Eminoto 2. EL Taksitli Araba Sistemi Nedir?

Yeni bir araç satın almak istediğinizde, sahip olduğunuz birikim ile ya da banka kredisi gibi bir fırsat ile sıfır veya ikinci el araç seçimleri yapabilirsiniz. Ancak banka kredilerinde faiz ödeme durumu ile karşılaşmaktan çekiniyorsanız, farklı bir yöntem olarak Emin Otomotiv sayesinde faiz ödemeden araç sahibi olabilirsiniz. 

Emin Otomotiv tarafından sağlanan bu sistemde faiz ödemeden araç sahibi olmak istiyorsanız, tüm Türkiye’de geçerli olarak sunulan bu sistemden yararlanabilirsiniz.

Çalışma durumunuz, sosyal güvenceniz veya sahip olduğunuz maddi imkanlar değişmeden her kişi bu sistem içerisinde kendi belirlediği taksitler ile araç satın alabilme imkanına sahiptir. Aylık olarak ödenecek taksit miktarlarını ve yapılacak ara ödemeleri esnek bir şekilde kendiniz belirleyerek, en uygun planı oluşturabilirsiniz. 

Emin Otomotiv üzerinden faizsiz araç sahibi olmak istiyorsanız, öncelikle belirli koşullar yer almaktadır. Bu kapsamda üç temel koşul olarak;

  • Uzun vade imkanları sayesinde rahat ödeme planları elde etme imkanınız bulunmaktadır. 
  • Hiçbir ekstra maliyet ile karşılaşmadan veya banka kredisi çekmek zorunda kalmadan otomobil ödemelerinde faiz ödeme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. 
  • Dilediğiniz dönemlerde otomobilinizi teslim almadan önce taksit ödemelerinde yaşadığınız zorluklarda ve maddi sıkıntılarda 6 ay gibi sürelere ulaşacak şekilde taksit dondurma işlemleri sağlayabilirsiniz. 

Eminoto Peşinatsız Faizsiz Araç Alma Sistemi Nedir?

1991 yılından beri sektörde faizsiz araç almak isteyen kişiler için hizmet sunan Emin Otomotiv sisteminde öncelikle almak istediğiniz araç bedeli belirlenir ve buna göre sizin sağlayacağınız bir ödeme planı oluşturulur. Bu ödeme planına bağlı şekilde sizin ile benzer bir plan sağlayan kişiler ile birleşim oluşturularak, bir gruba dahil edebilirsiniz. Katılmış olduğunuz bu grup ile birlikte aynı prosedürlere sahip şekilde ödeme sağlarsınız. Bu kapsamda prosedürlerin içeriğinde;

  • Talep ettiğiniz otomobili belirledikten sonra araç bedeli tespit edilir. 
  • Araç bedelinin ödenmesi için minimum 20 ve maksimum 40 ay şeklinde taksit planlaması yapılır. 
  • Araç ve ödeme planı belirlendikten sonra firma ile iletişim sağlanarak, uygun grup katılımı gerçekleştirilir ve taksit ödemeleri yapılmaya başlanır. 
  • Her grup içerisinde bulunan kişi sayısına göre ödenecek taksit sayısı ile aynı rakamlar ortaya çıkar. Yani örnek olarak 20 kişilik bir grupta 20 ay taksit ile ödeme yapılıyorsa herkes en geç son taksit ile ödeme noktasına ulaşana kadar aracına sahip olabilecektir. 
  • Grupta bulunan kişiler tarafından ödenen taksitler bir araya getirdiğinde bir havuzda toplanan paralar her ay bir araç bedeli oluşturur. 
  • Aylık dönemlerde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilerek, seçilen kişi o ay havuz içerisinde biriken para ile araç sahibi olma imkanı elde eder. 
  • Seçilen kişi temin ettiği para ile araç satın alma işlemi sağladıktan sonra kalan taksitlerini belirlemiş olduğu planda ödemeye devam eder ve ilerleyen aylarda da yeni katılımcıların araçlarının temin edilmesi için havuzda birikim sağlanmaya devam edilir. 

Emin Otomotiv Taksit Ödemesi

Sistem üzerinde üyelik gerçekleştirdikten sonra belirtilen her tarihte düzenli ödemeler yapılması gereklidir. Taksitler düzenli ödenmediğinde, ödeme yapılmayan ay katılımcının ödeme planına eklenerek, teslimat tarihi daha geç bir noktaya uzatılır.

Herhangi bir gruba katılım sağlamak istediğinizde, her grubun özel bir şekilde hesaplanan organizasyon ücreti ödenerek ve ilk peşinat ile sisteme giriş yapılarak aylık taksitler ödenir. Araç temin edildikten sonra katılımcı kalan taksit bedellerini toplu olarak ödediğinde, herhangi bir ceza veya komisyon uygulaması bulunmamaktadır.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu