En Ucuz, Avantajlı Faturalı ve Faturasız Tarife Paketleri 2023

Son yıllarda pek çok ünlü GSM operatörü, avantajlı bir şekilde konuşmak, mesajlaşmak ve internet kullanmak isteyen telefon kullanıcılarına birbirinden farklı birçok faturalı paket seçeneği sunmaktadır.

Kullandığınız Turkcell, Vodafone, Bimcell ve Türk Telekom cep telefonunuz için en ucuz avantajlı faturalı, faturasız tarife paketleri ve fiyatları 2023 için tüm detaylar. Size farklı GSM operatörlerinin sunduğu en avantajlı faturalı paket seçeneklerinden söz edebiliriz. Söz konusu faturalı paket opsiyonlarının içerisinde ilk sırada ise Türk Telekom faturalı paket listesi ve detaylarından bahsedebiliriz.

Türk Telekom Ucuz, Avantajlı Tarife Paketleri

Aylık İnternet Paketleri: Türk Telekom faturalı paket listesi içerisinde en çok tercih edilen paket türünün hiç şüphesiz aylık internet paketleri olduğu söylenebilir.

4.5G ek internet paketleri, online işlemler için özel olarak sunulan 4.5G ek internet paketleri ve standart ek internet paketlerini içeren aylık internet paketleri bu özellikleri ile kullanıcılara birçok seçenek sunabilmektedir.

Taahhütlü ek internet paketleri ve tarifelere özel ek internet paketleri ise Türk Telekom aylık internet paketleri içerisinde yer alan diğer opsiyonlara örnek verilir.

Ek SMS Paketleri: Türk Telekom faturalı paket listesi seçeneklerinde ek SMS paketleri de yer almaktadır. Standart her yöne 500 SMS paketini içeren bu paket türünde, Türk Telekom kullanıcıları sevdikleriyle ayda sadece 9 TL’ye her yöne 500 SMS paketini satın alma olanaklarına sahip olmaktadır.

Aylık Ses Paketleri: Aylık ses paketleri, Türk Telekom faturalı paket listesi içerisindeki bir başka seçenektir. Bu paketler ile Türk Telekom kullanıcıları aylık 100 DK, aylık 500 DK ve aylık 250 DK gibi farklı birçok cepten konuşma paketini satın alabilmektedir.

Aşmayan Tarifelere Özel Paketler: Türk Telekom’un faturalı paket listesi arasında son sırada aşmayan tarifelere özel paketlerden söz edilebilir. Aşmayan ekstra 5 GB, aşmayan aylık 2 GB, aşmayan aylık 6 GB gibi seçenekleri bulunan paketlerin yanı sıra Türk Telekom aşmayan aylık 1 GB ve yine aşmayan aylık 10 GB paketleri de Türk Telekom kullanıcılarına sunulabilmektedir.

Türk Telekom Teknosacell faturasız wifi paketi: 31.07.2019 tarihinden itibaren herkesin kullanabilmesi için açılmıştır. Faturasız 50 GB Wifi Paketi kampanyasına geçmek için ise 5599 numarasına “Mobil 50 GB” yazılarak gönderilmesi gerekmektedir. 50 GB Wifi paketi 90 gün geçerli olarak müşterilerine kullanım hakkı vermektedir. Bununla beraber ise wifi paketi KDV ve ÖİV dahil olarak 99 TL’ye satın alma imkânı bulunmaktadır. TT aboneleri daha fazla Türk Telekom ucuz faturalı ve faturasız tarife paketleri yazımıza göz atabilir.

Turkcell Avantajlı Ucuz Tarife Paketleri

10 Mbps Hızda Mobil Wifi Paketler: Turkcell faturalı paket listesi içerisinde ilk sırada 10 Mbps hızında mobil wifi paketlerinin yer aldığı söylenebilir. 10 GB, 20 GB, 50 GB, 100 GB ve 200 GB gibi  farklı internet seçeneklerini Turkcell kullanıcılarına sunan bu paketler, uygun fiyatlarıyla da bilinmektedir.

Dev Paketler: Turkcell faturalı paket listesi arasında bulunan dev paketler, son dönemlerde birçok Turkcell kullanıcısının tercihidir. 150 GB, 200 GB ve 500 GB gibi seçenekleri olan bu paketler, aylık 89 TL’den müşterilere sağlanabilmektedir.

Turbo Paketler: Turbo bol paket ve turbo 8 GB adında iki farklı paketi barındıran turbo paket seçenekleri, Turkcell faturalı paket listesi içerisindedir. Hem internet hem de her yöne dakika veren turbo paketler, dergilik ve BİP için ücretsiz kullanım imkanları da sunabilmektedir.

4.5G Hızında Mobil Wifi Paketler: 4.5G hızında mobil wiki paketleri, 10 GB, 20 GB, 50 GB, 100 GB ve 200 GB seçeneklerine sahiptir. Sınırsız internet isteyenlere önerilebilecek olan 4.5G wifi paketleri, Turkcell faturalı paket listesi arasında en popülerlerinden birisidir.

GNC Paketleri: GNC süper fırsat, konfor, mini, midi, ultra ve mega gibi birbirinden farklı isimler ve teknik özelliklerle satılan GNC paketleri, Turkcell faturalı paket listesi içerisindedir. Hem internet hem de her yöne konuşma dakikası veren bu paketler aylık 59,90 TL’den başlamaktadır.

Platinum Paketler: Platinum avantaj, maksi, black maksi ve black mega gibi farklı seçenekleri bulunan platin paketler aynı zamanda Fizy, dergilik, TV+ ve BİP aboneliklerini de içermektedir.

İnternet ve Ek İnternet Paketleri: Sadece internete ihtiyaç duyanlara özel olarak çıkarılan internet ve ek internet paketleri de yine Turkcell faturalı paket listesi seçeneklerindendir.

Taraftar Paketleri: Sarı paket, kırmızı paket, bordo paket ve şampiyon paket gibi farklı birçok türü bulunan taraftar paketleri, BİP’te her yöne arama avantajlarını barındırmaktadır.

Gaming Paketler: Günlük hediye oyna paketi, hediye oyna paketi kampanyası, oyna paketi ve hediye oyna izle paketi kampanyası gibi çeşitli paketlerle sunulan ve Turkcell faturalı paket listesi içerisinde yer alan Gaming paketler, PUBG Mobile gibi çeşitli oyunlarda geçerli ve farklı türlerde aylık internet kullanımlarını içermektedir.

Turkcell hoş geldin paketleri: Faturalı ve Faturasız hat kullanıcıları için ayrı arı düzenlenir. Yeni hazır kartlı Turkcell kullanıcılarına özel yapılan hoş geldin 8 GB kampanyası aylık 39 TL olup paketin içinde 8 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma ve 100 SMS hakkı vardır.

Ayrıca aboneler BİP uygulamasında kullanacakları 1 GB hediye internet de kazanır. Faturalı hat kullanıcıları ise kontratlı hoş geldin paketlerinden yararlanabilir. Buna göre 12 ay kalma sözü veren müşteriler aylık paket bedelleri kadar indirim alacaktır. İsteyenler daha fazla Turkcell ucuz tarife paketleri yazımızı inceleyebilir.

Vodafone Avantajlı Ucuz Tarife Paketleri

Vodafone faturalı paket listesi, internet, konuşma, dijital servisler, aşım çözümleri, yurt dışı arama, SMS ve yurt dışı kullanım gibi birbirinden farklı pek çok seçeneği kullanıcılarına sağlayabilmektedir. En popüler Vodafone faturalı avantajlı ucuz tarife paket listesi seçenekleri arasında çok tercih edilenler;

Vodafone Faturasız Avantajlı Altın Kulüp Paketleri

Vodafone faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği Altın Kulüp paketleri, bol bol konuştururken internet avantajları sağlamaya da devam ediyor. Altın Kulüp paketlerini inceleyelim:

Aylık Altın Paket

Vodafone faturasız hat kullanıcıları Aylık Altın paket kullanmaları durumunda ayda 18 TL’ye 1 GB İnternet + 500 Dakika + 100 SMS’in sahibi oluyor. Ayrıca, her gün 12:00 – 16:00 arası Vodafone’lularla sınırsız konuşma hakkını da elde ediyor. Aylık Altın paket üyeliğinizi başlatmak için: Size en yakın Vodafone İletişim Merkezi’ni ziyaret edebilir veya Vodafone Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Altın Sosyal Pass Paketi

Vodafone Faturasız hat kullananlara özel Facebook, Instagram ve Twitter’da geçerli sınırsız internet kullanım hakkı, haftalık 7 TL karşılığında Altın Sosyal Pass paketiyle ücretsiz. Aylık Sosyal Pass paketine sahip olmak için:

  • A101 marketlerinden satın aldığınız paket üzerindeki kodu, telefonunuzun mesajlar bölümüne girip yazdıktan sonra “7500”’a göndermelisiniz.

Altın İletişim Pass Paketi

WhatsApp ve Facebook’ta kullanabileceğiniz sınırsız internet kullanım hakkı Altın İletişim Pass paketi ile sizlerle. Bu kampanyadan yararlanmak için, haftalık 5 TL ücret karşılığında satın alabileceğiniz Altın İletişim Pass paketinin üzerindeki kodu, telefonunuzun mesajlar bölümüne girerek, “7500”’a kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Altın İletişim ve Sosyal Pass Paketi

Hem iletişim Pass hem de Sosyal Pass paketlerinden aynı anda yararlanabileceğiniz bu kampanyaya haftalık 9 TL ücret ödeyerek, tüm internet kullanımlarınızı sınırsız hale getirebilirsiniz. Altın İletişim ve Sosyal Pass paketinden yararlanmak için:

  • Size en yakın A101 marketinden aldığınız pakette yazan kodu, cep telefonunuz üzerinden “7500”’a kısa mesaj olarak atmalısınız.

Bimcell Ucuz Paket Listesi

Bimcell avantajlı ucuz paket listesi içerisinde konuşma paketleri, internet paketleri, SMS paketleri ve en çok sevilen karma paketler yer almaktadır. Bu bağlamda Bimcell tarife paket listesi opsiyonları nelerdir diyen Bimcell kullanıcıları için en çok kullanılan paketler şunlardır;

  • Dost 2 GB Paketi
  • Dost 5 GB Paketi
  • Dost 10 GB Paketi
  • Aylık 1, 2, 5 ve 10 GB İnternet Paketleri
  • Aylık 250 ve 500 DK Konuşma Paketleri
  • Aylık 1000 SMS ve 50 MMS Paketleri

NOT: Operatörler arasında en uygun ve ucuz fiyatlı olanı 2023 yılı için Bimcell GSM şirketidir. Bu amaçla Bimcell kategorimizde çok sayıda tarife ve paketlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

Pttcell Faturalı Ucuz Paket Listesi

Pttcell faturalı paket listesi, internet paketi, SMS paketi ve ses paketi gibi farklı opsiyonları içermektedir. 250 GB’den başlayan ve 5 GB’ye çıkan internet paketleri, Pttcell müşterilerinin en çok tercih ettiği faturalı paketler arasında yer alırken 5000 SMS paketi ve her yöne 50 DK paketi ise Pttcell müşterilerinin yararlanabilecekleri diğer paket seçenekleri içerisindedir.

Taahhüt Bitimine Yakın Ucuz Paket Yenileme Yöntemleri Nedir?

Herhangi bir GSM operatörüyle belirli sürelerde taahhüt imzalayan ve bu nedenle taahhüt bitimine yakın ucuz paket yenileme yöntemleri nelerdir diye merak eden GSM kullanıcılarına her operatörün kendi içerisinde farklı yenileme metotları kullandığı söylenebilmektedir.

Bundan ötürü en doğru ucuz paket yenileme yöntemleri için GSM operatörlerinin yetkili bayilerine gidilerek en güncel ve en avantajlı paketler arasından seçim yapılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu