Kuveyt Türk Çalışma Saatleri, İletişim ve Müşteri Hizmetleri 2023

31 Mart 1989 tarihinde kulan Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. faizsiz bir şekilde alanında faaliyetlerini yerine getirmektedir. 444 0 123 müşteri hizmetleri numarası olan Kuveyt Türk bankası Kurumsal bir kimlik yapısına sahip olduğu gibi dinamik olan yapısıyla da müşterilerinin huzuruna daima yenilikleri sunmaktadır. Gerek yurt içi gerekse yurt dışına açılımı ile katılım finansın gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Kuveyt Türk Bankası Uygulama İndirme Adresleri

Kuveyt Tük bankası yeniliklerine Mobil şube ile de devam ediyor. Teknoloji ve tasarımdaki trendleri yakından takip ederek müşterilerine özel deneyimlere imkan sunuyor. Bankacılık işlemleri artık App Store uygulaması ile daha kolay olacak. Buraya tıklayarak hemen cep telefonunuza uygulamayı indirerek keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Güncel teknolojiyi yakından takip ederek hazırlanan Kuveyt Türk Google Play Uygulaması daha hızlı işlem akışı sağlıyor. Buraya tıklayarak uygulamayı cep telefonunuza indirme şansına sahip olabilirsiniz.

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2023

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi müşterilerine haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz bir şekilde yurt içi ve yurt dışından müşteri temsilciliğe ile doğrudan ulaşılmasına imkan sağlamaktadır. 444 0 123 veya 0 850 251 0 123 numaralı telefonlar aranması ile müşteri temsilcilerine ulaşmak mümkündür. Kuveyt Türk müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2023 yılı için 444 0 123 iletişim numarası arandıktan sonra önce 2 daha sonrasında 0 tuşlanması gerekmektedir.

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri 2023

Kuveyt Türk çağrı merkezleri kadar şubeleri ile de hizmetlerine devam ediyor. Banka ile yakından çalışan müşteriler şube veya genel merkez ziyaretleri için; Covid-19 çalışma kısıtlamalarından etkilenen Kuveyt Türk banka 2023 yılı güncel olarak sabah 10:00 ile 12:30, öğleden sonra ise 14:00 – 16:00 saatlerin arasında hizmet sağlamaktadır.

Kuveyt Türk Bankası Kayıp Çalıntı Vb. Gibi İhbar Hattı

Kuveyt Türk Bankası müşterilerinin kendilerine ait banka ya da kredi kartının çalınması ya da kaybolması gibi durumlar karşısında ihbar hattını kullanması gerekmektedir. 444 0 123 numarasından çağrı merkezi kullanarak gerekli olan bildirimler yapılabilmektedir. Uzman müşteri temsilcileri tarafından direk olarak çalıntı ya da kaybolmuş kart üzerinde müdahalede bulunmaktadır.

Kurumsal bir kimlik yapısındaki çalışma anlayışından uzaklaşmayan Kuveyt Türk Bankası çağrı merkezi numaralarından da müşteri temsilcilerinin anlayışına kimlik yapısından aşılamıştır. 444 0 123 numaralı çağrı merkezi Kuveyt Türk Bankası tarafından kullanılmaktadır. İletişim sağlamak isteyen Kurumsal firmalar da dahil bu hizmet numarasından ulaşabilmektedir.

Kuveyt Türk Bankası Sesli Yanıt Tuşlama ile Yapılan İşlemler

Kuvet Türk Bankası çağrı merkezine bağlandıktan sonra hemen uzman personel tarafından sorunlara kısa süre içerisinde çözüm bulunabilmektedir. 444 0 123 numarası aranması sonrasında sesli yanıt sistemi karşılamaktadır. Sesli yanıt yönlendirmesiyle gerekli tuşlamalar yardımıyla da işlemler kolayca yerine getirilebilir. Sesli yanıt sisteminden bir çok işlem yerine getirilebilmektedir.

Kuveyt Türk Kurumsal, Bireysel Mail Adresi ve Faks Numarası

Kuveyt Türk Bankası çağrı merkezlerinin yanı sıra mail adresleri ve faks numarası üzerinden de iletişim kurulmasına imkan sunmaktadır. Böylelikle kurumsal kimlik yapısı ile sağlam bir zeminde çalışma sağlayan bankaya mail yoluyla ulaşmak isteyenler kuveytturk@hs02.kep.tr e-posta adresini kullanabilmektedir. Aynı zamanda Faks ile taleplerini ulaştırmak isteyenler ise 0 212 354 12 12 numarası ile gereken iletişimi sağlayabilmektedir.

Kuveyt Türk Bankası Canlı Destek Nasıl Yapılır?

Faaliyetlerini yıllardır başarılı bir şekilde devam ettiren Kuveyt Türk, dijital platformları da kullanarak iletişim kanallarını güçlendirmektedir. En üst memnuniyet sağlanması açısından hizmet kalitesinin üzerine koyarak adımlarını gerçekleştiriyor. Bilgi birikimlerini müşteri ile paylaşmaktan asla geri adım atmamıştır. Kuveyt Türk Bankası canlı destek hizmetini henüz sağlamıyor olsa da buraya tıklayarak iletişim formu doldurulması ile talepler iletilebilmektedir.

Kuveyt Türk Bankası Şikayet Hattı Numarası

Kuveyt Türk Bankası ile çalışarak aldığı hizmetlerinden şikayetçi olanların taleplerini iletebilmesi için şikayet hattı numarası ile karşılık vermektedir. 0 850 251 0 123 ve 444 0 123 numarası üzerinden Kuveyt Türk Bankası müşterisi olsun ya da olmasın her vatandaş şikayetlerini iletebilme şansına sahiptir. Gerekli olan yanıtlar uzman personellerce verilmeye devam etmektedir.

Kuveyt Türk Bankası Kredi Kartı İptal Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

Diğer bankalarda olduğu gibi Kuveyt Türk Kredi kartı da birçok kişinin alışverişlerinde destekçisi olmasına devam ediyor. Kredi kartının kullanılması sonrasında ya da kayıp ve çalıntı halinde iptal ettirmek isteyenler 444 0 123 numarası ile işlemlerini yerine getirebilirler. Gereken öz verili çalışma uzman personeller tarafından müşterilere hemen sunulmuş olacaktır.

Kuveyt Türk Bankası SMS ile Banka veya Kredi Kartı Şifre Alma

Kuveyt Türk sms ile banka veya kredi kartı şifre alma işlemleri daha önceden yapılabilmekteydi. Ancak kredi kartlarına sesli yanıt sistemiyle şifre alma durumu getirilmesiyle SMS ile alma kaldırıldı. 444 0 123 numaralı telefon çevrilmesinden sonra önce 1 daha sonrasında 2 tuşlayarak erişim sağlanabilir. Kredi kartı şifre alabilmek için menüye erişim sağlamış olursunuz. Sadece kredi kartı şifre almak için değil birçok konuda işlemleri müşteri temsilciliği ile yerine getirilebilir.

Bir Kişi Katıldı

  1. Admin sitenizdeki bir konuya reklam vermek istiyorum. Sizinle nereden iletişime geçebilirim ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu