Bedava Amazon Prime Hesapları 2023

Bedava Amazon Prime Hesapları 2023; yılında güncel çalışan hesaplar! Yurt dışı paylaşımı ile ücretsiz Amazon prime videoları için dizileri ve filmleri izleyin. Dünya genelinde oldukça popüler Amazon uygulamasının, ülkemizde de aktif hale gelmesiyle birlikte yoğun bir şekilde araştırılıyor.

Amazon Prime kullanıcılarına sağlamış olduğu bir dizi avantaj ve bedava erişim sağlayabileceğiniz hazır üyelik hesaplar dışında kendinizin elde edebileceği yöntemleri sizler için derledik. Her şey den önce Amazon Prime ne iş yarıyor, ona değinelim.

Amazon Prime Video Nedir, Avantajları Nelerdir?

Amazon Prime Video sayesinde en önemli dijital platformu olan Netflix ile benzer yapıdaki bir uygulama. Erişim sağladığınızda bütün, film ve dizilerden sınırsız bir şekilde yararlanma hakkınız bulunuyor. Prime Video uygulaması Netflix’in en büyük rakibi olarak gösterilmektedir. Eğer dizi ve sinemayla aranız iyiyse sizler için harika bir alternatif olacağından hiç şüpheniz olmasın. 

Amazon Prime Abonelik Fiyatı 2023

Amazon Prime’a kayıt olduktan sonra 30 gün süreyle ücretsiz bir şekilde hizmeti deneme ve değerlendirme şansınız var. Eğer sağlamış olduğu özellikler sizleri memnun eder ve hizmeti sürekli kullanmak istiyorum derseniz de ayda 7,90 TL ödeyerek Amazon Prime kullanıcısı olabilirsiniz. Beğenmezseniz de 1 ay sonunda hiçbir rakam ödemeden ayrılabilirsiniz.

Amazon Prime Bedava Hesaplar 2023

Bedava Amazon prime hesaplar için e-mail adresleri yardımıyla sürekli 30 günlük deneme süresine gerek yok. Farklı birçok yurt dışı sunucuları üzerinden paylaşılmış ve APK mod ile alınmış Amazon prime bedava hesapları 2023 yılında şunlardır

e-mailŞifre
Ladonna616@gmail.com@.mXZ~V~^
lucyy_w@hotmail.comvSx)uIj;LCYV
rosana919@hotmail.com&P)Q}9Ah7y
Zannawme@gmail.comE1ggnTniEH+
Vilma713@gmail.com_D[+BeT5$1
Ulianax_w@hotmail.com]3,W7I.WOjH
xTerraw@hotmail.com4aP%M(iJf5
Sonia02_01@gmail.comhn]_CLFcy’
Shawn76@gmail.comtm00BgPbg.
Rina83@gmail.com,FMs5kKdH=

Ücretsiz Amazon Prime Üyelikleri 2023

Ücretsiz Amazon prime için kullanıcı adı ve şifre şeklinde özellikle rus üyeler tarafından generator sistemleri kullanılır. Generator ile 2023 yılında alınmış ücretsiz amazon prime üyelikleri şunlardır;

ÜyelikŞifre
Laurel.z@hotmail.comt7vwMNJjJE
Lenorax@hotmail.comkWrftFhKVP
Libby018@hotmail.com6rpkTDyHw9
Lily099@hotmail.comGQWbQZUT
Luciaxxc@hotmail.comiaVoB5xQmL
xXLonixx@hotmail.com0zfSMNfrB4
Maisie9@hotmail.comMDBOHoy7Y
Mabelvme@hotmail.comcLGgOQyEh
Morganne9_x@hotmail.comjThYKROMvCx
Nora716@hotmail.comqT04KoYdsKk

Ücretsiz Amazon Prime Hesabı Edinmenin Yolları

Ücretsiz Amazon Prime Hesabı Edinmenin Yolları da oldukça fazla. Ülkemizde bu kapsamında kullanılan 5 temel yöntem bulunuyor. Bunlar;

 1. 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanmak
 2. Amazon Prime Öğrenci Üyeliğine Kaydolarak amazon prime
 3. Yeni e-posta Hesapları kullanarak amazon prime kullanmak
 4. Amazon Kredisi ile Nakit Geri Kazanma yöntemi
 5. Amazon Prime Hazır Hesapları Kullanma yöntemi

Yöntem 1: 30 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümünü Kullanın

30 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanma yöntemine yukarıda kısmen de olsa değindik. Bu amazonun kullanıcılarına sağlamış olduğu legal bir yöntem. Yani, illegal hiçbir şey yapmıyorsunuz. Amazona kayıt olarak 30 gün boyunca ücretsiz bir şekilde deneyebilir, daha sonra da “Ben beğenmedim” diyerek hizmeti sonlandırabilirsiniz. Bu şekilde hiçbir ücret ödemeden 30 gün süreyle Amazon prime kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yöntem 2: Amazon Prime Öğrenci Üyeliğine Kaydolun

Amazon Prime Öğrenci Üyeliğine Kaydolma Bedava Amazon Prime hizmeti için en yaygın yöntemlerin başında yer alıyor. Eğer öğrenci statüsünde yer alıyorsanız, Amazon Prime hizmetlerinden 6 ay süreyle ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Üstelik 6 ay sonunda hizmetinizi halen devam ettirmek istiyorsanız, amazon sizlere öğrenci olmanız nedeniyle indirimli fiyatlar üzerinden hizmet sağlamaya devam ediyor. Eğer bu yöntemle ücretsiz amazon prime üyeliği isterseniz, aşağıdaki evrakları beyan etmeniz gerekmektedir;

 • Okulunuz uzantılı e-posta adresi 
 • Okulunuzdan öğrenci olduğunuza dair bir evrak (Öğrenci Belgesi)
 • Öğrenci kimliği – Üzerinde son kullanma tarihi bulunma zorunda.

Biraz zahmetli bir yöntem olsa da uzun süre ücretsiz, daha sonra da indirimli bir şekilde faydalanmak için yaygın bir şekilde kullanılan bir yöntem. “Bu bana göre değil” derseniz, diğer alternatiflere yönelebilirsiniz.

Yöntem 3: Yeni e-posta Hesaplarına Kaydolun

Yeni e-posta Hesaplarına Kaydolmak biraz şans işi. Amazon Prime’a her kayıt aşamasında sizden bir mail adresi istemektedir. Bu adres kullanıcı adınız olduğu gibi, onların size tanımlandığı kimlik olma özelliği taşıyor.Fakat bilgisayarınızın IP ve MAC adresi gibi detaylar bazen planı bozabiliyor. Her zaman olmasa da yakalanmanız mümkün.

Yöntem 4: Amazon Kredisi ile Nakit Geri Kazanma

Amazon Kredisi ile Nakit Geri Kazanma yöntemini kullanmak için düzenli bir şekilde Amazon üzerinden alış veriş yapmanız gerekmektedir. Amazon Prime Rewards kredi kartını temin etmeniz durumunda, satın almış olduğunuz her ürün üzerinden %5 oranında bonus puan kazanma şansı yakalıyorsunuz. Her ay ortalama olarak 250 $ seviyelerinde alışveriş yaparsanız da aylık ücretinizi, ücretsiz bir yapıya büründürmüş olursunuz.

Yöntem 5: Amazon Prime Hesaplar Teklifi

Amazon Prime Hesaplar Teklifinde bulunup Amazon Prime promosyon hediye kodları veren siteler ve uygulamaların sayısı da azımsanmayacak kadar yüksek düzeyde. İçeriğimizin son bölümünde de bu yöntemlere yer verelim.

Amazon Prime Bedava Hesaplar için biraz şansınıza güvenerek araştırma yapmanız gerekiyor. Hit kazanmak ve kullanıcılarını uygulama ya da web sitelerinde aktif olarak tutabilmek için, hazır hesapları kullanıcılarına aktaran platformlar mevcut. Amazon prime bedava hesaplar için popüler olan Telekom şirketleri;

Airtel Faturalı Planı: Airtel Hindistan kökenli en ünlü Telekom firmasıdır. Her bir airtel kullanıcısı olan müşteri, Airtel Faturalı Infinity opsiyonlarından birisini tercih etmesi durumunda firmanın düzenlemiş olduğu kampanya ile Amazon Prime’ı 1 yıl süreyle ücretsiz bir şekilde kullanabiliyor.

Airtel Ön Ödemeli Planı: Rs.299 ‘u tercih etmeniz durumunda 1 ay süreyle ücretsiz bir şekilde Amazon Prime kullanmanız mümkün. 

Vodafone Gençlik Teklifi: Vodafone kullanıcılarının edinebileceği bir ayrıcalık. MyVodafoneApp uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve KYC‘yi tanımlamanız durumunda Amazon Prime kullanım tercihlerinde %50 indirimden faydalanmış oluyorsunuz.

Sonuç olarak Amazon Prime, sağladığı sayısız avantajıyla en azından 30 günlük deneme süresini kullanmanızı şiddetle tavsiye ettiğimiz bir uygulama. 

Amazon Prime Popüler Dizileri Nelerdir?

Amazon prime içinde bulunan ve Netflix’le kafa kafaya yarışan 2 dizinin kısa bilgilendirmelerini sizler için yaptık. 

Tom Clancy’s Jack Ryan Amazon dizisi

 • Yayın Tarihi: 2018 yılında başlayıp günümüzde halen devam etmektedir.
 • Dizi Türü: Dram, gerilim, Aksiyon
 • IMDB Puanı: 8,1
 • Google Beğeni Yüzdesi: %94
 • Dizinin konusu: Tom Clancy’s Jack Ryan Amazon dizisi, CIA’da analist görevi üstlenen Jack Ryan ismindeki bir Ajanın, şüpheli ve kuşkulu tavırları sayesinde Orta Doğu ve Avrupa üzerinden Amerika’ya yönelik oldukça büyük terör saldırısını bankadaki yüklü para transferleri sayesinde ortaya çıkartıyor. Farkına vardığında da masa başındaki konforlu işinden feragat ederek, çok tehlikeli bir operasyona başlamasını ele almaktadır.

One Mississippi Amazon Dizisi

 • Yayın Tarihi: 2015 & 2017 yılları arası.
 • Dizi Türü: Dram, Komedi 
 • IMDB Puanı: 7,3
 • Google Beğeni Yüzdesi : %90
 • Dizi konusu: Amerika‘da stand-up komedyeni olan ve 2 sezon süren Tig Notaro‘nun hayatının ele alındığı popüler diziler arasında olan One Mississippi; annesinin ani ölümü sonrası dönmek zorunda kaldığı memleketinde yaşadığı trajedik durumları ele almaktadır. Bu olaylara bir de uğraşmak zorunda kaldığı sağlık sorunları eklediğinde, durum daha da karışıyor.

Amazon Prime Popüler Filmleri Nelerdir?

Amazon Prime üzerinde izleyebileceğiniz sinema filmi sayısı oldukça fazla. Biz, en beğenilen 2 yapıt hakkında bilgilendirme yapacağız;

Olağan Şüpheliler Amazon Prime Filmi

 • IMDb Puanı: 8,6
 • Google Beğenme Yüzdesi: 89%
 • BeyazPerde Puanı: 5
 • Film Süresi: 1 Saat 48 dakika
 • Film Konusu: The Usual Suspects, klasik bir gerilim filmi. Sinema tarihinde bulunan en büyük komplo teorilerinin başında yer alıyor. Polis, oldukça tehlikeli bir çetenin peşine düşer ve bu çeteye mensup bir üye yakalanarak sorguya alınır. Sorgulamadan sonra “Çete çözülecek mi?” beklentisi ortaya çıkarken, aslında onların hiç de beklemediği farklı olaylar gelişir.

Köstebek Amazon Prime Filmi

 • IMDb Puanı: 8.5
 • Yapım Yılı: 2016
 • Google Beğenme Yüzdesi: 93
 • Film Süresi: 2 Saat 33 dakika
 • Film Konusu: Köstebek filmi genel anlamda mafya mensubu dev bir çete ve polis teşkilatı arasında geçen çetin savaş üzerine kurulu. Mafya bu savaş kapsamında, özel olarak yetiştirdiğin adamları casusluk yapması için polis teşkilatının içine konumlandırır. Polis de benzer bir uygulama yaparak, adamlarını mafyanın içine yerleştirir. Her iki grupta içindeki köstebekleri fark edince de ortalık birden karışır.

Filmlerin sayısı oldukça fazla, fragmanlardan ilgi alanınıza yönelik seçiminizi yapabilirsiniz. Amazon Prime avantajı film ve alışverişten ibaret değil. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz farklı kampanyalara değinelim.

Amozon Prime Kampanyaları 2023

Amazon Prime dev kuruluş olan Amazon’un kullanıcılarına sağlamış olduğu bütün hizmetlerden küçük bir meblağ karşılığında faydalanmanızı sağlayan bir uygulama türüdür. Amazon’un prime kullanıcılarına sağladığı avantajlı kampanyaları 2023 yılında şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Amazon prime hızlı teslimat avantajı
 • Amazon Prime Video Avantajı
 • Amazon Prime Gaming Avantajı
 • Amazon Prime Music Avantajları
 • Amazon Prime Kindle ve E-book Avantajları
 • Amazon Prime Photo Avantajları

Amazon Prime Hızlı Teslimat Avantajları Nelerdir?

Amazon Prime kullanıcıları Hızlı Teslimat opsiyonu sayesinde hızlı alışverişin keyfini sürüyor. Oldukça fazla ürün yelpazesi bulunan Amazonun, ürünün kargoya verilme aşamasında sağladığı avantajların detayları şu şekilde.

Ertesi gün kapıda kampanyası: Almış olduğunuz ürün, bir sonraki gün kapınıza kadar geliyor. Tabi, bunun için metropol illerden birisinde ikamet etme zorunluluğunuz var. Amazon, bu kampanyanın kapsadığı illeri şu şekilde tanımlamış; Afyon, Bursa, Kocaeli, Ankara, Düzce İzmir, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Burdur, Bilecik, Bolu, Kütahya, Isparta, Manisa, Sakarya ve Yalova.

Eğer vermiş olduğunuz sipariş bu illerden her hangi birisine teslim edilmeyecekse ne yazık ki bu kampanyadan faydalanamazsınız. Ayrıca yine bu illere teslimat yapılacaksa, kargonun ücretsiz bir şekilde gönderilmesinin dışında her hangi bir alt sipariş limitinin bulunmaması da kendisini cazip kılan farklı bir özellik.

Aynı gün kapıda kampanyası: Siparişiniz ışık hızıyla kapınızda. Çok ekstrem bir özellik olduğu için bu kampanyadan faydalanmanıza yönelik bazı kriterler tanımlanmış. Vermiş olduğunuz siparişin en az 50 TL tutarında olması ve kargonun gideceği adresin İstanbul, Kocaeli ve Bursa da ki bazı ilçelerde bulunması gerekli. Bu ilçeler sizlere değişken bir yapıda anlık bir şekilde listelenmektedir. Üstelik sipariş verdiğiniz şehir İstanbul’sa kargonuzu Pazar günü bile teslim alabilmeniz mümkün.

Siparişin hızlıca kapında: Yukarıda bulunan illerin dışında kalan müşteriler için hazırlanmış. Üstteki kadar ivedi bir şekilde siparişiniz elinize geçmese de yine de birçok alışveriş sitesinin kargo sürecinden daha hızlı bir şekilde siparişinize kavuşabiliyorsunuz.

Amazon Prime Gaming Kampanyası

Amazon Prime Gaming kampanyası kapsamında oyun severlere yönelik benzersiz avantajlara yer veriliyor. Amazon Prime Gaming özelinde sunulan 3 temel avantaj;

 1. Her ay 5 adet ücretsiz bilgisayar oyunu: Amazon Prime Gaming kullanıcıları her ay en az 5 adet oyuna ücretsiz erişim sağlayabiliyor. Sunmuş oldukları oyunlar sabit değil, her ay farklı oyunları oynama şansına sahipsiniz.
 2. Popüler oyunlara ücretsiz erişim hakkı: League of Legends, Teamfight Tactics, GTA V gibi oldukça popüler oyunlarda her ay düzenli olarak ücretsiz oyun içi içerikleri (loot) imkânı sağlıyor
 3. Ücretsiz Twitch aboneliği: Prime Gaming’in belki de en büyük avantajlı Twitch ücretsiz abonelik imkânın olmasıdır. Her ay dilediğiniz bir kanala Prime üyeliğinizi kullanarak abone olabilirsiniz.

Amazon Prime Music Avantajı

Amazon Music uygulaması Apple Music ve Spotify gibi popüler müzik uygulamalarıyla benzer bir mantık üzerinde çalışıyor. Her ay hiçbir ücret ödemeden Premium kullanıcılarını sınırsız müzik hakkı beklemektedir. Aynı zamanda müzik listelerinizi de oluşturabilir ve ruh halinize göre dilediğiniz listeden sabit bir dinleti ortamı oluşturabilirsiniz.

Amazon Prime Kindle ve e-book Avantajları

Aynı, Amazon Müzik gibi; kitap okumayı sevenlere yönelik sağlanan bir avantaj. Amazon arşivinde yer alan binlerce e-kitap ve e-dergi arasından dilediğinizi indirip, istediğiniz her ortamda okuyabilirsiniz. Bunların çıktısını alıp fiziki bir kitaba dönüştürerek okumanız da mümkün

Amazon Prime Photos

Amazon Prime Photos hizmet kapsamında “Resimleri nerede muhafaza edeceğim” diye dert etmenize hiç gerek yok. Dropbox ve iCloud gibi benzer bir yapıda olan Amazon Prime Photos uygulaması içinde tüm resimlerinizi sınırsız bir şekilde depolayabilirsiniz. 

Listelediğimiz tüm avantajlar, günümüz şartlarına göre değerlendirilmiştir. Dönem dönem farklı kampanyalar yaparak kullanıcılarını mutlu edebiliyor. Amazon Prime, tüm bu avantajları belirli bir ücret karşılığında sağlamaktadır. Tüm işlemler için ayrı ayrı prime üyeliğine gerek yok, ücretli üyeliğinizi oluşturduktan sonra bütün hizmetlere erişim hakkınız bulunuyor.

Telegram ile Free Amazon Prime Accounts 2023

Yabancı kullanıcılar tarafından Telegram kanalları ve grupları ile paylaşılan bedava Amazon prime hesapları mevcuttur. Başta: https://t.me/Free_Amazon_Prime_Accounts adresi olmak üzere, 2023 yılında diğer Free Amazon Prime Accounts adında film, dizi ve hesap arşivi için Telegram kanalları ve grupları şunlardır;


Katıl

Katıl

Katıl

Katıl

5 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu