalıyor. Otomatik olarak fatura ödeme talimatlarının verilmesi durumunda 2023 yılında da ING MOBİL uygulamasına girildiği her ay için 1 GB hediye kampanyası devam ediyor. Eğer sizlerde ING Bank ve Türk Telekom müşterisi iseniz vakit kaybetmeden ING MOBIL uygulamasını indirerek giriş yaparak 1 GB internet kazanın.

5 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu