Köfteci Yusuf Bayilik Bedeli Ve Şartları

Türkiye’nin en ünlü köfteci markalarından birisi olan Köfteci Yusuf, tüm Türkiye’ye bayilik açma fırsatı sunmak bu yazımızda Köfteci Yusuf bayilik ücreti ve şartlarını ele alacağız.

Köfteci Yusuf bayilik bedeli ve şartları olarak Köfteci Yusuf, Türkiye’de çokça tercih edilen köfteci bayilierinden birisidir. İnsanlar tarafından çokça tercih edilen bir restoran zinciri olan Köfteci Yusuf bu ilginin üzerine tüm Türkiye’ye bayilik fırsatı sunmaktadır.

Damak lezzetinize hitap eden yemekleri ile öne çıkan Köfteci Yusuf yıllardır bu sektörde hizmet veren bir marka haline gelmiştir bunun üzerine köfteleri çokça tercih edilen bir marka haline gelen Köfteci Yusuf bayilik açma şartları için yazımızın devamını okuyunuz.

Köfteci Yusuf Bayilik Şartları Nelerdir?

Ülkemizin önemli köfteci markalarından birisi olan Köfteci Yusuf’un bayilik açma şartları aşağıdaki gibidir, siz de köfteci Yusuf bayilik almak için aşağıdaki şartları taşımanız gerekmektedir;

  • Öncelike açacağınız dükkanın genişliği en az 1000 metrekare en fazla 3000 metrakare olmalıdır
  • Köfteci Yusuf bayilik açmak için ise mekanın daha çok  anayol üzerinde tercih edilmesi gerekmektedir. Yani kalabalığın daha çok olduğu bir alanda açılması gerekir.
  • Köfteci Yusuf bayilik için daha çok kalabalığın olduğu alanlar tercih edilmektedir. Fakat AVM gibi yerler kesin bayilik verilecek alanlar arasında yer almaktadır.
  • Köfteci Yusuf’un açılacağı alanlarda kesinlikle otopark ve benzeri imkanlarda bulunması gerekmektedir.
  • Bayilik açmak için aynı zamanda yüksek bir bütçeye de sahip olunması gerekmektedir.

Köfteci Yusuf Bayilik Bedeli Ne Kadar?

Köfteci Yusuf Türkiye’nin önemle tercih edilen restoran zincirilerinden birisi olarak çokça tercih edilmektedir. Bunun üzerine bayilik bedeli almak için çokça tercih edilen bir market zinciridir. İnsanlar tarafından çokça tercih edilen bu mağaza zincirinin çokça sevilerek yapılması hem katkısı açısından hem de kazanç açısından önemli bir yerdedir.

Köfteci Yusuf bayilik bedeli şu sıralar açıklanmamıştır bu nedenle Köfteci Yusuf bayilik ücreti açısından bir bilgi veremiyoruz. Bunun yanı sıra Köfteci Yusuf bayisinin açılağı alanların da çokça kazanç sağlayacağınız alanlar olması gerektiğini söyleyebiliriz.

Köfteci Yusuf Bayiliği Nasıl Alınır?

Türkiye’nin çokça rağbet gören restoran zincilerinden birisi olan Köfteci Yusuf bayilik almak için ilk önce mutlaka “kofteciyusuf.com” internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Bu siteye girdikten sonra ise Köfteci Yusuf bayilik başvuru formunun da aynı zamanda doldurulması gerekmektedir. Başvuru formu doldurulmasından sonra ise aşağıdaki belgelerinde temin edilmesi gerekmektedir.

Aşağıda Köfteci Yusuf başvuru belgelerini temin ettikten sonra siz de başvuru yapabilirsiniz. Bu belgeler şu şekildedir;

  • İlk olarak ad soyad, TC Kimlik no ve benzeri bilgilerin yer aldığı E Devletten alınabilen kişisel bilgilerin bulunduğu belge,
  • Bunun yanı sıra Köfteci Yusuf bayiliğin nerede açılacağı ve açılağı yer ile ilgili lokasyonun yer aldığı belge.
  • Köfteci Yusuf bayilik ile ilgili olarak dükkana ait izin belgeleri bunun yanı sıra gerekli olan diğer belgeler,
  • Açtığınız bayiliğe ait dükkanın aynı zamanda iç ve dış dekorasyonunu da gösteren fotoğraflar da yer alması gerekmektedir.

Köfteci Yusuf bayilik başvurusu yapmak isteyenler internet sitesindeki formu doldurduktan sonra bu belgeleri Köfteci Yusuf ana bayisine giderek götürmesi gerekmektedir. Köfteci Yusuf ana şube Bursa’da yer almaktadır. Bursa’ya gittikten sonra siz de Köfteci Yusuf bayilik alabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Türkiye’de Kaç Bayi Var?

Köfteci Yusuf’un şu an da bayi sayısı 122 olup en fazla bayisi ana şubesinin de bulunduğu Bursa ilindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu