Mail Okuyarak Para Kazanma (Kazançlı Tüm Yöntemler)

İster meşgul bir anne olun, ister evde oturan bir baba olun, isterseniz bir üniversite öğrencisi olun, ya da sadece biraz fazladan para kazanmak isteyen birisi olun; e-posta okumak ve e-posta hesabı açıp satmak evden para kazanmanıza yardımcı olabilir. Bu yazıda mail ile para kazanmak için bu 2 yönteme dair bilgiler derledik.

Mail Okuyarak Para Kazanma 2023

Fazladan para kazanmanın kolay yolları söz konusu olduğunda, e-postaları okumak için para alabileceğiniz fikri gerçek olamayacak kadar iyi geliyor. Ama aslında gerçektir. Yani, e-postaları okuyarak para kazanabileceğiniz yasal internet siteleri vardır. Ancak yine de açık konuşmak gerekir: Bunu yaparak binlerce lira kazanamayacaksınız.

Para kazanmanın bir yolu olarak bunu sunan şirketlere kaydolarak e-postaları okuyarak ödeme alabilirsiniz. Genelde okuduğunuz e-mail başına 5 kuruşa kadar ödeme alabilirsiniz, ancak kimi zaman da kazançlar daha yüksek veya düşük olabilir ve bir dizi şirket bunu bir pazarlama biçimi olarak sunar.

Mail okuyarak para kazanma siteleri:

 • InboxDollars: para kazanmanız için bir dizi yol sunar, bunlardan biri e-postaları okumanız için size ödeme yapar.
 • Vindale Research: E-postaları okumak için para alabileceğiniz başka bir site.
 • Swagbucks: iyi bilinen para kazanma sitelerinden biridir.
 • MyPoints: bir sürü başka etkinliğin yanı sıra e-postaları açmanız ve okumanız için size ödeme yapacak başka bir uygulamadır.
 • InboxPays: nerede olursanız olun e-postaları okuyarak para kazanabileceğiniz başka bir sitedir.

Ayrıca Türkçe sitelerde yer alan mail okuyarak para kazanma siteleri şöyledir:

 • Matrixmails.com
 • Paisalive.com
 • Cash4offers.com
 • Sendearnings.com
 • Moneymail.in
 • uniqpaid.com

Mail Oku Para Kazan sistemi ile e-postaların çoğu, bir ürün veya hizmet için bir tür reklam içerecektir ve bu nedenle, gördüğünüz teklifi gerçekten kullanacağınız umuduyla bunu okumanız için ücret alırsınız. Bu nedenle de Türkiye’de bu iş daha zordur, çünkü böyle hizmet veren siteler yabancı sitelerdir.

Bazen, ödemenizin e-postayı gerçekten okuduğunuza dair kanıta tabi olacağını belirtmek gerekir. Bu, e-postadaki bir bağlantıya tıklamak kadar basit olabilir, ancak okuduklarınızla ilgili bir veya iki soruyu yanıtlamanız için size kısa bir test de yapılabilir. Başarısız olursanız ödeme yapılmaz.

Bu konuda Türkçe yayın yapan siteleri özellikle taradık ama bir Türkçe sistem bulamadık. Bu nedenle önerilerimiz, geniş bir derleme olacaktır.

Mail Açıp Satarak Para Kazanmak 2023

Mail hesapları her yerde kullanıldığı için önemlidir. Aynı zamanda çeşitli sebeplerle forum sitelerinde insanlar mail hesabı alış satışı da yapmaktadır. Yani mail açıp satarak da para kazanabilirsiniz. Mail satmak ve para kazanmak için öncelikle r10.net, wmaraci, iyinet gibi forum sitelerine göz atabilirsiniz.

Ücretsiz e-posta hesapları sunan onlarca web hizmeti vardır ve istediği şartlar asgari düzeydedir. Bazı kişisel bilgilerinizin sorulabileceği çevrimiçi bir formu doldurmanız gerekir. Gizlilik konusunda paranoyak değilseniz, bu size bir sorun olmamalıdır. Esasında da bu kişisel bilgiler, parolayı kaybetmeniz durumunda hesaba yeniden erişim hakkı elde etmek için gereklidir. Önde gelen Mail Hesabı Açma Siteleri ise şunlardır;

1and1 WebmailBT MailCable One Mail
Cocego WebmailCorrLinks EmailEarthlink Webmail
Eastlink WebmailEircom WebmailFairpoint Webmail
Fasthosts WebmailFatcow EmailFrontier Mail
FuseMailGmailGMX Mail
GoDaddyiCloud EmailiWon Email
Juno EmailJustHost WebmailMailchimp
Mchsi EmailMediaCom EmailMicrosoft Exchange Email
NetZero EmailOptimum EmailOrange Email
Orcon WebmailOutlookLive/Hotmail
POF MailPTD Net WebmailRackspace Email
RCN WebmailRediffmailRice Webmail
Roadrunner EmailRogers EmailSBCGlobal Email
Shaw WebmailSky EmailSureWest Webmail
Telstra WebmailTelus WebmailUCL Email
UK2 EmailUSC EmailUVa Email
Virgin Media EmailVodamailWestnet Email
Windstream EmailWowway EmailYahoo!
Zimbra MailZoomTown EmailYopmail

Ayrıca mail açmak için bazen telefon numarasına ihtiyacınız olabilir. Bunun için sanal numara alma yazımızı okuyabilirsiniz.

Gmail Açarak Para Kazanma

Gmail, Google’ın büyük bir kullanıcı tabanı oluşturması nedeniyle Google için bir bilgi istemine yol açan kişisel verileri Gmail’de tutmasına bağlı olan en büyük hizmetlerinden biridir. Gmail’in ara yüzünün kullanımı kolay ve basittir ve masaüstü internet tarayıcıları, mobil web siteleri, mobil uygulama ve 3. taraf programlar gibi çeşitli platformlarda kullanıma sunulmuştur. Bu nedenle insanlar çeşitli nedenlerle Gmail hesaplarını daha çok satın almaktadır.

Gmail açarak para kazanmak için sağladığınız hesaplar telefonla doğrulanmalıdır ve ayrı IP adresi ile ayrı giriş kimliği ve şifresiyle birlikte açılmalıdır. Bu sayede birçok Gmail Hesabı arasında asla bir çakışma yaşamamış olursunuz ve hesaplarınızı kapanmama garantisi vererek satarsınız. 

Gmail Hesabı Satmak

Gmail açıp satarak para kazanma konusunda akılda oluşan sorulara cevap arayacak olursak şöyle özetleyebiliriz: Birden fazla Gmail hesabına sahip olmak yasak mıdır? Hayır, birden fazla Gmail hesabınız olabilir, bununla ilgili bir sorun yoktur. İstediğiniz kadar hesaba sahip olmanıza izin verilir ve hatta Gmail aynı anda birden fazla hesapta oturum açmanızı kolaylaştırır.

Ama yine de güvenlik için ayrı IP kullanarak açmak önemlidir. Peki insanlar neden Gmail hesabı alıyor, açtığım email hesaplarını kimlere satarım? Gmail hesapları, tüm Google hizmetlerine yani Youtube, Play Store, Google Dokümanlar vb. hizmetlere, sosyal medya kayıt işlemlerine, yani Twitter, Facebook, Skype vb. veya diğer sosyal medya platformlarına kayıt için kullanılabilir. Bu platformlar üzerinde işlem yapmak isteyenler sizden Gmail hesaplarınızı satın alır.

Ayrıca: Telegram Gmail Atölyesi Botu ile mail basına 0.60₺0.80₺ arasında otomatik ve hızlı şekilde para kazanırsınız. Bu konu detayını Telegram ile para kazanma yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Son olarak: Bu zamanlarda milyonlarca insan gibi evde çok daha fazla zaman geçiriyorsanız; bu, internetten mail açıp satarak ve mail okuyarak para kazanabileceğiniz anlamına gelir. Bu yazıdaki yöntemler boş vaktinizde para kazanmanıza yardımcı olabilir. İsteyenler internetten para kazanma yöntemleri yazımızdan daha fazla para kazanma konularınada göz atabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu