İş Bankası Çalışma Saatleri ve Müşteri Hizmetleri Bağlanma 2023

İş Bankası çalışma saatleri ile birlikle mesai saatleri ve müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolları! İş bank tüm iletişim bilgileri öncesinde kısa bilgi; birçok bankaya nazaran daha geniş müşteri portföyü sayesinde çok büyük kitlelere başarı ile ulaşmış bir bankadır.

26 Ağustos 1924 yılında T.C KURUCUSU ATATÜRK Türkiye İş Bankasını’da kurmuştur. uzun yıllardır bankacılık sektöründe fark atarak ilerlemektedir. Kurumsal çalışmalarını alt başlıklar halinde inceleyeceğimiz iş bankası 2023 yılı ile birlikte güncellemiştir. İş Bank başlıca iletişim için hizmet kanalları şunlardır;

İş Bankası Şube Çalışma Saatleri 2023

Korona virüs salgını kapsamında yeni düzenlenen İş bank çalışma saatleri hafta içi şube çalışma saati: 12.00-17.00 mesai saatleri arasındadır. Müşteri hizmetlerine ise; 7/24 ulaşmanız mümkün olacaktır. Geliştirilen bankacılık hizmetleri ile yeni dönemde daha hızlı bir bankacılık sizi bekliyor. 

İş Bankası (İşCep) Mobil Uygulaması İndirme

Apple store ve Play store uygulamaları arasında bankacılık işlemlerine ait uygulamalarda bulunur. Telefonunuz IOS veya android işletim sistemine sahip olsa da indirmek istediğiniz uygulamayı hızlı bir şekilde yüklemeniz mümkündür. Ayrıca bu sayede yeni müşteri olmanız da mümkün olacaktır. İş bankası İşCep uygulamasını indirmek için öncelikle telefonunuzun modeline göre apple store veya play store üzerinden aşağıdan direk indirebilirsiniz;

Google Play İndirApple Store İndir

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yöntemleri 2023

2023 yılı ile birlikte dijital bankacılık sektöründe iş bankası sınıf atlayarak ilerleme kaydetmiş durumdadır. Bu kapsamda çağrı merkezi büyük rol oynamaktadır. Aynı şekilde mobil şube ve canlı destek hizmeti oldukça önemli kısmıdır. Müşterilerin banka işlemleri ile ilgili konularda son hızla yardımcı olmak adına üst düzey performans göstermektedirler. İşlemleri daha hızlı ve kolay yapılmasına adına geliştirilen İş Bank müşteri temsilcisine direkt bağlanma 2023 yılında özelliği şu şekildedir;

  • Öncelikle iş bankası müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 0 724 nolu numarayı aramalısınız.
  • Ardından sesli yanıt kısmında bağlanmak istediğiniz bölümü seçip, 0 tuşlayın.
  • Bu işlem ile hızlı bir şekilde müşteri temsilcinize bağlanma işlemi gerçekleştirilir.
  • Böylece boştan yere dakikalarca beklemek zorunda kalmamış olursunuz.

İş Bankası Kayıp ve Çalıntı İhbar Hattı

Kredi kartı, banka kartı kaybı gibi bir durum ile karşı karşıya kaldığınız zaman 0850 724 0 724 nolu numarayı arayıp bildirim yapmalısınız. Bu arama sonrası kaybettiğiniz ya da çalıntı durumundaki kart pasif duruma getirilerek belirttiğiniz adresinize yenisi yollanacaktır. Hızlı bir işlem sonrası başınız ağrımayacak olup, bu süre zarfında mobil şubeden gerekli işlemlerinizi devam ettirmeniz de mümkündür. 

İş Bankası Kurumsal ve Bireysel İletişim Numaraları

İş bankası müşteri ilişkileri kapsamında ve kurumsal anlamda üst düzey yönetimi sağlayan iş bankasına hızlı şekilde ulaşım sağlanmak için direkt bağlanılan numaralarını aramalısınız. Problem yaşadığınız konu hakkında bilgi edinmek veya yarım kalan işlemi tamamlamak adına arayacağınız numaralar 444 02 02 veya 0850 724 0 724 nolu numaralardır.

Bu 2 hattan birini aramanız sayesinde kurumsal ve bireysel işlemlerinizi hızlıca halletmeniz mümkündür. Ayrıca genel merkeze bağlanmak içinde bu numaraları aramanız yeterli olacaktır. Sesli yanıt sistemi sayesinde ulaşım sağlayacağınız bölüm sizi yönlendirecektir. 

İş Bankası Sesli Yanıt Tuşlama ile Yapılan İşlemler

İş Bank sesli yanıt sistemi sayesinde 0850 724 0 724 nolu numarayı arama sonrası belirtilen 1’den 9’a kadar olan işlem menüsünden seçmek istediğiniz bölümü tuşlayabilirsiniz. Sonrasında sizden istenen müşteri numarası veya kredi kartı numarası ya da TC kimlik numaranızı girerek devam edebilirsiniz. Devamında kart şifreniz istenerek devam edeceğiniz işlem sonrası istediğiniz menüde işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Bireysel bankacılık konusunda çalışmalarını daha kaliteli hale getirme amaçlı yapılan bu çalışma müşterileri oldukça memnun etmiştir. İş bank Çağrı merkezi sesli yanıt menüsünden havale, EFT, hisse senedi alımı, borsa, yatırım, kredi kartı işlemleri ve kredi kullanımı yapmanız mümkündür. Ayrıca çalıntı-kayıp durumlarında da bildirim yapabilirsiniz. Müşteri yetkilisinden bilgi almak için 1 rakamını tuşlamanız yeterli olacaktır. Aktarılma sonrası işleminizi gerçekleştirirsiniz. 

İş Bankası Mail Adresleri ve Fax Numaraları

Özellikle kurumsal şirketlerin mail yolu ile işlemlerini hallettikleri 2023 yılında, iletişim adına hızlandırma çalışmalarını sürdüren İş bankası, kurumsal ve bireysel çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Tarayıcıdan açtığınız zaman gördüğünüz isbankasi@hs02.kep.tr mail adresi sayesinde bankanıza mail atmanız mümkün ve kolaydır.

Fax numarası olarak 0850 724 0 724 nolu numarasına fax çekmeniz mümkün olacaktır. Özellikle çek işlemlerinde kullanılan bu bölüm kurumsal müşterilerin yanı sıra bireysel müşterilerinde işini kolaylaştırmaktadır. 

İş Bankası Canlı Destek Nasıl Yapılır?

https://www.isbank.com.tr/iletisim adresinden İş bankasına sorun kısmından veya mobil bankacılık aracılığı sayesinde canlı destek bölümüne hızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca 7/24 iletişim kurabileceği 444 02 02 veya 0850 724 0 724 nolu numaradan ulaşım sağlayabilir. 2 kısımda canlı destek sayılır. Bu sayede işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

İş Bankası Şikâyet Hattı Numarası

Özellikle kayıp ve çalıntı anında veya diğer şikâyetleriniz için aramanız gereken iş bankası şikayet hattı 0850 724 0 724 nolu numaradır. Eğer şube veya iş bank çalışanı gibi farklı şikayetiniz var ise (0212) 316 00 00 Bu numarayı aramanız halinde şikâyetinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmanız mümkün olur. Son dönemde yoğunluk gösteren bu şikâyetler hızlı işlem çözümü sayesinde kolayca halledilmektedir. 

İş Bankası Sosyal Medya Hesapları

İş bank sosyal medya hesaplar ve uygulamalar ile istediğiniz işlemi 7/24 gerçekleştirme şansı bulmanız mümkündür. Var olan sosyal medyada büyük bir kitle sahibi olan İş bankasına her geçen gün yeni müşteriler ekleniyor. Yeni bildirim ve kampanyaları takip edebileceğiniz sosyal medya hesapları şu şekilde sıralanmıştır.

İş Bankası Banka ve Kredi Kartı İptal Etme İşlemi

İş bankası, müşterilerinin süreç içinde banka kartı veya kredi kartı iptal etme, yapılandırma veya dondurma gibi işlemlerde yardımcı olmak adına çağrı merkezi sisteminden işlem yapabilmektedir. 0850 724 0 724 nolu numarayı arama sonrası sesli yanıt kısmına yapmak istediğiniz işlemi söylemeniz sizi müşteri temsilcisine bağlar. Örneğin; kredi kartı iptal etme derseniz; ardından 1’i tuşlama kısmına gerek kalmadan yönlendirilip iptal etmek istediğiniz kart işleminizi yapabilirsiniz. 

İş Bankası Sms ile Banka ve Kredi Kartı Şifre Alma

İş bankasından sahip olduğunuz maximum banka kartı veya kredi kartını kullanmaya başlamak adına öncelikle şifre almanız gerekir. Bu şifreyi almak için yapacağınız adım son derece basittir. Öncelikle SIFRE yazıp kart numaranızın son 4 hanesini yazmalı, ardından doğum yeri ve kartınızın arka yüzündeki güvenlik numarasının ilk 2 hanesini boşluk bırakarak yazmalısınız. Yazdığınız mesajı 4402’ye atarak geçici şifre edinmeniz mümkündür. Tabi sürekli kullanmak adına yeni şifre alabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu