Bedava Minecraft Premium Çalışan Hesaplar 2021

Bedava Minecraft premium hesapları 2021 yılında generatör, APK ve Telegram ile alınmış ücretsiz paylaşımlardır. Güncel Minecraft premium hesapları ile oyun heyecanına devam edin! Minecraft ülkemiz dışında dünya da oldukça geniş kitlesi bulunan popüler bir oyundur. Her oyunda olduğu gibi Minecraft’ta da oyunun kalitesi, oyun keyfini arttırmaya yönelik birtakım uygulamalar bulunuyor. Bunun en bilineni de Minecraf Premium hesaplar.

Oyunu oynamayı seven büyük bir kitle de minecraft premium hesapların peşine düşüyor. Hesaplara legal bir şekilde sahip olup satın almanız için hatırı sayılır bir bütçeyi gözden çıkartmanız gerekli. Hal böyle olunca da insanlar bu hesaplara ücretsiz bir şekilde sahip olabilme çabası içine giriyorlar. Yaratıcılık konusunda büyük taktir toplayan bu oyunda sahip olabileceğiniz minecraft premium hesaplar için içeriği takip etmeniz yeteridir.

Minecraft Generator ile Premium Hesaplar 2021

Minecraft Generator ile oluşturulmuş bedava Premium hesapları mevcuttur. Seçiminize göre dilediğinizi kullanabilir ve hemen ücretsiz bir şekilde Premium ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

HesapŞifre
Liam77@@gmail.com5EAtVNgr
Noahxx@gmail.comKCNUZMKC
xOliverx@gmail.compA5Enq7z
William6x@gmail.com3kkAqQA4
Elijah66x@gmail.comYwo73xPU
Jamesxx@gmail.comHA7M29GH
Benjaminax@gmail.comO8UeU80R
Lucasddx@gmail.com73P4DrKs
Masonasx@gmail.comvqurkgME
Ethan54x@gmail.comois1GoaU
Alexander21x@gmail.comKPgUmD8q
Henryx43@gmail.comb3b4acw9
Jacobx43@gmail.com2UPbFOGY
Michaelx32@gmail.comLtv1sUsm
Danielx1@gmail.comp2PFJZam
Loganx231@gmail.comXi2KGgiP
Jacksonxa@gmail.comK0mas9co
Sebastianxds@gmail.comsDrZLKii

Minecraft APK ile Bedava Premium Hesaplar 2021

Minecraft APK ile Bedava Premium hesaplar elde edilebiliyor. Fakat bunlarla tek tek uğraşmak zorunda değilsiniz. 2021 yılında APK mod ile alınmış Minecraft premium hesapları;

HesapŞifre
Louisx1@gmail.com?vV)Q#yh
Philipx1@gmail.com%6C6Q5-g
1Ezrax@gmail.com;ZA3Eoqi
3Hudsonx@gmail.com?es2t*:L
Char3qlesx@gmail.com#sLP1Q,x
Caleabx@gmail.com(MjKrU*&
daIsaiahx@gmail.com:KGTrwYE
aRyanx@gmail.com%BmOp4S7
Ndathanx@gmail.com[DZiNk_j
sAdrianx@gmail.com,JOvx6oE
xChristianx@gmail.com+9Rp)084
xMaverickx@gmail.com-kaf[uFE
vdColtonx@gmail.com:GdGC4XS
Eliadsx@gmail.com!gt[mM8-
Williex@gmail.com\OJB$Q%x
Gabdsrielx@gmail.com!c8e5c:3
Alaxnx@gmail.com[L89C(OV
Aaronx@gmail.com%taT7*/J
Elix@gmail.com+Tmggb\a
Lan5donx@gmail.com+b8,#D/P
Jona4thanx@gmail.com&MwMgvN7
No2lanx@gmail.com*hJucp)n
H1unterx@gmail.com%hOp3N?E
Cam3eronx@gmail.com/hbv51:o
Conno3rx@gmail.com!2W8Q1$=

Minecraft Premium Bedava Hesaplar Nedir?

Minecraft oyununu oynamak için illa ki Premium hesaba sahip olmanız gerekmiyor. Normal hesapla da oyunu eğlenceli bir şekilde oynayabilir ve çok güzel anlar geçirebilirsiniz. Hemen birçok özelliği Premium ve ücretsiz hesaplar arasında benzerlik gösteriyor.

bedava minecraft premium server hileleri

Fakat oyunu sürekli oynayıp uzmanlaşmaya başladığınızda devreye giren detaylar Premium hesapları ön plana çıkartmaktadır. Normal hesapla oyunu online oynamak biraz zahmetli. Premium hesaplarda birçok kolaylıklar sağlanarak oyunu oynamanız daha akıcı kılınmış. Görünümler arasında bazı farklılıklar var, bu da sizin oyunu daha hâkim bir şekilde oynamanıza vesile oluyor.

Ücretsiz Minecraft Premium Hesaplar 2021

Ücretsiz Minecraft Premium Hesaplar 2021 karşınızda! Premium hesap için ücret ödemeyin. Aşağıdakilerden dilediğinizi seçin ve hemen kullanmaya başlayın;

HesapŞifre
Santiag98ox@gmail.com*jD!/P+)
Jeremiah8x@gmail.com/9h/Mo!S
Ezekielx6@gmail.com,YQUMzPR
Angelx65@gmail.com[hN9mH%g
Roman55x@gmail.com:LF0Dz9.
Easton6x@gmail.com:1F/KV$q
Milesx.@gmail.com;TQCry/,
Gar5yx@gmail.com%YcU(@g’
Nicholas4x@gmail.com@VNG1e_M
Eric4x@gmail.com‘4e2*)W1
Brandon4x@gmail.com[asy8O!i
Benjamin3x@gmail.com?6wmoAh4
Samuel.x@gmail.com$m3JDeZ]
Frank3x@gmail.com.goA’Kj9
Gregorywx@gmail.com[9dY==!D
Raymondex@gmail.com[7zLst[9

Hediye Minecraft Premium Hesaplar

Hediye Minecraft Premium hesapları veren uygulamalar vardır. Fakat bunların bazıları işe yararken kimi hiçbir işe yaramıyor. APK özelinde oluşturulmuş hesaplardan kullanılabilecek olanlar aşağıdadır;

HesapŞifre
Dennissx@gmail.com#sS%qqrO
Robertrx@gmail.com$wkwLq8M
Jamesonyx@gmail.com=bSnm5%D
Nicholasxy@gmail.com?80C6e-G
Greysonxw@gmail.com\7m4Z3*!
Cooperxas@gmail.com+3ERGn%P
Ianx@gmail.com.Bu(rs.[
Donaldxd@gmail.com;PH6W1-d
Markxs@gmail.com?ee@OYrn
bedava minecraft premium hesapları

Telegram ile Bedava Minecraft Premium Hesaplar

Telegram ile Minecraft Premium Hesaplara yönelik Telegram grupların yada kanalların sayısı azımsanmayacak kadar yüksek. İşte gruplarda paylaşılan işe yarayan Premium hesap bilgileri;

HesapŞifre
Jackxd@gmail.comwVF8Hdf5
Aidendx@gmail.comZ0po32PC
Owen3x@gmail.comAjC5xyZi
Samu1elx@gmail.comufi1Nzq2
Matth3ewx@gmail.commEyDgaZx
Jose4phx@gmail.comUwEVk1pk
99Levix@gmail.comjSRrBjVm
sMateox@gmail.comknVphhHj
zxDavidx@gmail.comCGqpcypQ
zJohnx@gmail.comOCP0013t
xWyattx@gmail.comejuN94Hr
wCarterx@gmail.come1xKgezL
Julianx@gmail.comm97i5TL1
Lukex@gmail.comfvhd96RV
Graysonx@gmail.comEnnpBkPo
Issacx@gmail.comrkiLqY0M
Jaydenx@gmail.combikuitFr
Theodorex@gmail.comf6BZKk3S
Gabrielx@gmail.comMyXjtj8O
Anthonyx@gmail.com2HkvZZsr
Dylanx@gmail.comjkAyUdZO
Leox@gmail.com3OPAuAi8
Lincolnx@gmail.com9RCBPRLe
Jaxonx@gmail.comCJE24tHv
Asherx@gmail.comuHHhfPET
Christopherx@gmail.com3DfLPz8b
Josiahx@gmail.comg9zk3t6W
Andrewx@gmail.comrKniWsj2
Thomasx@gmail.com65BHnXR5
Joshuax@gmail.comPsbH5ixC
xRussellx@gmail.comhm2cYVM8

Minecraft Oyunları Nasıl Yüklenir?

Minecraft’ın aşamalar halindeki kurulum silsilesi şu şekilde: Minecraft İndirme Sayfasını Ziyaret Edin Java sürümünüz uygun değilse bile minecraft.net/download adresinden oyunu indirmeniz yeterli olacaktır. Çünkü Minecraft içinde en güncel java sürümünü hali hazırda barındırıyor.

İşletim Sisteminize Uygun Sürümü Ekrandan İndirin: Windows ya da Mac kullanıyorsanız kendinize uygun olan sürümü seçerek indirin. Bu adresten minecraft.msi kurulum dosyası indirilecektir. Ardından yükleyiciyi çalıştırın.

Minecraft Launcher’i Çalıştırın: Gerekli yönergeleri izledikten sonra karşınıza gelen Minecraft Launcher’i çalıştırın. Launcher’i açtığınızda oyunun temel dosyalarının inmesi için bir süre beklemeniz gerekecek. Bu esnada oyunun tam anlamıyla kurulumu yapılıyor demektir. İndirme bittikten sonra Mojang hesabınızla launcher ekranından giriş yapın. Kurulum böylelikle tamamlanmış olacaktır.

Minecraft Skin İndirme Nasıl Yapılır?

Minecraft’ta skin indirmek için öncelikle Premium hesabınızın bulunması gerektiğini unutmayın. Eğer bir Premium hesabınız varsa gerekli yönergeleri izleyerek skin indirilebilirsiniz.

  • Beğendiğiniz skini indirdikten sonra Minecraft resmi sitesine giriş yapın ve hesabınızda oturum açın. 
  • Profil bölümünüze geldiğinizde skininizi göreceksiniz.
  • “Browse” butonuna basarak indirdiğiniz skinin dosya konumunu bulun.
  • Skin dosya konumunu bulduktan sonra yükle tuşuna basın ardından “Save” butonuna basarak kaydedin. Minecraft skininiz yüklenmiş olacaktır.

Minecraft İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Minecraft sitesine online olarak giriş yapın ve oturumunuzu açın. Profil bilgileri kısmından Minecraft’taki isminizi görebilir ve değiştirebilirsiniz. Kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsanız durum biraz daha farklı.

  • Öncelikle Minecraft oyuna 30 gün içinde kayıt olduysanız kullanıcı adınızı değiştiremiyorsunuz.
  • Eğer daha fazla bir süredir üye iseniz yine 30 günde bir kullanıcı adı değiştirebilirsiniz.
  • Bu aşamada şartları sağlıyorsanız hesabınızda oturum açın.
  • Sayfanın ortasında bir yerde “Profil Adı” bölümü sizi bekliyor olacak.
  • Değiştir tuşuna basarak hedeflediğiniz yeni kullanıcı adınızı bu ekrandan girebilirsiniz.

Kullanıcı adınızı seçerken Minecraft’ın kriterlerine de maruz kalacağınızı unutmayın. Profil adının önceden alınmamış olması gibi şartları sağlıyorsanız yeni kullanıcı adınızı girebilirsiniz. Güvenlik amaçlı eklenen parola kontrolünü aşmak için de mevcut parolanızı girin. Son olarak değiştir butonuna basın.

Minecraft Server Oluşturma Aşamaları

Minehut.com adresinden siteye girin ve hesap oluşturun. Sayfanın sol üst köşesinde bulunan “Get started” butonuna tıklayın. Formu doldurun ve e-posta adresinizi onaylayın. Böylelikle ilk olarak kayıt olacaksınız. Bu serüvende ilk olarak yapmanız gereken 10 karakteri geçmeyecek şekilde boşluk içermeyen bir server adı oluşturmak. “Bir sunucu türü seç (Pick a server type)” açılır menüsüne basın.

Karşınıza gelen ekranda Bilgisayar için server kurmak istiyorsanız Java’yı, telefon için kurmak istiyorsanız Pocket Edition’u seçin, ardından oluştur butonuna basın. Sonrasında sayfanın sol üst köşesinde bulunan Pano sekmesine tıklayın. Daha sonra ise serveri aktif et tuşuna basın. Böylelikle serverinizi kurmuş olacaksınız.

Ücretsiz Minecraft Hileleri 2021

Minecraftta hile yapmak için birkaç çeşit yol var. Bunlardan ilki Minecraft’ta yeni dünya oluştururken oyun hileleri aktif etmek. Oyunu kurarken bu seçeneğini açarsanız oyun içinde komut yazarak oyun içinde hile yapabilirsiniz. Uçma, zamanı ayarlama gibi hileleri yaparak oyununuzu kolaylaştırabilirsiniz.  

2. yöntem ise herhangi bir editör programını kullanarak istediğiniz detayları değiştirme. Bu sayede oyuncunuza istediğiniz envanter ve zırhları vererek hile yapabilirsiniz. Bunun yanında ölümsüz ve uçma gibi birçok hileyi aktif etmeniz bu editörlerle de mümkün.

En popüler yöntemlerden bir tanesi de Cheat Engine benzeri programlarla Minecraf oyuna müdahale etmek. Bu tür programlarla da oyun içinde envanter sayısından oyun hızına kadar pek çok özelliği değiştirerek hile yapabilirsiniz. Örneğin elmas sayınız yeterli gelmiyorsa adedini bu programlarla arttırabilirsiniz.

10 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu