Garanti Bankası Çalışma Saatleri ve Müşteri Hizmetleri 2023

Garanti BBVA Bankası çalışma saatleri ve müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2023 yöntemi ile müşteri temsilcisine hızlı bağlanma için iletişim bilgileri ve telefon numaraları hakkındaki bilgiler öncesinde kısa bilgi; Garanti Bankası 1946 yılında Ankara’da kurulmuştur. 30 Eylül 2014 yılından itibaren 107 Milyar USD aktif büyüklüğü ile ülkemizin 2. en büyük bankasıdır.

444 03 33 ve 0850 222 03 33 iletişim numaraları olan Garanti Bank Kurumsal, Kobi, ödeme sistemleri, bireysel ve kurumsal bankacılıkta dahil olmak üzere bankacılık sektöründe yer alan bütün iş kollarında müşteri hizmetleri ile faaliyet göstermektedir. Garanti Bankası aynı zamanda da yurt içi ve yurtdışı ortamda kurduğu ortaklıklarla entegre olarak finansal hizmetler vermektedir.

Garanti Bankası Şube Çalışma Saatleri 2023

Garanti BBVA Bankası tarafından şubelerinin korona virüs sebebi ile ile hafta içi her gün 10:00-12:30 ve de 13:30-16:00 saatleri arasında mesai hizmeti vereceği duyurulmuştur.

Garanti Bankası Mobil Uygulama İndirme

Garanti Bank yurtdışı ve yurt içinde mobil uygulama, atm ve bankacılık olarak büyük hizmetlerde bulunur. Garanti BBVA’nın yurt içinde 984, Kıbrıs ülkesinde 6, Lüksemburg ve Malta ülkelerinde birer olmak üzere yurtdışında toplam 8 şubesiyle hizmet vermektedir. Bununla birlikte; Lüksemburg, Şangay ve Düsselderf’da birer temsilcileri bulunmaktadır.

12,6 milyondan fazla müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına 4.000 ATM, mobil internet, çağrı merkezin ile birlikte toplam 19.000 ve üzeri çalışanıyla ihtiyaçlara cevap vermektedir. Garanti BBVA mobil uygulamaların indirilmesi için mobil cihazlar üzerinden App Store ile Google Play Store ya da Windows Store ziyaret edilerek indirme işlemlerini aşağıdan yapabilirsiniz.

Google Play İndirApple Store İndir

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2023

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma yollarını arayan Garanti Bankası müşterileri, menüler arasında kaybolmadan ve de vakit kaybetmeden sisteme bağlanmak istemektedir. Bu sebepten dolayı müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemlerini sizler için derledik.

Sizlerde Garanti BBVA çağrı merkezine 7/24 saat boyunca ulaşarak bütün bankacılık işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz.. Garanti BBVA Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemleri 2023 olarak şu şekildedir;

 • 444 03 33 Garanti BBVA müşteri hizmetleri aranır.
 • Sesli yanıta cevap olarak “Bunların Dışında” kelimesini söylerseniz direk bağlanırsınız.
 • 2. Yöntem olarak; Garanti Müşteri Hizmetleri numarası olan 444 03 33 veya 0850 222 03 33 numarası aranır.
 • Sesli komut sistemi konuşmaya başladıktan sonra sırasıyla 1-3-5 tuşlanarak direk müşteri temsilcilerine bağlanma gerçekleştirilir. 

Yukarıda yer alan adımlardan sonra Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerine Bağlanılarak işlemler hızlıca yapılabilmektedir. Garanti BBVA Bankası 444 03 33 telefon bankacılığı sayesinde birçok bankacılık işlemi hızlıca yapılır.

Garanti Bankası Kayıp ve Çalıntı İhbar Hattı

Garanti BBVA yönetiminde, müşteri hizmetlerinden kayıp ve çalıntı ihbar hattı olarak isteyenler bireysel yada kurumsal olarak Garanti Bankası İletişim Numaraları kullanabilir;

 • Müşteri Hizmetleri: 444 03 33
 • Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 318 18 18

Garanti Bankası Canlı Destek Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA mobil uygulama içerisinde “Kredi Başvurusu” kısmında bulunan “Görüntülü Başvuru” seçeneğine tıklayarak Garanti Bankası Canlı Destek hizmetine dahil olursunuz. Destek hizmetinden hem bireysel hem de kurumsal kimlikle faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası Sesli Yanıt Tuşlama ile Yapılan İşlemler

Garanti BBVA Bankası kredi kartı bakiye sorgulanması, kredi kartı borcu ödenmesi gibi işlemler için 1 rakamı tuşlanmalıdır. Garanti BBVA bankacılık işlemleri için ise 2 rakamı tuşlanmalıdır.

Ek olarak burada yatırım ve kredi işlemleri de yapılmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurularında tuşlama adımları şu şekildedir: 2-3-3. Garanti BBVA internet ve mobil bankacılık şifre işlemleri ile Cep Şube desteği almak için 3 rakamı tuşlanmalıdır.

Garanti Bankası e-posta Adresleri ve Fax Numarası

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmeye çalışarak vakit kaybedilmek istenmiyorsa http://www.garantibbva.com.tr adresine giriş yapılarak online üzerinden tüm bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun yanında Garanti BBVA mobil uygulamasının indirilmesiyle, Garanti BBVA mobil internet bankacılık şifresi ile bütün bankacılık işlemlerini online ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Diğer iletişim kanalları olan Garanti Bank e-posta ve fax numarası şu şekildedir;

 • Elektronik e-posta adresi: garantibankasi@hs02.kep.tr
 • Fax Numarası: 0212 216 09 92

Garanti Bankası Sosyal Medya Hesapları

 • Facebook: facebook.com/garantibbva
 • Linkedin: linkedin.com/company/garanti-bbva
 • Youtube: youtube.com/user/garantibbva
 • Twitter: twitter.com/garantibbva

Garanti Bankası Kredi Kartı İptal Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA kredi kartı iptali işlemleri için yöntemlerin başında 444 03 33 veya 0850 222 03 33 numaralı müşteri hizmetler aranarak iptal işlemlerinin yapılmasının istenmesidir. Müşteri hizmetleri numarası aranarak seslği komut sistemine “kredi kartı iptali” denmesi ile müşteri temsilcisine aktarım gerçekleşecektir. Kredi kartı iptalleri için en yakın şubelere gidilerek başvuru işlemleri yapılabilmektedir.

Garanti Bankası Sms ile Banka ve Kredi Kartı Şifre Alma

Garanti Bankası banka veya kredi kartı şifrenizi almak için; SIFRE yaz kredi kartının son 6 hanesini ve anne kızlık soy isminin ilk 2 harfi sonra güvenlik kodunun ilk 2 hanesini aralarında boşluk bırakılacak şekilde yaz 3340’a gönder. İşleminin yapılması kredi kartı sms ile şifre alınması işlemi için yeterli olacaktır.

Ayrıca 444 03 33 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi aranarakta kart şifresi alınılması mümkündür. Yalnızca sesli komut sistemine “kart şifresi almak” istediğinizi komut vererek yönlendirilme sağlanabilir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu