Horoz Lojistik İletişim Müşteri Hizmetleri ve Çalışma Saatleri

Kargo firmaları içinde uzun bir geçmişe sahip olan Horoz Lojistik Gaziantep’te kurulmuş bir kargo dağıtım şirketidir. Türkiye’nin dört bir yanına dağıtım hizmetleri sunmaktadır. Bu anlamda firmanın birçok şubesi olduğu söylenebilir. Eğer siz de bu firma aracılığı ile bir kargo bekliyorsanız ve çeşitli sorunlarınız var ise çağrı merkezini arayabilirsiniz. Horoz lojistik (kargo) müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yöntemleri ile siz de hemen müşteri temsilcisine bağlanabilir, sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Horoz Kargo Çağrı merkezine ulaşmak için 0850 202 33 50’yi aramanız gerekiyor. Numarayı aradıktan sonra aydınlatma metni okunacaktır. Detaylar için tuşlama yapmanız istenecektir. Bu aşamada herhangi bir tuşlama yapmayınız. Sonrasında ise satış için 1, yurt için gönderilerinizi takip etmek için 2, yurtiçi iade işlemlerinizi başlatmak için 3, talep ve şikayetler içinse 4 tuşlaması yapılmalıdır. Horoz kargo müşteri temsilciye en hızlı bağlanmanın yolu ise çağrı merkezini aradıktan sonra sırasıyla 4-1 tuşlamasıdır. Bu tuşlama ile müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Horoz Kargo Fax ve Mail İletişim Bilgileri

Horoz Kargo çağrı merkezine ulaşmak için 0850 202 33 50 numarasını arayabilirsiniz. Kargo takibi, iade gibi birçok işlem buradan yapılmaktadır. Bu numarayı arayarak müşteri temsilcisine direkt bağlanabilirsiniz. Buna ek olarak genel merkez ile de iletişime geçebilirsiniz.

Horoz kargo genel merkeze ulaşmak içinse 0216 456 10 00 araması yapmanız gerekiyor. Bu bilgilere ek olarak herhangi bir FAX veya mail bilgisi mevcut değildir. Size mail kanalıyla ulaşılmasını istiyorsanız 2. iletişime geçme metodu olarak bize ulaşın bölümünü kullanabilirsiniz. Bilgi edinme sekmesine tıklayarak buradaki alanları doldurabilir, firma yetkililerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Horoz Kargo Sosyal Medya Hesapları

Horoz lojistik sosyal medyada da birçok kanalda yer almaktadır. Ayrıca web sitesinde medyada biz başlığında tüm dergi ve sosyal platformlardaki ses getiren haberlerini yayınlamaktadır. Sosyal medya hesapları ile de horoz kargo müşteri hizmetlerine direkt bağlanma işlemi yapılır. Instagram hesabına, resmi twitter hesabına ulaşabilirsiniz. Müşteri istek ve şikayetleri bu kanallardan da alınmaktadır.  

Horoz Kargo Şikâyet Hattı

Şikâyet için özel bir hat mevcut değildir. Horoz lojistik şikâyet hattı telefon numarası araması yapıyorsanız bu durumda direkt olarak çağrı merkezini aramalısınız. Bu aşamadan sonra 4 tuşlaması yaparak istek şikâyet bölümüne geçiş yapabilirsiniz. Daha sonra ise 2 tuşlaması yaparak şikâyet bölümüne geçebilir, temsilciye bağlanarak şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

Ayrıca şikayetleriniz için Horoz kargo bilgi edinme bölümünü de kullanabilirsiniz. Web sitesine girerek bilgi bölünme tıkladıktan sonra iletişim bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Sonrasında ise alt bölümde bulunan istek kısmında tıklayarak bunu şikâyete çevirebilirsiniz. Şikâyet mesajını yazdıktan sonra gönderim yapabilir, sonucunda yetkili kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Horoz Kargo Çalışma Saatleri 2023: Merkez, Şubeler

Horoz lojistik 2023 yılında şube çalışma saatleri 09:00 ile 18:00 arasında mesai olarak hizmet vermektedir. Kargo şirketinin genel merkezi İstanbul Bağcılar’da yer alıyor. Ayrıca çeşitli bölge müdürlükleri de mevcuttur. İstanbul, Merkez Bölge Müdürlüğü olarak geçmektedir.

Buraya Samsun bağlıdır. Adana ve Mersin ise Çukurova Bölge Müdürlüğü’ne bağlıdır. Doğu Marmara, Güney Marmara gibi farklı bölge müdürlükleri de mevcuttur. Kocaeli, Sakarya, Diyarbakır, Şanlıurfa gibi illerde Horoz lojistik şubesi bulmak mümkündür.

Horoz Kargo Gönderi Takip ve Sorgulama Nasıl Yapılır?

Horoz kargo gönderi takibi yapmak için 2 yol mevcuttur. Bunlardan ilki çağrı merkezini arayarak 2 tuşlaması yapmak ve müşteri temsilcisi vasıtasıyla takip gerçekleştirmektir. 2. yol ise web sitesi aracılığı ile gönderi takibi yapmaktır. İnternet sitesi üzerinden takip için aşağıdaki adımlar izlenmelidir:

 • https://www.horoz.com.tr/ firmanın web sitesine girmelisiniz.
 • Üst menüde yer alan gönderi takibine tıklayarak takip ekranına geçiş yapılmalıdır.
 • Horoz takip no ve güvenlik kodu gerekli yerlere yazılmalıdır.
 • Bunlar bilinmiyor ise müşteri sipariş no ve alıcı yazılmalıdır.
 • Sorgu tıklanarak sorgulama gerçekleştirilebilir. Aynı işlemler cep uygulamaları ile de yapılabilmektedir.

Horoz Kargo Canlı Destek Var mı?

Canlı destek sistemi mevcut değildir. Bunun yerine çağrı merkezini arayabilir, horoz kargo çağrı merkezine direkt bağlanmak yollarını deneyerek müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içinde canlı görüşme sağlayabilirsiniz.

Horoz Kargo Yurt İçi ve Yurt Dışı Hizmetler

Horoz kargo Yurtiçi ve yurtdışı için farklı birçok hizmet mevcuttur. Yurtiçi hizmetleri:

 • Komple taşımacılık
 • Yurtiçi dağıtım hizmeti
 • Konteyner ile dahili taşıma hizmeti
 • Ev teslimatı ve ortak depo teslimatları şeklinde sıralanabilir.

Komple taşımacılık ile ürününüz teslim edilirken hava, deniz ve kara yollarının hepsi bir arada kullanılır. Bu ise en hızlı şekilde kargonuzun elinize ulaşmasını sağlar. Yurtiçi dağıtım hizmeti ise 450 farklı araç ve 28 operasyon merkezi sayesinde Horoz Kargo’nun hızlı bir teslimat imkânı tanımasına izin veriyor. Konteyner hizmeti ise belirli limanlardan konteynerler aracılığı ile taşıma yapılmasına olanak tanımaktadır.

Horoz kargo İstanbul Haydarpaşa, Kocaeli Dilovası Yılport, Kocaeli Evyap, Gemlik, Mersin gibi limanlardan konteyner taşımacılığı hizmeti sunuluyor. Ev teslimatlarında ise beyaz eşya gibi kurulması gereken ürünlerin teknik servis ile koordineli çalışılarak teslim edilmesini sağlıyor. Ürün gittiğinde servisin de orada olabilmesi için zaman ayarlaması gerçekleştiriliyor.

Yurtdışı hizmetleri ise:

 • Karayolu
 • Denizyolu
 • Havayolu
 • Demiryolu
 • Intermodel şeklinde sıralanabilir.

Horoz Kargo Göndermek İçin Kurye Çağırma

Eğer Horoz kargo ile kurye çağırıp adresinizden kargo aldırmak istiyorsanız bu durumda bölge müdürlükleri ile iletişime geçmeniz faydalı olacaktır. Kargoyu alması için size en yakın şubeyle iletişime geçebilirsiniz. Buraya tıklayarak horoz kargo şubelere ulaşabilir, sizin için en uygun şubeyi belirleyerek iletişime geçebilirsiniz.

Şubeler ve bölgeler adresten kargo alma konusunda yardımcı olmaktadır. Gönderi yapacağınız ürüne göre bu hizmeti sunabilmektedirler. Yoğunluk olması durumunda ise gecikmeli de olsa bu hizmet sunulabiliyor.

Horoz Kargo Hasar ve İade İçin Yapılması Gerekenler

Horoz kargodan hasarlı bir kargo gelmesi durumunda anında tutanak tutulmalı ve iade yapılmalıdır. Kargo ambalajında ezik, yırtık gibi bir şey göze çarparsa bu durumda tutanak şarttır. Tutanak tutulmaz ise iade yapmak zorlaşacaktır. Eğer kargonuzda herhangi bir hasar mevcut değil fakat gelen ürün istenilen şartları taşımıyor ise bu durumda da iade işlemleri yapılabilir.

Horoz kargo iade işlemi çağrı merkezinden başlatılabilir. Çağrı merkezi numaralarını aradıktan sonra 3 tuşlaması yaparak iade kodu temin edebilirsiniz. Bu kod ile iadenizi başlatabilirsiniz. İade işlemleri direkt olarak şubelerden yapılıyor. Eğer ürünler büyük ve taşıması zahmetli ise bu durumda bölgenizdeki şubeden yardım talep edebilirsiniz.

Horoz kargo iletişim numaralarını arayarak adresten kargo alımı yaptırabilirsiniz. Bu şubenin yoğunluğuna göre değişebilir. Bazı şubeler çok yoğun olduğu için adresten alım yapmayabilir. Bahsedilen metot ile yalnızca yurt içi iadeler yapılabilmektedir. Yurt dışı iadeler için müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Horoz Kargoyu Getiren Kuryeyi Şikâyet Etme Hattı

Kargo getiren kuryeyi şikâyet etmek için çağrı merkezi şikâyet hattını kullanabilirsiniz. Şikâyet etmek için horoz kargo müşteri hizmetleri direkt bağlanma metodunu kullanabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra 4-2 tuşlaması yaparak temsilciye bağlanabilir, şikayetinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şikâyet ederken kargo numaranızı belirtmeniz önem taşıyor. Kargo numaranızın düzgün belirtilmemesi halinde size teslimat yapan kuryenin belirlenmesi zorlaşacaktır. Bu durumda şikâyetiniz geçersiz sayılabilir. Eğer bu yol ile şikayetinizi gerçekleştiremiyorsanız web sitesinde yer alan şikâyet bölümünü de kullanabilirsiniz.

2 Kişi Katıldı

 1. Horoz krgo genel müd

  teslimat nr 2105499798 elazig ilinde gtv sehpasi varto mus gumgüm mh adrese götürmeksizin
  bizaz konusarak istikbala biraktiginiorada olmadigini vílcede rasgele tekemen esnafin disarda
  biraktigini zorla bulmasina rahmen tekrar taksiyle adrese göturulmus tanis taarafindan
  sikayetler gerek trendyola gerek subenize Tuba hanima actigindada kusurlu her parcada kirik
  hasar oldugunu usta kurum baslama sirasinda resimleriyle Tuba hanimla konusulmus trend yyolla paylasildigini
  ve iyade kod aldigimizi gecen cuma 09.12.22 de tekrar kargonuz Abdullah tas ile gidip almamakta tum durumu size Tuba hanima trendyola beyan edilmekte tekrar .hazirlanmis trend yol furkan bey 884 0005774296129 iyade kod size bildirilmis
  Halen magdur olmaya ragmen gün belitrtmeksizin bilgi verilmemis bize Muhamet Elpezeye abdullh acilen bu hafta
  bu eski hasarli sehpayi geri verilmesi rica olunur aksi durum her merciye bildirilecek konusulacak egitimsizn sofurleriniz
  cevap vermmeniz cok vahim vivesna firmasna trendyol le horoz subeniz olmali Tuba ariyorbasta simdi cevap verilmiyor
  nr ariyle mevcut acilen Abdullh Tasi öncede aramaniz

 2. gönderi takip sisteminizden bauhaustan aldığım 2781373083_1 irsaliye nolu kargomun 12.07.2021 tarihinde 06:02:15’te Ankara horoz dağıtım merkezinden teslim edilmek üzere yola çıktığı bilgisi veriliyor. Teslim adresi Orta Doğu Teknik Üniversitesindeki iş yerim. Mesai bitmek üzere ürün hala teslim edilmedi. Telefonla kimseye ulaşamadım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu