Vodafone 4.5G Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına özel sürekli kampanyalar düzenlemekte ve hediye fırsatları sunmaktadır. Bunlar içerisinde özellikle Vodafone 4.5G’ye gelenlere hediye 2 GB internet kampanyası yoğun ilgi görmektedir.

Vodafone Hattını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştiren aboneler kampanya kapsamında 2 GB hediye internet hakkı kazanmaktadır. Böylece daha fazla kişinin 4.5G teknolojisi ile tanışması amaçlanmıştır.

Vodafone 4.5G’ye Geçenlere 2 GB Hediye İnternet Nedir?

Vodafone kullanıcılarının işlem hızlarını artırmak için hazırlanan 4.5G 2 GB hediye internet kampanyası için kullanıcıların en yakın Vodafone bayisine giderek hatlarını değiştirmeleri gerekir. Kampanyanın tüm hat kullanıcıları için düzenlenmesi sayesinde dileyen herkes bu fırsattan yararlanabilir. Kazanılan hediye internet hakkı hatta otomatik olarak yüklenmektedir.

Sim kartını 4.5G sim kart ile değiştiren abonelere özel olarak verilen hediye 2 GB internet hakkı için Vodafone bayileri kullanılır. Yapılan talep üzerine yeni teknoloji uyumlu hat abonelere ücretsiz olarak verilmektedir.

Vodafone 2 GB Hediye İnternet Ne Kadar Geçerlidir?

Belli bir dönemi kapsayacak şekilde düzenlenmiş olan Vodafone 4.5G sim kart alanlara hediye internet kampanyası hattın alınmasıyla birlikte başlar. Kampanya kapsamında verilen Vodafone bedava 2 GB internet hakkı 1 ay boyunca geçerlidir. Bu süre içerisinde internet hediyesi yurt içinde rahatça kullanılabilir.

Vodafone 4.5G’ye 2 GB Hediye İnternet Detayları

Tüm Vodafone aboneleri için geçerli olan 4.5G’ye 2 GB bedava internet kampanyası için 4.5G teknolojisine geçmek yeterlidir. Hediye internet 1 ay boyunca geçerli olduğundan bu sürenin dolmasıyla birlikte kullanıcılar mevcut paket ve tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir. Kampanyadan kazanılan haklar sürenin dolması sonucunda silinecektir.

Vodafone 4.5G’ye 2 GB Hediye İnternet Nasıl Kullanılır?

Vodafone 4.5G’ye 2 GB hediye internet hakkı alındığında bu bireysel kullanım içindir. Yani hediye internet hakkı 3. bir kişiye devredilemez. Aynı zamanda Vodafone hat iptali ya da hat taşıma gibi durumlar söz konusu olduğunda kampanyadan kazanılan 2 GB hediye internet hakkı iptal edilecektir.

Vodafone 2 GB Hediye İnternet Hakkı Kaç Kere Alınabilir?

Vodafone hediye internet kampanyaları içinde yer alan 4.5g sim kart alana 2 GB bedava internet kampanyasından tüm aboneler sadece bir kere yararlanma hakkına sahiptir. Hat değişimi her numara için bir kez yapıldığından Vodafone hediye internet de tek seferlik olacak şekilde verilir. Bu hediyeyi alabilmek için hat değişimi haricinde herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur.

Vodafone Yanımda ile 4.5G Hediye İnternet Alınır Mı?

Vodafone 4.5G hediye internet kampanyalarından biri de Yanımda uygulamasına özel olarak düzenlenmiştir. Buna göre App Store ya da Play store üzerinden uygulamayı ücretsiz indiren aboneler bu internet hakkını alabilirler.

  • Uygulama indirildikten sonra giriş yapılıp internet paketleri kısmına girilir.
  • Burada aboneye özel hediye 1 GB internet hakkı tanımlanmıştır.
  • Buna tıklandığında bir aylık hediye internet hatta otomatik olarak yüklenecektir.

Vodafone Faturalı Hatlara Özel 4.5G Hediye İnternet Var Mı?

Vodafone faturalı hat kullanıcılarına özel hediye internet kampanyası e fatura sistemine geçiş yapan abonelere özeldir. Bunun için EFATURA yazılıp bir boşluk bırakılıp mail adresi yazılıp 7000’e kısa mesaj gönderilir.

  • Verilen onay mesajının ardından ilgili numaraya 1 GB hediye internet hakkı tanımlanacaktır.
  • Vodafone bedava internet 15 günlük kullanım için geçerlidir.
  • Bu sürenin sonunda kampanyadan kazanılan hediye sona erecek ve abone mevcut paket üzerinden ücretlendirilmeye devam edilecektir.

4.5G’ye 2 GB Hediye İnternet Kampanyası İptal Edilir Mi?

Vodafone tarafından hazırlanan 4.5G sim kart alana 2 GB hediye internet kampanyası iptali için herhangi bir ekstra işlem yapmaya gerek yoktur. Verilen hediye internet bir seferlik olup 30 günün sonunda otomatik olarak silinecektir. 4.5G teknolojisine sahip hat alımları her numara için bir kere yapıldığından hediye de buna bağlı olarak bir kereliğine verilmektedir.

Vodafone 2 GB Hediye İnternet Şartları Nedir?

Vodafone 2 GB hediye internet hakkı 4.5G sim kart değişimi haricinde yalnızca TL yükleme ile de alınabilir. Operatör her dönem farklı içerikte ve zenginlikte kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle düzenli TL yüklemesi yapan abonelere aylık ya da haftalık hediye internet hakkı vermektedir. Bunlardan yararlanmak için ekstra bir başvuruda bulunmaya gerek yoktur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu