QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri ve Çalışma Saatleri

Çeşitli sebeplerden dolayı bankacılık işlemi almak isteyen müşterile, sistem yoğunluğu sebebiyle QNB Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanamamaktadır. Bu gibi durumlar için QNB Finansbank çalışma saatleri ve müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yöntemleri 2023 yollarını deneyebilir ve de anında iletişim için doğrudan müşteri temsilcilerine ulaşarak işlemlerin yapılması için başvurularda bulunulabilir. Finans Bank müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemleri öncesinde kısa bilgi;

Finans Bank Kim Tarafından Kurulmuştur? Şuan Sahibi Kimdir?

Finansbank, 26 Ekim 1987 tarihinde Hüsnü Özyeğin önderliğinde 4.000.000 USD sermaye ile kurulmuştur. Yapı Kredi Bankası, Pamukbank gibi önemli bankalarda müdürlük görevi yapan ve bu görev ile elde edilmiş olan tecrübeyle Finansbank şubesini İstanbul ve Finansbank şubeleri kurulmuştur.

Fiba Holding bünyesinde, Finansbank %51 oranında bir hisse satışı BNB Paribas olan Fransız şirketine yapılmak istenmiş anlaşmazlık sonucunda Finansbank hisselerin de %13,4 oranında düşüş yaşanmıştır.  Finansbankası, Ağustos 2002 tarihinde STFA Holding tarafından ROKETSAN’a ait hisseleri 3.6 USD ile satın alarak şirkete ortaklığını gerçekleştirmiştir. 2002 yılında hisseleri satın alan Finansbank 2004 yılında 2.9 USD karşılığında HAVELSAN şirketine satmıştır.

3 Şubat 1990 tarihinde ise Finansbank İMKB’de FINBN işlem koduyla işlem görmeye başlamasıyla Şubat 2018 tarihinde Katar Merkez Bankası’nın dikkatini çekerek devir işlemi yapılmış sonrasında da bankanın ismi QNBFB olarak İMKB’de işlem görmeye devam etmiştir. 

QNB Finansbank Mobil Uygulamaları İndirme

QNB Finansbank uygulama indirme adresleri; cep şubesi olarak Google Play ve App Store üzerinden indirme işlemleri yapılabilmektedir. Uygulama telefon uygulama marketleri üzerinden ücretsiz olarak indirilmekte, bireysel müşterilerin uygulamaya T.C. kimlik numarası vede FinansŞifre ile girişleri gerçekleşmektedir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2023

QNB Finansbank, Türkiye’de kurumsal ve bireysel bankacılık işlemlerinde en çok hizmet veren bir bankadır. Bundan dolayı oldukça fazla müşteri potansiyeli bulunan banka, müşteri hizmetleri açısından eşit hizmet sunmaktadır. Finans Bank Müşteri Hizmetlerine direk bağlanılması gereken durumlarda ise 2023 yılı güncel olarak aşağıda yer alan bilgileri uygulayarak müşteri temsilcisine doğrudan iletişim kurabilirsiniz;

  • 0850 222 09 00 hat numarası üzerinden QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerini arayınız.
  • Sesli komut sistemi tarafından karşılandıktan sonra 1 tuşuna basınız.
  • Daha sonra da sırasıyla 5 tuşuna basarak, 4 tuşuna basınız.
  • Sinyal sesi duyulduktan sonra sistemde yoğun müşteri sıralamasının olmaması durumunda müşteri temsilcilerine direk bağlanılma işlemi gerçekleşmektedir.

QNB Finansbank her zaman müşterileri öncelikli kılan bir bankadır. QNB Finansbank, yoğun olan müşteri portföyüne sahip olması sebebiyle zaman zaman yoğunluklara maruz kalmak ve de müşterilerine hat üzerinden ulaşım sağlanması konusunda güçlükler yaşanabilmektedir.

Yoğunlukların yaşandığı zamanlarda QNB Finansbank İnternet Bankacılığı ya da QNB Finansbank Mobil Bankacılığı kullanılması tavsiye edilmektedir. Sizler de QNB Finansbank İnternet Şubesini kullanmak için;  http://www.qnbfinansbank.com/724-bankacilik/internetşubesi web adresine giriş yaparak bütün bankacılık işlemlerine hızlı ve basit şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Şube Çalışma Saatleri 2023

2023 yılında QNB Finansbank şubeleri, hafta sonu çalışmamaktadır. Hafta içi sabah 09:00- 17:00 arası hizmet vermektedir. 12:30-13:30 saatleri arasında ise öğle arasından dolayı hizmet verilmemektedir.

QNB Finansbank Kayıp, Çalıntı İhbar Hattı

QNB Finans bankası müşterilerine yardımcı olabilmek ve de problemlerine çözüm üretebilmek için iletişim alt yapısını her geçen gün daha da geliştirmeye çalışıyor. QNB Finansbank Şikayet Hattı ile şikayet ve ihbarlara çözüm bulunabilmektedir. 444 0 900 veya 0850 222 09 00 numaralı finans bank iletişim numaraları ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Banka kartı ya da kredi kartı kayıp ve çalıntı işlemleri için QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri aranarak yardım talebinde bulunulmalıdır. QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri 0850 222 29 00 hat üzerinden Finansbank Sizi Dinliyoruz sistemine ulaşılarak; şikayet, istek, ihbar, talep ile önerileri iletebilir bilgi alımı sağlanabilmektedir. 

QNB Finansbank Şikayet Hattı

QNB Finansbank’a ait şikayet hatları; kredi ve banka kartları, şube ve personeller ile masraf komisyonları vb. konular hakkında her türlü şikayet, istek ve talepler iletilebilmektedir. QNB Finansbank https://qnbfinansbank.com web sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” sekmesi üzerinden ihbar ve şikayetlerin süreçleri hakkın da detaylı bilgilere ulaşılabilmektedir. Yalnız web sitesi üzerinden banka kartı, kredi kartı kayıp ve çalıntı bildirimlerinin bulunulması söz konusu değildir.

QNB Finansbank Sesli Yanıt Tuşlama ile Yapılan İşlemler

QNB Finansbank Kart Talebi: 0850 222 09 00 aranarak telesekreter bölümü üzerinden sırasıyla 1-5-4 rakamları tuşlanmalıdır. Tuşlanma sonrasında QNB Müşteri Temsilcisine bağlanarak başvuru işlemleri gerçekleşmektedir.

QNB Finansbank Şifre Tanımlama: 0850 222 09 00 aranarak sesli yanı ile 1-5-6 rakamları tuşlanmalıdır. Müşteri temsilcisi yolu ile ilk defa kullanım sağlanacak olan kart veya kartlara şifre belirleme işlemlerinde tuşlama yöntemi haricinde şubelerle irtibat kurulmalıdır.

QNB Finansbank Canlı Destek Nasıl Yapılır ? 

QNB e-finans ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak ve her türlü soru ve taleplerin web site kanalıyla 7/24 web chat üzerinden ya da WhatsApp Destek Hattı üzerinden iletişim sağlanabilmektedir. Pazar günleri haricinde 9:00-18:30 saatleri arasında QNB Finansbank Canlı Destek hizmeti verilmektedir. WhatsApp Destek Hattı için mobil cihazlar üzerinden 0850 250 67 50 numaralı telefon hattı üzerinden 7/24 ulaşılarak hizmet alınabilmektedir.

QNB Finansbank Şikayet Hattı

QNB Finansbank’a ait şikayet kanalları; kredi / banka kartları, şube ve personeller ile masraf komisyonları vb. konular hakkında her türlü şikayet, istek ve talepler iletilebilmektedir. QNB Finansbank https://qnbfinansbank.com web sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” sekmesi üzerinden ihbar ve şikayetlerin süreçleri hakkın da detaylı bilgilere ulaşılabilmektedir. 

QNB Finansbank Tüm Sosyal Medya Hesapları

  • https://www.facebook.com/qnbfinansbank
  • CardFinans: https://www.facebook.com/CardFinans
  • QNB Finansbank: https://www.twitter.com/qnbfinansbank
  • https://www.twitter.com/cardfinans
  • https://www.instagram.com/qnbfinansbank
  • https://www.instagram.com/cardfinans

Finansbank Sms ile Banka ve Kredi Kartı Şifre Alma

Finas bank banka veya kredi kartı için SMS ile şifre alma işlemi için “SIFRE yaz kredi kartı son 4 hanesini, anne kızlık soyadının ilk harfi ile kredi kartı arkasında yer alan kodun ilk 2 hanesini aralarında boşluk olacak şekilde doğru olarak yazılarak 3996’ya sms gönderilmesi yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu