Çok Para Kazandıran En İyi Link Kısaltma Siteleri Nisan 2023

Yerli ve yabancı çok sayıda para kazandıran link kısaltma sitesi vardır. Gerek yerli kaynakları kullanarak gerekse yabancı kaynakları kullanarak iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Yaşınız ya da yetenekleriniz ne olursa olsun link kısaltma işi çok basittir ve herkesin yapabileceği bir iştir.

Kısalttığınız linkleri web sitenizde ya da sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak tıklanma oranlarını artırabilir, böylece tıklama başına alacağınız ödemeyi de artırabilirsiniz. Link kısaltma sitelerinin çalışma mantığı kısalttığınız bağlantıya insanların tıklaması şeklindedir. Ne kadar çok tıklama alırsanız o kadar çok kazanırsınız. İyi bir link kısaltma servisinin 1000 görüntülenme başına 5 ila 10 dolar kazanç vermesi beklenir.

En Çok Kazandıran Link Kısaltma Siteleri 2023

Güvenli, hızlı ve çok para kazandıran 2023 yılında link kısaltma servisleri şu şekildedir;

 1. AdF.ly
 2. Ouo.io
 3. BC VC
 4. Tr Link
 5. Shorte
 6. Shrinkearn.com
 7. Link TL (Pubiza)
 8. AdCash
 9. PND.TL
 10. Shortzon.com
 11. Uiz.io
 12. Vivads.net
 13. Linkbucks.com
 14. Al.ly
 15. Fas.li
 16. Oke.io
 17. Adbilty.me
 18. Shink.me
 19. Git.TC
 20. AdYou.me
 21. Linkin.az
 22. Tmearn.com
 23. Linkvertise

Adf.ly

En eski ve en güvenilir link kısaltma sitelerinin başında Adf.ly gelmektedir. Bu siteden hem link kısaltarak hem de siteye yönlendirdiğiniz arkadaşlarınızdan kazanç elde edersiniz. Arkadaşlarınızın kazançlarından %20 ömür boyu yönlendirme komisyonu alırsınız. 1000 tıklama başına 3 dolar ile 13 dolar ödeme yapar.

Adf.ly sitesi, ödemelerini her ayın 10’unda yapar. Çekim yapabilmek için minimum bakiyenizin 5 dolar olması gerekir. Bu miktar Payoneer’de 20 dolara çıkar. Siteden kazanabilmek için öncelikle üye olmalısınız. Daha sonra “Shrink” butonunu kullanarak link kısaltmaya ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ouo.io

En çok para kazandıran link kısaltma siteleri arasında Ouo.io, düzenli yaptığı ödemeleri ve yüksek kazançları ile öne çıkar. Ödemeleri her ayın 1’i ile 15’inde yapar. Çekim için minimum bakiye miktarı 5 dolar olmalıdır. Siteye yönlendirdiğiniz her kişi için %20 komisyon alırsınız.

Ouo.io sitesinde 1000 tıklama başına ödenen ücret 2 dolar ile 8 dolar arasındadır. Site çoğul tıklamaları da sayar. Örneğin bir kişi bağlantıya birden çok defa tıklarsa diğer sitelerde bu olay 1 gösterim olarak kabul edilirken Ouo.io sitesinde ne kadar tıklanırsa o kadar gösterim olarak sayılır.

BC VC

Sitenin sahibi bir Türk’tür. Kısa sürede en güvenli link kısaltma sitelerinden biri haline gelen BC VC, her 1000 ziyaretçi için yaklaşık 3 dolar ödeme yapar. Mobilden gelen ziyaretçiler için bu miktar 4 dolara çıkar. Sitenin ödemeleri aksatmaması ve CPM oranlarının yüksek olması güvenilirliğini artıran etkenler.

Ödeme sınırına ulaşıldığında otomatik olarak her 7 günde bir seçtiğiniz ödeme yöntemine göre paranız hesabınıza aktarılır. Diğer sitelerde olduğu gibi yabancı bir banka hesabı yerine Türkiye’deki banka hesaplarınızdan birine direk paranızı aktarabilirsiniz. Banka hesabı için alt limit 10 dolar, Bitcoin için alt limit 10 dolar ve Payoneer için alt limit 50 dolardır.

TR Link

Yerli link kısaltma sitelerinden biri olan TR Link, aynı zamanda en çok kazandıran Türkçe siteler arasında yer alır. TR Link’ten evden para kazanmak isteyenler için çok sayıda seçenek vardır. Para çekebilmek için kazancınızın en az 30 TL olması gerekir. Sitede her 1000 tıklama için yaklaşık 3,25 dolar ödeme yapılır. Ancak bu oranlar trafik kalitenize göre belirlendiği için artıp azalabilir.

TR Link sitesi hakkında yapılan yorumlara bakıldığında verilen ücretlerin çok yüksek olduğu ve ödemelerin eksiksiz yapıldığı dikkat çeker. 30 TL’lik bir kazanç elde ettiğinizde paranızı Webmoney ve Kripto para ile alabilirsiniz. 50 TL’lik bir kazancı ise Papara ve Payeer yoluyla alabilirsiniz. 100 TL’lik kazançları ise İninal, Perfectmoney ve banka havalesi yoluyla alabilirsiniz.

Shorte

Dünya genelinde 1,5 milyondan çok kullanıcısı olan Shorte.st sitesi hem güvenilir olduğu hem de çok kazandırdığı için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sitede detaylı veri istatistikleri bulunur, bu sayede işlemlerinizi rahatça kontrol edebilirsiniz.

Her 1000 tıklama için 1,55 dolar ödeme yapan site, davet ettiğiniz yeni kullanıcılar için size %20’lik bir pay verir. Yurtdışında bu oranlar 5 ila 10 dolara kadar çıkabilir. Ödemeler her ayın 10’unda yapılır. Payoneer için para çekme limiti 20 dolar, WebMoney içinse 5 dolardır. Bağlantı kısaltarak ya da bağlantıyı birine tıklatarak para kazanabilirsiniz.

Shrinkearn

Ülkemizde BGBG (1000 izlenme başına gelir) oranı ortalama 9 dolar kadardır. Bu oran trafik durumunuza göre artıp azalabilir. Yurtdışında bu oran 20 dolara kadar çıkar. Bir Arap sitesi olan Shrinkearn.com’dan ödeme alabilmek için bakiyenin minimum 5 dolar olması gerekir. Siteye yönlendirdiğiniz her kişi için ömür boyu %25 komisyon alırsınız.

Link TL (Pubiza)

Eski adı Link TL, şimdiki adı Pubiza olan site, ülkemizin en eski sitelerinden biridir. Uzun yıllardır faaliyet göstermesi sitenin güvenirliliğini artıran en önemli etkendir. Ödemeler sorunsuz bir şekilde yapılır. Minimum çekim için bakiyenin 20 TL olması gerekir.

Her 1000 tıklama için 5 ile 8 dolar arasında ödeme yapılır. Link TL’den para kazanmak için bir diğer yöntem de referans sistemidir. Arkadaşlarınızı siteye davet ederek onların kazancından belli bir komisyon alırsınız. Sitede Flash ve PopUp reklam seçenekleri bulunur.

AdCash

12 yıldan beri faaliyetlerini sürdüren AdCash, yabancı bir sitedir. Dolar ve Euro bazlı ödeme yaptığı için kazanç oranları daha fazladır. Sitede link kısaltırken “Zones” yazan yere tıklamanız gerekir. Sitede Anti – Adblock teknolojisi, temiz reklamlar, kolay entegrasyon, hızlı ödeme, yüksek BGBM oranları, canlı istatistiki verilir ve birden çok reklam seçeneği gibi çok güzel özellikler vardır. Para çekmek için bakiyenizin 25 dolar olması gerekir. Sitede gösterim başına değil işlem başına ödeme yapılır.

PND.TL

Ülkemizde en çok ücreti veren link kısaltma servislerinden biri olan PND.TL, her 1000 görüntülenme için minimum 10 TL ödeme yapar. Ödemeleri her ayın 1’inde, 11’inde ve 21’inde yapar. Böylece kazancınızı uzun süre beklemeden alabilirsiniz. Ödeme alma şekilleri banka havalesi ve Papara gibi sistemlerdir. Çekim yapabilmek için bakiyenin en az 15 TL olması gerekir.

Shortzon.com

Her 1000 görüntülenme için 5 dolar ve üzeri ödeme yapan Shortzon.com ile yüksek kazançlar elde etmek için kısalttığınız bağlantıları Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızda ya da blog adreslerinizde paylaşmanız gerekir. Bloğunuza gelen ziyaretçi sayınız ne kadar fazlaysa ya da sosyal medya hesaplarınız ne kadar popülerse kazanma oranınız da o kadar artacaktır.

Uiz.io

En fazla ödeme yapan link kısaltma servislerinden biri de Uiz.io sitesidir. Dünya genelinde yüksek ödeme oranlarına sahip olan Uiz.io ile 1000 görüntülenme için 3 dolar kazanabilirsiniz. Eğer görüntülenmeler yabancı trafikten gelirse bu oran daha da fazla olacaktır.

Vivads.net

Her 1000 görüntülenme için 25 TL’ye yakın ödeme yapan site yabancı kaynaklıdır. Ödemelerinizi Payeer, Bitcoin ve Neteller gibi sistemler yoluyla alabilirsiniz. Son yıllarda en çok para kazandıran link kısaltma servisleri içinde popüler olan Vivads.net son derece güvenilir bir sitedir.

Linkbucks.com

Basit arayüzü ve kullanışlı olmasıyla listeye girmeyi başaran Linkbucks.com sitesi, her 1000 görüntülenme için 0,5 dolar ile 7 dolar arasında ödeme yapmaktadır. Kazanç oranları ülkeden ülkeye ve trafik durumuna göre farklılık gösterir. Çekim yapabilmek için bakiyenizin en az 10 dolar olması gerekir. Sisteme üye yaptığınız her kişi için, o üyenin kazancının yüzde 20’sini alırsınız. Paranızı Payza, Payoneer veya Bitcoin hesabınızla alabilirsiniz.

Al.ly

Hem güvenilir hem de çok kazandıran link kısaltma servislerinden biri de Al.ly sitesidir. Farklı ülkelerde farklı ödeme oranları uygulayan Al.ly ile 1000 tıklama başına 2 dolardan 10 dolara kadar kazanabilirsiniz. Para çekebilmek için en düşük bakiye limitini koyan sistemde minimum 1 dolarınız olması yeterlidir.

Sistemden paranızı çekerken Payza ve Payoneer gibi sanal bankaları kullanabilirsiniz. Sisteme üye yaptığınız her üyenin kazancından %20 komisyon alırsınız. Böylece sizin aracılığınızla Al.ly sitesine üye olan ve link kısaltan her kullanıcının kazancının %20’si hesabınıza aktarılır.

Fas.li

Hiçbir ek ücret ödemeye gerek kalmadan sadece link kısaltarak para kazanabileceğiniz sitelerden bir diğeri Fas.li sitesidir. Sistemde her 1000 görüntülenme için 3 dolar ile 6 dolar arasında ödeme yapılır. Kısalttığınız linkleri sosyal medya hesaplarınızda ya da web sitelerinizde paylaştığınızda daha hızlı kazanç elde edebilirsiniz.

Sitede ödemeler her ayın 1’inde ve 15’inde yapılır. Para çekebilmek için belirlenen limit 5 dolardır. Ödemelerinizi Payza, Bitcoin ve banka transferi yoluyla alırsınız. Diğer sistemlerde olduğu gibi sizin aracılığınızla sisteme üye olan her kişinin kazancının %20’si hesabınıza geçer.

Oke.io

Diğer sitelere göre çok yeni olan Oke.io, her geçen büyümeye ve büyürken kazandırmaya devam ediyor. Basit arayüzü, kullanışlı ve anlaşılır sistemi sayesinde bu siteden hızlı bir şekilde güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Türkiye’den gelen tıklamalar 2 dolar, Avustralya ve ABD’den gelen tıklamalar içinse 5 dolar ödeme yapar. Sitede minimum çekim limiti 5 dolardır. Skrill veya Bitcoin hesabınız varsa bakiyeniz 5 dolar olduğu anda çekim yapabilirsiniz.

Adbilty.me

Her 1000 görüntülenme için 2 dolardan 9 dolara kadar ödeme yapan Adbilty.me, güvenilir ve kazandıran sitelerin başında gelmektedir. Ödemelerinizi her ayın 1’inde, 10’unda ve 20’sinde hesabınıza aktarabilirsiniz. Para çekebilmek için bakiyenizin 1 dolar olması yeterlidir. Paranızı Payza, Payeer ve Bitcoin hesabınıza gönderebilirsiniz. Referans sistemi diğer sitelerle aynıdır. Sisteme çektiğiniz her üye için %20 komisyon alırsınız.

Shrink.me

Hızlı ve güvenli bir şekilde link kısaltma yoluyla para kazanmak istiyorsanız Shrink.me sitesi tam size göredir. Her 1000 görüntülenmeye 3 dolar ile 6 dolar arası ödeme yapan sistemden para çekebilmek için bakiyenizin 5 dolar olması gerekir. Biriktirdiğiniz paranızı banka hesabınıza, Bitcoin hesabınıza, Payeer ya da Skrill hesabınıza aktarabilirsiniz. Sisteme kayıt olduğunuzda 1 dolar hoş geldin bonusu kazanırsınız. Ayrıca üye yaptığınız arkadaşlarınızın kazançlarından da ömür boyu yüzde 20 komisyon alırsınız.

Git.TC

Git.TC, adından da anlaşılacağı gibi Türk yazılımcılarının oluşturduğu son derece güvenilir ve kolay kullanımlı bir sitedir. Sistemde kısalttığınız bağlantıları sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak hızlı bir şekilde iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Her 1000 tekil gösterim için 5 TL ödeme yapan sistemi mobilden ya da masaüstü bilgisayardan kullanabilirsiniz. Diğer sitelerin aksine Git.TC’de sisteme üye yaptığınız her kişi için %10 komisyon alırsınız.

AdYou.me

1000 görüntülenme başına 2 dolardan 6 dolara kadar ödeme yapan sistem, popüler link kısaltma sitelerinden biridir. Diğer sitelerdeki gibi referans sistemi olan sitede üye başına yüzde 20 komisyon alırsınız. Para çekebilmek için minimum miktarın 5 doların olması gerekir. Ödeme şekilleri oldukça çeşitlidir. Payza, Skrill, Webmoney, Neteller, Payoneer ve Bitcoin ile paranızı çekebilirsiniz.

Linkin.az

Ülkeden ülkeye gösterim oranları değişmeyen sistemde 1000 tıklama için ödenen tutar 20 TL’dir. Bu durum bir yandan kötüdür, çünkü diğer sitelerde yurtdışı tıklamalara daha yüksek oranlar verilmektedir. Bazı ülkelerde ise 20 TL’den de düşük rakamlar söz konusudur. Sabit oran bana göredir diyorsanız bu sistemi denemenizde fayda vardır. Sistemden para çekebilmek için minimum bakiye tutarları; Papara için 20 TL, Skrill için 50 TL, Portmanat için 20 TL ve WebMoney için 50 TL’dir.

Tmearn.com

1000 tıklama başına 3 dolardan 8 dolara kadar kazanabileceğiniz sistemde referans yoluyla da %20 kazanabilirsiniz. Henüz yeni bir sistem olan Tmearn.com ile daha çok kazanmak için kısalttığınız bağlantıları sosyal medya hesaplarınızda, bloglarda ya da sözlüklerde paylaşmanız gerekir. Sitede minimum çekim tutarı 3 dolardır. Bakiyeniz 3 dolar olduğunda Payeer ve Bitcoin ile çekim yapabilirsiniz.

Linkvertise

Bu sitede 1000 tıklama başına kazanacağınız miktar 8 Euro ile 11 Euro arasında değişmektedir. Basit arayüzü ile sistemden kazanmak oldukça kolaydır. Para çekme limiti 10 Euro şeklindedir. Biriken paranızı Paysafecard ya da Amazon kuponları ile yapabilirsiniz.

Sonuç olarak link kısaltma sitelerine her gün belli bir zaman ayırarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Burada önemli olan kısalttığınız linkleri yoğun trafik alan sosyal medya hesaplarınızda, sözlüklerde ya da web sitelerinde paylaşmak ve bu yolla bağlantılara çok sayıda insanın tıklamasını sağlamaktır. Kısalttığınız linkler ne kadar görüntülenme alırsa kazancınız da o kadar artacaktır.

Bir Kişi Katıldı

 1. Admin pek fazla Türk sitesi koymamışsın. Daha kolay iletişim için ve daha iyi cpm oranları için bence yerel link kısaltma servisleri kullanılmalı. Ben şu an urlably.com isimli siteyi kullanıyorum. Ama bunun alternatifinde trlibk pubiza gibi sistemlerde mevcut

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu