Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2023

Türk Telekom’un bedava internet kazanma 2023 kampanyaları artık çok yakınında. Türk Telekom’un yapmış olduğu çeşitli bedava internet yolları için yapmış olduğu yenilikleri aşağıdan takip edebilirsin. Herhangi bir taahhüt istemeden ya da paket yüklemesi yapmak zorunda kalmadan Türk Telekom abonesi olmanın yeterli olduğu bedava internet fırsatlarından sen de faydalanabilirsin.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanmanın Yolları

 • Faturalı ya da faturasız hatta sahip olabilirsin.
 • Yaptığın yüklemeler ve Türk Telekom’un uygulamaları içerisinden kazanabileceğin bedava internet fırsatlarını kaçırma.
 • Kısa sürede Türk Telekom’un bedava internet fırsatlarından faydalanmaya başlayabilirsin.

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom’un en çok sevilen kampanyalarından biri sil süpür uygulaması içerisindeki bedava internet kazanma kampanyasıdır. Her hafta kendi içerisinde yeni kampanyalar ile adından sıkça söz ettiren Türk Telekom haftalık olarak cuma günleri yapabileceğin Türk Telekom’un uygulaması içerisinde bulunan sil süpür kategorisinden bedava internet kazanabilirsin.

Türk Telekom ArayanıBil 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom faturalı ve faturasız hatlarına sunmuş olduğu birbirinden ilginç kampanyalarından birisi Arayanı Bil 1 GB internet kampanyasıdır.

 • Türk Telekom aracılığı ile 1 GB hediye internete sahip olabilmek için ArayanıBil servisini kullanmak gerekmektedir.
 • ArayanıBil servisini aylık olarak abone olan tüm Türk Telekom müşterileri 1 GB hediye internet fırsatından yararlanabilirler.

Türk Telekom e-Fatura ile 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un sunmuş olduğu bedava internet kampanyalarından en çok sevileni ev fatura kampanyasıdır. Türk Telekom üzerinden yapmış olduğun tüm TL kullanımları harcamaları ve yapmış olduğunuz paket uygulamalarının aylık olarak ücretlendirme faturasını internet üzerinden mailiniz aracılığı ile gerçekleştirirseniz bedava interneti kazanabilirsiniz.

Özellikle faturalı hatlar için yapılmış olan bu uygulama e-fatura yöntemi ile faturanızı telefonunuza istediğinizde kazanabileceğiniz 1 GB hediye interneti içermektedir.

Türk Telekom ev fatura bedava 1 GB internet kampanyasından faydalanabilmek için telefonun mesaj kısmına 1GB yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra email adresinizi yazıp 3008‘e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Türk Telekom ev fatura bedava 1 GB internet kampanyasından faydalanabilmek yalnızca bir defa için geçerlidir.

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un sunmuş olduğu birbirinden farklı hediye kampanyaları ile 2023 yılında çeşitli yöntemler ile bedava internet sunulmaya devam ediyor. Türk Telekom’a gelen tüm Türk Telekom müşterilerinin 4.5 G’ye geçerek faydalanabilecekleri bu kampanya içeriği şu şekildedir; Kullanmış olduğunuz SIM kartınız 4.5 G’ye uyumlu değilse Türk Telekom aracılığı ile yapacağınız sim kartı değişikliği sonrasında 4.5G özelliğini açtırıp bedava internet kazanabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonraki ay içerisinde geçerli olacak Türk Telekom 30 GB hediye internet kazanabilirsin bunun için şu adımları izlemelisin:

 • Telefonun mesaj kısmına belirli bir kod girmen gerekecek. 
 • Bunun öncesinde Türk Telekom mağazalarında gelerek telefonunu 4.5 G’ye uyumlu sim kartına geçir. 
 • Bu işlemin ardından telefonun mesaj kısmına 4.5G 30GB yazdıktan sonra 5555‘e kısa mesaj olarak göndermen yeterli.
 • Yapmış olduğun işlemin ardından 1 ay boyunca Türk Telekom’da kullanabileceğin 30 GB bedava internet kazanabilirsin.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

En çok vakit geçirdiğin yer olan sosyal medya alanında kullanabileceğin bedava internet kampanyası Türk Telekom’un kadın müşterilerine özel olarak hazırlanmış olan bedava internet kampanyası içeriği şu şekildedir; Türk Telekom’a ait olan hattınız üzerinden kadın kullanıcılarının 25 TL ve üzerinde yapacakları yüklemeler sonrasında sosyal medya ağları olan Facebook, Twitter ve WhatsApp üzerinden 1 ay boyunca kullanabilecekleri 2 GB hediye internet kazanıyorlar.

Türk Telekom’un sunmuş olduğu 2 GB’lık hediye kampanyasından faydalanabilmek için sen de sosyal medya üzerinden 2 GB lık hediye kampanyasından faydalanabilmek için Türk Telekom’a hattını taşıyabilirsin. Sosyal medya üzerinden kullanabileceğin hediye internet avantajından faydalanabilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Sosyal Paket yazdıktan sonra 5555‘e kısa mesaj olarak gönderebilirsin.

Türk Telekom Mor Bedava İnternet

Türk Telekom faturasız hatta sahip olan abonelerinin bedava internet kazanmaları için birbirinden farklı olan yöntemlerden birisi mor hediye kampanyasıdır. Bunu yapabilmek için 1 ay geçerli olacak bedava internet kampanyası mor hediye avantajından faydalanabilirsin.

 • 25 TL ve üzeri yapmış olduğunuz yüklemelerden sonra gireceğin mesaj kodu ile beraber 1 GB cepten internet hakkı kazanabilmektesin.
 • 25 TL ve üzeri yapmış olduğun yüklemenin ardından telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Mor Hediye yazdıktan sonra 4545‘e kısa mesaj olarak göndermen yeterlidir.

Türk Telekom’un sunmuş olduğu bedava internet kampanyalarından faydalanmak çok kolay. Türk Telekom abonesi olabilir, Türk Telekom’a hattını taşıyabilir, telefonun yanımda uygulaması içerisinde sunmuş olduğu sistemler ile bedava internet kazanabilirsin. 

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Balıkesir ve Çanakkale illerinde ikamet eden Türk Telekom müşterilerinin yararlanabileceği Türk Telekom 10 GB İnternet kampanyası ile siz de 30 gün boyunca geçerli 10 GB hediye internetin keyfini sürebilirsiniz. Yalnızca 1 defaya mahsus yararlanabileceğiniz kampanyaya katılım için ön şart, Efsane tarifelere numaranızı taşımanız ya da Efsane tarifeleri kullanacağınız yeni bir hat satın almanızdır. Ön şartı yerine getirdiğinizde Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için;

 • Balıkesir veya Çanakkale illerinde bulunan Türk Telekom İletişim Merkezleri’ne gidin ve Efsane 8, Efsane 12, Selfy Efsane 10 veya Prime Efsane 20 GB tarife paketlerinden size en uygun olanı satın alın. Satın alımınız gerçekleştiğinde 10 GB internetin de sahibi olacaksınız.

Türk Telekom Selfy ile Hediye İnternet

Türk Telekom Selfy kampanyası kapsamında hediye internet kazanabileceğiniz birden fazla seçenek sunuyor. Bu seçenekleri birlikte inceleyelim;

Türk Telekom selfy faturasız hat kullanan müşterilerini 30 TL ve üzeri bakiye yüklemeleri halinde 1 GB internet ile ödüllendiriyor. Kampanyaya katılmak için: Türk Telekom hattınıza 30 TL bakiye yüklemesi yaptıktan sonra, telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “DOPDOLU HEDIYE” yazarak “4545”’e kısa mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Selfy Anlık Mesajlaşma Kampanyası

Whatsapp uygulamasını internet paketlerinden yemeden kullanan Türk Telekom Selfy kullanıcıları, Selfy Anlık Mesajlaşma kampanyası kapsamında sürpriz hediye internet kazanıyor. Siz de hediye internetinizi almak istiyorsanız: Telefonunuzun mesajlar bölüme girip, “ANLIK MESAJLASMA” yazarak “4545”’e kısa mesaj gönderin.

Türk Telekom Selfy Tambu Uygulaması Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy müşterileri, Tambu’dan aldıkları hediye kodlarıyla bedava internet kazanabiliyor. Siz de Selfy müşterisi iseniz: Tambu uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra “Hediye Kodu” bölümünden hediye kodunuzu alın. Ardından telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “TAMBU (Hediye Kodunuz)” yazarak “4545”’ kısa mesaj gönderin. Hediye internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu