Instagram Profilime Bakanları Görme 2023: Profile Kim Baktı?

Pek çok Instagram kullanıcısı takip ettiği kişilerin profillerine bakıp bakmadığını bilmek ister. Paylaştığınız videoları ya da fotoğrafları beğenip de profilinize kimlerin girdiğini öğrenmek isteyebilirsiniz. Instagram’da bazı kişiler takip etmeden ve gönderi beğenmeden profile girebilir. Bu kişileri tespit edebilmek için birkaç yöntem bulunmaktadır. İşte Instagram profilinize bakanları görme, kimler profilinize baktı tüm detaylar;

Instagram Profilime Neden Bakarlar?

Instagram’daki etkileşimler takip etme ve beğeni şeklindedir. Ancak kimi kullanıcılar hiç takip etmeden ya da beğeni yapmadan merak ettiği hesapların profillerine girebilirler. Özellikle popüler markaların hesapları bu şekilde çok fazla incelenmektedir. Takip edilen kişi sayısının çok olmaması, “Hikayeler” bölümünün de çok yoğun olmamasını sağlar. 

Detaylı bir profil görüntüleyici olan uygulamalar ile profil analizleri, sizi takip etmeyen kişilerin hikayeleri, takibi bırakanlar ve kabul edilmeyen takip isteklerini görmek gibi pek çok özellik bulunmaktadır. iOS ve Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen yazılımlar özel istatistikleri kullanabilir ve Instagram’da geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Instagram Profilime Bakanlar için Ücretsiz Uygulamalar 2023

Instagram uygulaması, profilinize bakanları göstermemektedir. Eğer hesabınız bir işletme hesabı ise bu durumda son hafta profilinizi kaç kişinin ziyaret ettiğini ve kaç kişinin akışlarında profilinizin göründüğünü öğrenmeniz mümkündür. Bunun dışında bazı uygulamaları kullanarak profilinize bakanları görüntüleyebilirsiniz. Bunlar;

 • WProfile
 • Inmystalker
 • Reportyl
 • Profile for Instagram
 • Profile Viewer for Instagram
 • Inlog
 • X Profile
 • ProfileLog
 • Followers Pro
 • Follower Log
 • Profile Reports

WProfile

Hem Android hem de iOS işletim sistemli cihazlar için kullanılabilen bir uygulamadır. Instagram profilime kimler baktı diye merak edenlerin en çok indirdiği uygulamalardan biri olan WProfile ile detaylı analizler yapabilirsiniz. Instagram profilinize bakanları ücretsiz olarak görebilmenizi sağlayan uygulamada profilinize bakanlar hayran, arkadaş ve gizli takipçi olarak kategorilere ayrılır. Hayalet takipçilerin ya da gizli profillerin hangi fotoğrafınıza baktığını çok kolay bir şekilde görüntülersiniz.

InMyStalker

Son derece güvenilir ve gerçekçi analizler yapan bir uygulamadır. 30 günlük denem modülü bulunmaktadır. Instagram profilinize girenleri görebilmenin yanı sıra kimin hangi fotoğrafınıza ya da videonuza baktığını da görebilmenizi sağlar. Ayrıca sizi takipten çıkanları ya da engelleyenleri de göstermektedir.

Basit ve kullanışlı arayüzü, 7/24 destek hizmeti ve profilinizi görüntüleyenleri filtreleme özelliği son derece güzeldir. İstediğiniz anda size detaylı bir analiz çıkarılır. WProfie gibi, hesabınızı görüntüleyenler hayalet, hayran ya da arkadaş olarak kategorilendirilir.

Reportly

Detaylı bir Instagram profil analizi sunan Reportly uygulamasında; en iyi takipçilerinizi, sizi takip etmeyi bırakanları, sizi engelleyen kişileri, fanlarınızı, gizli hayranlarınızı, profil ziyaretçilerinizi, stalkerlarınızı ve daha pek çok bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Geri alınan beğenileri, silinen yorumları, geri alınan etiketleri, silinen hesapları, takipçiniz olmayan ancak paylaşımlarınızı beğenen kişileri ve çok daha fazlasını Reportly uygulaması ile öğrenmeniz mümkündür. 

Yapılan yorumlara ve beğenilere göre en iyi takipçilerinizi, en popüler fotoğraf ve videolarınızı, profil etkileşimlerinizi ayrıntılı bir rapor halinde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca profil resimlerini tam ekran görüntüleyebilmek için de Reportly yazılımını kullanabilirsiniz.

Profile For Instagram

iPhone telefonlar için tasarlanan Profile For Instagram uygulamada kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmenize gerek kalmadan profilinize bakanları görebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra bir hesap oluşturmalı, altı basamaklı kimlik doğrulama kodunu almalısınız. Bu kodu programı her açtığınızda girmeniz gerekir. Oluşturduğunuz hesabı kullanarak doğrudan Instagram hesabınızla bağlantı kurabilirsiniz.

Profile Viewer For Instagram

Profil görüntüleyici uygulamalardan biri olan Profile Viewer for Instagram, Apple Store’dan indirilebilir. Bu uygulamada sosyal medya hesaplarınızı ayrıntılı bir şekilde analiz edebilirsiniz. Fotoğraflarınızı, videolarınızı, gönderilerinizi ve hikayelerinizi kimler beğeni yapmadan görüntülemiş, öğrenebilirsiniz.

Gizli olmayan profilleri araştırabilir ve merakınızı uyandıran hesapları pinleyebilirsiniz. Bu sayede hesabınızla en uyumlu hesapları keşfedebilirsiniz. Favori profillerin hesaplarına kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Favori profilde bir şey paylaşıldığı anda bildirim alırsınız.

Uygulama arama geçmişi tutmamaktadır. Uygulamanın gelişmiş özellikleri ücretlidir. Aylık 3,49 dolar, 6 aylık 17,99 dolar ve yıllık 23,99 dolar ödeyerek daha gelişmiş özelliklerden faydalanabilirsiniz.

InLog

Instagram analiz uygulamalarından biri olan InLog programında profilinizi görüntüleyen, takibi bırakan ve engelleyen kişileri kolayca bulabilirsiniz. Uygulamadaki anlık bildirimleri kullanarak profilinize bakan kişilerden anında haberdar olabilirsiniz. InLog ile gizli hayranlarınızı bulabilir, hikayeleri gizli modda izleyebilir, biri sizi takibi bıraktığı anda bunu öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra aktif olmayan ve artık Instagram’ı daha az kullanan takipçileri de bulabilirsiniz.

X Profile

En kaliteli analiz uygulamaları arasında yer alan X Profile, Instagram hesabınızı kimlerin görüntülediğini, kimin takibi bıraktığını ve kimin sizi engellediğiniz öğrenmenizi sağlar. %100 güvenlidir ve hiçbir şekilde bilgiler programın veri tabanına kaydedilmez.

Takipçilerinizdeki artışları ve düşüşleri görmek için detaylı analizlerden faydalanabilirsiniz. Aktif olmayan hayranlarınızı bulabilir, arkadaşlarınız nerede geziyor görebilir, hikayelere gizli olarak bakabilirsiniz.

ProfileLog

Android ve iOS işletim sistemli cihazlara uyumlu bir uygulama olan ProfileLog yazılımı ile Instagram hesabınıza bakanları tek tek bulabilir, bloklayanları ve takipten çıkanları öğrenebilirsiniz. Uygulamanın arayüzü son derece basit ve kullanışlıdır. Fotoğraflarınıza bakanları, videolarınızı izleyenleri, storylerinizi açanları, gizli modda takılan hesapları ve hayalet takipçileri bulabilirsiniz. Takip etmediği halde paylaşımlarınıza bakanlar ProfileLog ile kolayca tespit edilebilir.

Followers Pro

Aynı amaçla kullanabileceğiniz bir diğer uygulama da Followers Pro’dur. Bu yazılımı telefonunuza indirdiğinizde Instagramda kimin takipçiniz olmadan sizi izlediğini, hesabınıza baktığını, takipçilerinizin hangi paylaşımlarınızı izlediğini, gönderilerinizden hangilerinin çok fazla ilgi çektiğini, engelleyenleri, takip etmekten vazgeçenleri, gönderi performansınızı, takipçi lokasyon analizini, beğeni analizlerini, kullanıcı etkileşimlerini, geri takip yapmayan hesapları ve gizli hayranları öğrenmeniz mümkündür.

FollowerLog

Anlık bildirimler sayesinde Instagram profilinize girenleri, etkileşimde bulunanları, takip etmeden profilinizde gezenleri görebilirsiniz. Bu program ücretsiz olup gelişmiş analiz hizmeti de sunmaktadır. Fake hesaplar, geri dönüş yapmayanlar, geri dönüş yapmadıklarınız, karşılıklı etkileşimde bulunduklarınız, story analizi ve stalklayanlar gibi pek çok konuda yardımcı olmaktadır.

Profile Reports

Instagram hesabınızla ilgili ayrıntılı bilgileri öğrenebileceğiniz bir başka yazılım da Profile Reports’tur. En hızlı ve güvenilir analiz araçlarından biri olan Profile Reports ile tanıdıklarınızın storilerini HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Profilinize bakanları, kimlerin sizi takipten düştüğünü, geri takipte bulunmayanları ve hesabınıza dair tüm istatistikleri hızlı bir şekilde öğrenirsiniz.

Uygulamayı indirmek için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Hikayeleri anonim olarak izlemek, hikaye istatistiklerine bakmak, takipçi sayısındaki değişimler, gizli hayranlar, hikaye istatistikleri ve daha pek çok özelliği Profile Reports uygulaması ile kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak uygulamaları kullanarak Instagram profilinizi görüntüleyenleri bulabilirsiniz. Bu uygulamalardan kimileri ücretli olarak kimileri ise ücretsiz olarak indirilebilir. Paylaştığımız bilgiler ışığında öğrenmek istediğiniz bilgilere göre hangi uygulamayı indireceğinize karar verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu