DenizBank Çalışma Saatleri ve Müşteri Hizmetleri Bağlanma 2023

Denizbank A.Ş Türkiye’de uzun yıllardır faaliyet gösteren Rus Menşeli özel sermayeli mevduat bankalarından biridir. Özelleşmesine rağmen bankacılık sektöründen gayet sağlam adımlar atmış iyi bir bankadır. Genel merkezi İstanbul olan Denizbank 11 Nisan 1997 yılında sektöre giriş yapmıştır. 

Denizbank Şube Çalışma Saatleri 2023

Son dönemde gelişen pandemi problemi yüzünden insan sağlığını koruma amaçlı çalışma saatlerini geriye çeken Denizbank hafta içi 12.30 ile 17.00 arasında mesai olarak hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri destek hattına 7/24 ulaşmanız mümkün olarak işlemlerinizi hızla yapmanız mümkün olacaktır. Bu kısımdan hızla işlem tamamlayıp, güvenli hizmet almanız mümkündür. 

Denizbank Mobil Uygulaması İndirme

Akıllı cep telefonları sayesinde işlem hızının saniyelere indiği Denizbank, çalışma sisteminde ciddi anlamda profesyonel davranan bankalardandır. Apple store ve Google play store aracılığı ile indireceğiniz mobildeniz isimli uygulama sonrası havale, EFT, yatırım, ödeme, kredi kartı başvurusu veya kredi başvurusu yapmanız oldukça kolaydır.

İşlemlerin hızla tamamlandığı uygulama ile dilediğiniz saatte mobil şubenize ulaşım sağlamanız mümkündür. Aşağıdan direk Denizbank mobil uygulamlarını indirebilirsiniz;

Google Play İndirApple Store İndir

Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yöntemleri 2023

Denizbank müşterilerin işlemlerini daha hızlı yapabilmek adına 0850 222 08 00 nolu hattı paylaşmış durumdadır. Bunun dışında oldukça profesyonel çalışma sistemine hâkim olan Denizbank kendi bünyesinde geliştirdiği sistemi ile müşterilerine hızlı çözüm konusunda rakip tanımıyor. Denizbank 2023 yılı için müşteri temsilcisinine direk bağlanma yöntemi şu şekildedir;

 • DenizBank müşteri hizmetleri numaraları olan “0850 222 08 00” veya “444 0 800” arayın.
 • Sesli yanıt sonrasında T.C No ve Kart no son hanelerini girin.
 • Sırayla “5” > “5” > “0” tuşlamaları yapın.
 • Bu şekilde hızlıca Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Denizbank Kayıp ve Çalıntı İhbar Hattı

Denizbank Banka kartınız, kredi kartınız ile ilgili şüpheli durumlarda arayacağınız numara 0850 222 08 00/01 olarak belirlenmiştir. Bu hatlar sayesinde oluşan kayıp, çalıntı durumlarında sorun yaşamamış olacaksınız. Ayrıca bilgi güncelleme işlemleri de bu numarayı aramanız sayesinde halledilecektir. 

Denizbank Kurumsal ve Bireysel İletişim Numaraları

Kurumsal ve bireysel bankacılık işlemlerinde en hızlı bankalardan biri olan ve politikası gereği oldukça üst düzey yönetim biçimine sahip olan Denizbank, iletişim hızlılığına da önem vermektedir. Uzun dakikalar beklemeyeceğiniz bireysel iletişim hattı 0850 222 08 00 nolu numaradır.

Kurumsal müşteriler için Denizbank genel merkezlik (0212) 348 20 00 numarası olan bu numaradan kurumsal ve bireysel işlemlerinizi hızla tamamlamanız mümkündür. İşlem hızlılığı ve güvenliği açısından bu numaradan yaptığınız görüşmeler kalite standardı gereği kayıt altına da alınmaktadır. 

Denizbank Sesli Yanıt Tuşlama ile Yapılan İşlemler

Telefon bankacılığı işlem hızını arttırmak ve güvenli biçimde gerçekleştirmek için vardır. İşinin uzmanı Denizbank bünyesinde oluşturduğu çağrı merkezi sistemi sayesinde müşterileri hızla işlemlerini tamamlamaktadır. 0850 222 08 00 nolu hattı arama yolu ile karşınıza çıkan sesli yanıta yapmak istediğiniz işlemi söylemeniz sonrası uygun menüye yönlendirilirsiniz.

Müşteri yetkilisine bağlanıp o şekilde işlem yapmak için müşteri yetkilisi demeniz yeterlidir. Tuşlama sistemi sayesinde işlem hızlılığı arttırılmış olup, bankacılık işlemleri daha kapsamlı hale getirilmiştir. Denizbank sesli yanıt tuşlama ile yapılan işlemler ise şu şekildedir;

 • Şifre İşlemleri
 • Kredi ve Kredi Kartı İşlemleri
 • Hesap İşlemleri
 • Ödeme ve Yatırım İşlemleri
 • Başvuru ve Kampanyalar

Denizbank Mail Adresi ve Fax Numaraları

Denizbank kurumsal ve bireysel müşterilerin her zaman ulaşım sağlayabileceği mail ve fax numaraları mevcuttur. Denizbank mail adresi; denizbank.haberlesme@hs04.kep.tr olarak müşterileri ile paylaşılmaktadır. Önemli bir evrak hizmeti doğrultusunda işleminizi mail aracılığı ile tamamlamanız mümkündür.

Denizbank Fax numarası ise; 0212 348 20 00 olarak belirlenmiştir. Bu doğrultuda işlemlerinizi kısa süre içinde halletmeniz kolaylaşmış haldedir. Bireysel ve kurumsal müşteriler belirtilen bilgiler ile oldukça hızlı işlem yapabilme özgürlüğüne sahiptir. 

Denizbank Canlı Destek Nasıl Yapılır?

https://www.denizbank.com/bilgi-limani/bildirimde-bulunacagim.aspx adresinden sağ köşede sorularınız için burdayız butona basarak Denizbank canlı destek için iletişimde bulunabilirsiniz. Ayrıca Denizbank canlı destek bölümü ile yeni ve mevcut müşterilerin işlemlerini gerçekleştirmek adına yeni dönemde sesli yanıt sürecini başlatmıştır. Sistemin çalışma geleneği olarak 0850 222 08 00 nolu hattı aramanız gerekmektedir.

Ardından sesli yanıt sistemine bağlanmak istediğiniz bölümü söylemelisiniz. Eğer tuşlama ile devam etmek istiyorsanız menü kapsamını dinleme sonrasında seçim yapmanız gerekir. Canlı destek hizmeti sayesinde istediğiniz işlemi sağlığınızı tehlikeye atmadan gerçekleştirmek mümkün olacaktır. 

Denizbank Şikâyet Hattı Numarası

Yapacağınız tüm bildirim, işlem detay bilgisi veya işlemlerinizi yapabilme adına arayacağınız numara 0850 222 08 00 nolu hattır. Bu numaradan kayıp ve çalıntı bildiriminizi yapıp, kartınızı iptal ettirebilirsiniz. Sadece kart iptali değil aynı zamanda bilgi güncelleme ya da havale, EFT gibi işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Şube ve çalışan hakkında şikayet için Denizbank genel müdürlük numarası olan (0212) 348 20 00 ile iletişim kurabilirsiniz.

Denizbank Sosyal Medya Hesapları

Denizbank sosyal medya hesapların çok yoğun kullanım gücü olan ve bu kullanımlardan binlerce müşteri portföyüne ulaşan bir bankadır. Beraberinde kullanılan medya hesaplarından birçok ödül almış bankalardan biridir. Başta facebook, instagram, indeed, twitter, youtube, pınterest, Google+, linkedin gibi hesapları sayesinde çok geniş bir bankacılık sistemine sahiptir. Aşağıdan direk Denizbank sosyal medya hesapları ile iletişime geçebilirsiniz;

Denizbank Kredi Kartı İptal Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

Denizbank korona virüs kapsamında müşterilerin, sağlığını koruma amaçlı ödeme güçlüğü çeken müşteriler için kredi kartı iptal etme işlemlerini canlı destek üzerinden tamamlıyor. Salgın nedeniyle işini kaybeden ya da evden devam eden çalışanlar eksik maaş kapsamında ödeme sıkıntısı çekmeye başladığı için mevcuttaki kredi kartlarını iptal etmeyi tercih ediyor.

Aynı şekilde kredi kartı iptali haricinde dondurma işlemi de yapılarak mevcut sürede kredi kartını kullanmamış oluyorsunuz. Borcunuz bittiğinde ise; dondurulmuş kredi kartınızı istediğiniz vakit kullanıma açtırabiliyorsunuz. Denizbank kredi kartı iptal etme işlemini gerçekleştireceğiniz hat; 0850 222 08 00 nolu hattan 1 tuşlaması yapabilirsiniz. Buradan iptal ettirmek istediğiniz kartı müşteri hizmeti yetkilisi ile yapmanız mümkündür. 

Denizbank Sms ile Banka ve Kredi Kartı Şifre Alma

Bankacılık işlemlerinde çok hızlı davranan Denizbank’ın banka kartı veya kredi kartı şifre alma veya değiştirme olanağı, oldukça kullanışlı bir yönü olduğunu da ortaya koymaktadır. Şifre almak için öncelikle telefonunuzun mesaj kısmına gelin. SIFRE yazıp kendi belirlediğiniz 4 haneli şifreyi yazın ardından kartınızın son 4 hanesini yazın. En son olarak kartınızın arka yüzeyinde güvenlik kodunu ekleyin. Tamamlanan mesaj bilgisini 3280’e yollayın.

Telefonunuza gelen onay bilgisi sonrası şifre almış olacaksınız. Aynı şekilde değiştirme işlemini de tamamlamış olacaksınız. İşlemlerin hızla yapıldığı Denizbank bu konuda oldukça ilerlemiş bir bankadır. Müşterilerin işlemlerini hızla yapabildiği için sektördeki yerini güvenli bir şekilde koruyan bir bankadır. 

5 Kişi Katıldı

   1. sende eger sonu 1903 ile bıten varsa bana ınstagramdan ulaş instagram adresim : yusufbuyuktass

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu