TEB Çalışma Saatleri ve Müşteri Hizmetleri Bağlanma 2023

TEB yani Türk Ekonomi Bankası çalışma saatleri ve müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemleri 2023 yılında müşteri temsilcisine hızlı bağlanma yolları ile iletişim bilgilerine geçmeden önce bilgi; TEB ülkemizde 71 ilde toplamda 471 şubeye sahiptir. Türk Ekonomi Bankası, kuruluş tarihinden itibaren yerel hizmet veren bir banka iken 1982 yılından sonra ulusal bankaya dönüşerek kısa sürede çabuk büyüme sağlayan bir banka olmuştur. 2000’li yılların başlarından itibaren yükseliş gösteren banka, ülkemizde faaliyet gösteren Fortis Bank’ın da büyük ortağı haline gelmiştir. 

Türk Ekonomi Bankası (TEB), kurumsal bankacılık işlemleri kapsamında büyük ölçekli olan grup ve holdinglere ürünler ve hizmetler geliştirmekte ve sunmaktadır. TEB kurumsal alanda bankacılık iş kolu kapsamında işletme kredileri, yatırım kredileri, proje finansmanları alanlarında hizmet vermektedir. TEB bankacılık ürünleri ve hizmetleri dış ticaret merkezleri ile çok uluslu olan firmalara sunmakta ve geliştirmektedir. 

TEB Bankası Şube Çalışma Saatleri 2023

TEB banka şubeleri 03.12.2020 tarihinden itibaren hafta içi her gün 10:00 – 12.30 ile 13:30 – 16:00 mesai saatlerinde hizmet verir. TEB müşteri temsilcilikleri çalışma saatleri ise günün 7/24 saati boyunca hizmet vermektedir.

TEB Bankası Mobil Uygulama İndirme Adresleri

Mobil cihazlarda yer alan mağazalar üzerinden “CEPTETEB” uygulamasını indirerek vadeli hesap açımı yapılabilmektedir. Bununla birlikte, başvuru anında onaylanan CEPTETEB KREDİ kullanımı da mobil uygulama ile gerçekleştirmek mümkündür. Aşağıdan TEB bankası mobil uygulamasını android yada ios cihazınıza direk indirebilirsiniz;

Google Play İndirApple Store İndir

CEPTETEB mobil uygulama ile, banka hesapların, ödemeler, krediler ve kredi kartları hakkında bilgiler ile borsa ve dövizler hakkında tüm bilgileri anında bildirimi yapılmaktadır. Kredi kartı ile, kredili mevduat hesapların gidişatını rahatça gözlemleyebilir ve de paylaşabilirsiniz. 

TEB Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yolları 2023

Türk Ekonomi Bankası, bankacılık sektöründe çok tercih edilir. Çoğunlukla bankacılık işlemlerini TEB ile yapmak isteyen müşteriler müşteri temsilcileri ile konuşmak için telesekreter yönlendirmesini geçerek TEB müşteri temsilcisine direk bağlanma yöntemleri sık kullanılır.

Havale, Eft, kredi başvuruları vb. birçok işlem site üzerinden yapılabilmektedir. Bunun yanında TEB internet şubesi ile uygun faiz oranları ile kredi başvuruları yapılabilmektedir. Ama yine de TEB Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak isteyenler için 2023 yılından güncel olarak yöntemler şu şekildedir:

 • 0850 200 06 66 TEB Müşteri Hizmetleri aranır. 
 • 3 rakamına basılır.
 • 1 rakamına basılır. 
 • Daha sonra sesli yanıt sistemi eşliğinde 1 rakamına tekrar basıldıktan sonra müşteri hizmetlerine direk bağlanma sağlanır.
 • Ayrıca TEB genel müdürlük telefon numarası: 0216 635 35 35 

Yukarıda yer alan adımları izleyerek TEB Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemleri 2023 işlemini gerçekleştirebilirsiniz. TEB müşteri hizmetleri araması yapıldıktan sonra sesli komut sistemine “Müşteri Hizmetleri İle Görüşmek İstiyorum” komutu verilerekte direk bağlanma sağlanabilmektedir. 

Ayrıca TEB teknoloji alt yapısını güçlendirerek müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermeye çalışmaktadır. Bu sebepten ötürü de müşteriler 7/24 saat boyunca çağrı merkezlerinde hizmet almak dışında; telefon bankacılığında vakit kaybetmek yerine http://www.teb.com.tr web sitesine giriş yaparak bütün bankacılık işlemleri yapılabilmektedir. 

TEB Kayıp, Çalıntı İhbar Hattı: 0850 200 06 66 telefon şubesi ile TEB, kullanıcılarına 365 gün 24 saat boyunca hizmet verilmektedir. 0850 200 06 66 müşteri hizmetleri hattı üzerinden 7/24 saat boyunca güvenli ve pratik olarak işlemler ve bildirimler yapılabilmektedir. TEB sesli yanıt ile yapılan diğer işlemler şunlardır;

 • Kart Şifre İşlemleri
 • Ekstre Gönderim
 • Kart- Borç bilgileri
 • Fatura Ödemeleri

TEB Canlı Destek Nasıl Yapılır ?

TEB, engelli olan müşterilerine özel CEPTETEB İnternet Şubesi ya da CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden müşteri temsilciliğine bağlanılarak Canlı Destek yardımı alabilmektedir. Bu hizmetten faydalanma saatleri 08:30 ile 17:30 arasındadır. TEB Kurumsal ve Bireysel Canlı Destek içinde yine CEPTTETEP internet şubesine giriş yapılarak işlemler gerçekleştirilmektedir.

0850 200 06 66 telefon şubesi aranarak TEB Sesli Yönlendirme servisi ile işlemler hızlı yapılır. Diğer TEB bankası mail, faks ve sosyal medya iletişim kanaları şu şekiledir;

 • e-posta adresi: info@teb.com.tr
 • Facebook: https://facebook.com/teb/
 • Twitter: teb.com.tr

TEB Bankası Kart İşlemleri

TEB kredi kartlarının iptal edilmesi için yalnızca TEB çağrı merkezleri aranarak işlemler gerçekleştirilmektedir. TEB Banka veya Kredi Kartı Şifre Alma İşlemi için TEB şubelerine gidilmesi gerekmektedir. Yalnızca geçici şifreler sms yoluyla gönderilmektedir.

TEB kartları; TEB Bonus, TEB She Card, CEPTETEB Kredi Kartı, CEPTETEB Banka Kartı, CEPTE TEB WORLD Card vb. çeşitli hizmetler vermektedir. TEB Kart Şifresi Alma işlemleri için internet ya da mobil şubelere bağlanarak hemen hizmet başvurusunda bulunabilir hizmet alabilirsiniz.

CEPTETEB online şubeye şayet tek kullanımlık sms şifresi kullanarak giriş yapıyorsanız ilk girişte OIN belirlenmesi talep edilecektir. Daha sonra ki girişlerde tek seferlik PIN bildirimi yapılmayacaktır. Belirlenen PIN şifresi ile rahatça giriş yapabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu