GittiGidiyor İletişim Kanalları ve Müşteri Hizmetleri 2023

GittiGidiyor web sitesi, online internet alışveriş yapanlar için içerisinde birçok şirket ve satıcının yer almış olduğu bir e-ticaret alışveriş yeridir. GittiGidiyor birçok markalara ait olan çeşitli ürünlerle satıcılar yer almakta ve de bu yer alan ürünlerin ihtiyaç kategorisine göre müşteriler tarafından ziyaret edilmesi sağlanmaktadır. Online alışveriş sırasında ya da daha sonrasında GittiGidiyor Müşteri Temsilcisi ile iletişim kurularak web site üzerinden hizmetleri daha kapsamlı olarak alınması mümkündür. 

GittiGidiyor müşteri hizmetlerine direk bağlanıp müşteri temsilcileri ile hafta içi ve hafta sonu her gün 7/24 saat boyunca gerekli olan tüm iletişim destekler sağlanmaktadır. GittiGidiyor müşteri temsilcileri ile direk görüşme sağlayabilmek için 0850 252 32 29 hat üzerinden aramanın yapılması gerekir. GittiGidiyor web sitesi üzerinden mail iletişim yolu uzun zaman alacağı için çoğunlukla müşteri hattı yoluyla iletişim kurulmaktadır.

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemleri 2023 kapsamında Gittigidiyor.com web sitesinin müşteri temsilcileri ile hızlı bağlantının sağlanması için aşağıda yer alan adımların yapılması gereklidir;

 • 0858 252 32 29 hattı üzerinden GittiGidiyor Çağrı Merkezini arayınız.
 • Telesekreterin yönlendirmesini takip ederek gittigidiyor.com web sitesinde yapılan siparişin SC ile başlayan kodunun sisteme tarafından kontrol edilmesi için tuşlayınız.
 • Alıcı olunması durumunda 1, satıcı olunması durumunda 2 rakamına basarak yönlendirilen Müşteri Temsilcisine aktarılmasını bekleyiniz.
 • Bu şekilde GittiGidiyor müşteri hizmetlerine direk bağlanırsınız.

GittiGidiyor Mobil Uygulaması İndirme

Android yazılımlı telefonlar için, Play Store mağazası üzerinden GittiGidiyor Mobil Uygulaması indirilmektedir. İOS yazılımlı telefonlar için, Apple Store mağazası üzerinden GittiGidiyor Mobil Uygulaması indirilmektedir. Huawei yazılımlı telefonlar için ise Huawei App Gallery mağazası üzerinden GittiGidiyor Mobil Uygulaması indirilir. İsteyenler GittiGidiyor uygulamalarını aşağıdan direk indirebilir;

Apple Store İndirGoogle Play İndir

GittiGidiyor İletişim Kanalları ve Sosyal Medya Adresleri

 • GittiGidiyor Kurumsal Adres: My Office İş Merkezi Çiğdem Sokak No: 1/4 34746 Barbaros Mahallesi Ataşehir/İstanbul
 • Kurumsal Telefon: 0850 252 32 29
 • Fax: 0216 687 02 98 
 • Facebook: https://m.facebook.com/gittigidiyor
 • Twitter: @gittigidiyor
 • Instagram: /gittigidiyor

GittiGidiyor Çalıştığı Kargo Firmaları Nelerdir?

Aras Kargo, 19 bölge müdürlüğüyle 28 transfer merkezi bulunan Aras Kargo, 790 şubeyle 3000 araç filosuyla GittiGidiyor web sitesine ait birçok kargoyu müşterilere ulaştırmaktadır. Kargo takibi için https://www.araskargo.com.tr ya da Aras Kargo hattı olan 444 25 52 hattı üzerinden müşteri temsilcileriyle GittiGidiyor paketlerinin takibi yapılabilmektedir.

MNG Kargo, havayolu taşımacılığı ve karayolu taşımacılığı hizmetlerini entegre eden tek kargo firmasıdır. Türkiye’nin bütün illerine 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sağlayan MNG Kargo önderliğinde GittiGidiyor kargo paketlerinin takibi yapılması için https://www.mngkargo.com.tr web adresine ya da 444 06 06 Müşteri Hizmetleri üzerinden irtibat kurulmaktadır.

PTT Kargo, 4000’e yakın online hizmet veren şubesi 5600 araçlık kargo filosu ile kargo ağımda hizmet vermektedir. GittiGidiyor gönderilerinin PTT Kargo ile gönderilmesi durumunda kargo takibinin yapılması için https://www.ptt.gov.tr web adresi üzerinden ya da 444 17 88 Müşteri Hizmetleri adresinden iletişim sağlanmaktadır.

UPS Kargo, 260’dan fazla şubesi ve de 700 adet yetkili filosu ile GittiGidiyor kargolarının servis sağlayıcılığını yapmaktadır. UPS Kargo ile GittiGidiyor gönderileri takibinin yapılması için https://www.ups.com.tr web sitesi üzerinden ya da 444 00 33 Müşteri Hizmetleri adresi üzerinden kargo takibi yapılabilmektedir.

Yurtiçi Kargo, 19 Bölge Müdürlüğü, 760 şubesi, 3000 araç filosuyla hizmet vermektedir. GittiGidiyor gönderilerini taşıyan Yurtiçi kargo firması üzerinden gönderim takibinin yapılması için https://www.yurtici.com.tr web sitesi üzerinden ya da 444 99 99 Müşteri Hizmetleri adresi üzerinden kargo takibi yapılabilmektedir.

GittiGidiyor Kargo Değişim, Hasar ve İade İşlemler

Gittigidiyor.com üzerinden yapılan alışverişlerde satın alınan ürünlerin teslimatların yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkı kullanılabilmektedir. Herhangi bir sebep gösterilmeden iade işlemi yapılabilmekte ve de kargo ücreti ödemeden de ürün iadesi gerçekleştirilir. GittiGidiyor İade İşlemleri şu şekilde yapılmaktadır:

 • Hesabım-Aldıklarım sayfasına girilerek alınan ürünün satırında bulunan İade Başlat butonu tıklanır.
 • İade işleminin yapılmasının nedenini seçerek sistem tarafından yapılan yönlendirme adımları takip edilerek iadenin talebi oluşturulur.

İade talebinin oluşturulmasının ardından İade Detayı sayfasına aktarılarak ekrana gelen İade Adres Bilgileri bölümü üzerinden alışverişin yapıldığı adresi ve de ürünün satış kodu alınarak, hasar görmeyecek şekilde paketlenen ürün kargo paketinin üzerine eklemesi yapılır. 

Gittigidiyor.com firmasının anlaşma sağlamış olduğu kargo firmalarından birinin seçimini yaparak iade yapılacak ürünün 3 gün içerisinde kargolaması yapılır. Ürün iadesi yapılırken tercih edilen kargo firmasının temsilcisine mutlaka SC kodu verilmelidir. SC kodunun verilmesinin ardından iade işlemi otomatikman başlanacaktır. 

Ürünün satın alındığı satıcı tarafından, ürünlerin teslim alınmasının aradından Hesabım sayfasında yer alan iade onayı vermesi durumunda alınan ürünün bedeli, ödeme yapılan kart bilgileri doğrultusunda karta iade işlemi onayı verilir. GittiGidiyor satıcılarının onay vermesinin ardından 3 gün iade edilme süresi bulunmaktadır.

Gittigidiyor sitesi üzerinden yapılan siparişlerin adrese ulaştırılması sırasında mutlaka kargo paketi kontrolü tercih edilen kargo firmasının görevlisi eşliğinde kontrolünün yapılması gerekmektedir.

Kargo yetkilisi hasarlı kargo paketi için zabıt tutmakla yükümlü ve zorunludur. GittiGidiyor Kargo Değişim, Hasar ve İade İçin yapılması Gerekenler bu şekildedir.

GittiGidiyor Yardım ile Yapılan İşlemler

GittiGidiyor müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayabilmek için 0850 252 32 29 hat üzerinden aramanın yapılması gerekir. Aramını ardından sistemde kayıt altına alınan Müşteri Temsilcisi ile yapılan görüşmelerle canlı destek hizmeti sağlanarak GittiGidiyor Canlı Destek ile müşterilerinin talepleri doğrultusunda yardım yapılmaktadır.

 • Kargo takibi
 • Sipariş iptal işlemi
 • Sipariş iade işlemi
 • Sipariş hasar bildirimi
 • Sipariş şikayet bildirimi
 • Sipariş SC kodu bilgisi sağlanması
 • GittiGidiyor sitesi öneriler bildirimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu