Para Kazandıran Uygulamalar 2023 Kazançlı 50+ Uygulama

En çok para kazandıran uygulamalar PC, iOS, AppGallery ve Android cihazlar için 2023 yılında çok tercih edilen ve kullanılan kazançlı uygulamalardır. Gittikçe ağırlaşan geçim şartları kapsamında, zamanı olan kullanıcılara ek bir gelir kapısı oluşturmaya devam ediyor.

Sizler için 2023 yılında en çok para kazandıran uygulamaları derledik. Arasından dilediğinizin seçimini yapabilir ve kendinize yeni bir gelir kapısı arayabilirsiniz. Bu uygulamaları sizlerin ilgi alanına göre ayrı ayrı kategorilere ayırdık.

Anket Doldurarak Para Kazanın

Anket doldurarak para kazanmak sağladığı kolaylık açısından birçok kesim tarafınca tercih ediliyor. Yapmanız gereken işlem oldukça basit. Kendi üye bilgilerinizi giriyorsunuz ve sizlere gönderilen anketlere vereceğiniz gerçek yanıtlar sayesinde para kazanabiliyorsunuz.

Marketagent TR Anket

 • İndirilme sayısı: 50000+
 • Yıldız Sayısı: 4 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 50 MB

Marketagent TR hem ülkemizde hem de dünya genelinde oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor. Yaklaşık 2.1 Milyon üye sayısı ve her gün 18000 yeni anketçinin katıldığı bir platform. Anket içerikleri genel olarak global pazarlara yönelik. Üstelik anket seçme hakkınız da bulunuyor. Anketin karşısında doldurmanız durumunda alacağınız para ve ortalama doldurma süresini görebiliyorsunuz. Bu sayede de eğer anketi işinize gelirse dolduruyor, ücreti az süreyi uzun bulursanız da hiç başlamadan anketi doldurmuyorsunuz.

Tek kötü yani, anketlerin sizlere firma tarafınca gönderilmesi. Sabah oturup akşama kadar anket doldurarak para kazanayım derseniz bu uygulama size pek uygun olmayabilir. Çünkü doldurulabileceğiniz anket sayısı size geliştiricilerin gönderdiği anket adedi kadardır. Yine de sıkı bir çalışmayla ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Panel Station TR

 • İndirilme sayısı: 1 Milyon+
 • Yıldız Sayısı: 3 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 15 MB

35 ‘den fazla ülkede kullanılan Panel Station TR uygulamanın Türkiye versiyonu; Kayıt olduktan sonra küresel dünyadaki şirket toplulukları özelinde görüşlerinizi dile getirebilir, bunu yaparken aynı zamanda da para kazanabilirsiniz. Hak etmiş olduğunuz parayı çekebilmek için belirli bir limite ulaşmanız gerekmektedir. 3000 – 5000 ve 8000 puan periyotlarına ulaştığınızda birçok alış veriş sitelerinde kullanılabilen çekler arasından seçim yapmanız da mümkün. Anketler Türkçe sorulsa da puanların karşılığı dolar olarak tanımlanmış.

3000 puan topladığınızda 8 dolar, 5000 puan topladığınızda 13 dolar kazanıyorsunuz. Tüm bunların dışında 250 puan karşılığında kendinize bir bilet alıp, aylık rutin şekilde düzenledikleri çekilişe katılarak 750 TL kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca büyük ikramiye dışında her biri 175 TL olan 5 adet teselli ödülü de bulunmaktadır.

Toluna Anket

 • İndirilme sayısı: 1 Milyon+
 • Yıldız Sayısı: 3.5 yıldız

Toluna her ne kadar yoluna “Anket doldurarak para kazan” mantığı ile başlasa da zaman içinde kullanıcı yorumlarını da gözeterek kendisini oldukça başkalaştırdı. Uygulama içinde hem anket doldurup para kazanıyor hem de oldukça eğlenceli zaman geçirebilme fırsatı yakalıyorsunuz. İçinde düzenlenen farklı alanlarda yarışma, yapılabilecek yorum gibi türlü yöntemler var.

Tabi ki bu etkinliklere katılımınızın her birisi para. Uygulamanın içinde etkinliğinize göre toparlayacağınız puanlar sonucunda 80.000 puana ulaştığınız anda 50 TL kazanmış oluyorsunuz. Bu rakam N11, Bonvagan gibi sitelerde hediye çeki olarak kullanabilirsiniz. 80 bin puan toplayınca ki bu tamamen sizin aktif olmanıza bağlı, 50 TL değerinde N11 hediye çeki, Bongavon hediye çeki, 40 bin puana topladığınızda da 25 TL değerinde kontör almanız mümkün.

Kolektif Panel

 • İndirilme sayısı: 10000
 • Yıldız Sayısı: 3.5 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 13 MB

Kolektif panel tamamen yerli bir uygulama olarak kendisini ön plana çıkartıyor. Üye olduktan sonra üyelik bilgilerinize göre sektör özelinde size anketler gönderiyorlar. Kolektif panelin en büyük artılarından birisi de kazandığınız puanları sizlere çek olarak değil, para olarak göndermesi. Her 100 puana 20 TL ödül kazanıyorsunuz. Kazandığınız parayı, sisteme tanımlayacağınız IBAN üzerinden 3 iş günü içerisinde çekebilirsiniz.

 • Eğer çok para kazanmak istiyorsanız, Kolektif Panel uygulamaya girerek sık sık kontrol edin.
 • Anketler kullanıcılara mail olarak gönderilmeyip, bir panel üzerinde yayınlıyor.
 • Ankete belirli bir katılım sayısını ulaştıktan sonra da son veriliyor.
 • Bu nedenle ne kadar çok giriş yaparsanız, para kazanma oranınız da o kadar yükselecektir.

Lifepoints Anket

 • İndirilme sayısı: 10000
 • Yıldız Sayısı: 4,2 yıldız
 • Yazılım Boyutu: Cihaza göre farklılık göstermektedir.

Lifepoints, alışveriş sektörüne yönelik ve genelde ürünlerin pazarına yönelik araştırmalar yapan bir firma. Hal böyle olunca da anket sonucundaki hak edişlerinizi para olarak değil, ne yazık ki çek olarak kazanabiliyorsunuz. Hediye çeklerine yönelik çok sayıda alternatifiniz var, arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Anket başına verdiği puanlar 20 – 30 – 40 ve 80.

Bu puanlar anketlerin uzunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin, 275 puanı kazandığınızda Boyner’den 25 TL değerinde hediye çeki alabilirsiniz. Ya da 1100 TL’ye ulaştığınızda bu sefer 110 TL’lik çeke hak kazanıyorsunuz. Boyner dışında Carrefour ve IKEA gibi global bir çok firma alternatifiniz de bulunmaktadır.

Napolyon Anket

 • İndirilme sayısı: 50000
 • Yıldız Sayısı: 4 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 7,7 MB

Yaklaşık 1.5 Milyon civarında online katılımcısı bulunmakta. Napolyon Anketleri mümkün olduğunca ilgi alanınız ve tercihlerinize göre yönlendiriyor. Bu özellik sizlerin sıkılmadan anket doldurmasını sağladığı gibi, anket yaptıran firmaların da asıl istedikleri kitleye ulaşmasına olanak sağlıyor.

Uygulama, sizlere anket doldurmanın dışında düzenlediği özel yarışmalar ya da sosyal medya hesaplarınızda yapacağınız paylaşımlar sayesinde NAP puan toplama özelliği sağlıyor. Nap puanlarınızı nakit olarak çekebildiğiniz gibi, uygulama içindeki farklı hediye çeklerinden seçim yapabilir ya da sosyal sorumluluk kapsamında dilediğiniz bir kuruma bağış yapabilirsiniz. Toparlamış olduğunuz 100.000 NAF puanın karşılığı 100 TL olarak tanımlanmaktadır.

Yandex Tolaka

 • İndirilme sayısı: 5.000.000
 • Yıldız Sayısı: 4,5 yıldız

Yandex Tolaka, ünlü arama motoru firması olan Yandex’in kullanıcılarına sunmuş olduğu bir hizmet. 2023 itibariyle kullanıcılarına en çok para dağıtmayı başaran firmaların başında yer alıyor. Kurmuş olduğu yapay sistemi sayesinde kullanıcılarına dağıtmış olduğu anketler ve doldurduğunuz anket başına kazandığınız ücretler üzerine kurulu. Anketlerin birçoğu global pazara yönelik. Zaman ayırırsanız oldukça ciddi gelirler elde etmeniz içten bile değil.

Google Ödüllü Anketler

 • İndirilme sayısı: 50.000.000
 • Yıldız Sayısı: 4,5 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 13 MB

Anket doldurarak para kazanma konusunda Google ödüllü anketlere değinmesek tabi ki olmazdı. Hemen herkesin telefonuna yüklediği ve devamlı anket beklediği bir uygulama. Dünyanın en büyük şirketleri arasında olan Google’dan aldığı güçle firmalar ve kullanıcılar arasındaki senkronizasyon çok güzel bir şekilde sağlanıyor.

Uygulama üzerinde vereceğiniz yanıtlar sonrasında kazandığınız para oldukça yüksek. Belki de anket firmaları arasında en bonkör olanı. Yalnız bir sorun var ki oda hak edişlerinizi nakit olarak seçemiyor, yalnızca Google Play Store’da harcayabiliyorsunuz. Aynı zamanda Google pay üzerinden ödeme yapacağınız online alışverişlerinizde de kullanabilmeniz mümkün.

Anket doldurarak para kazandıran uygulamaların sayısı oldukça yüksek ve sürekli artmasıyla birlikte, sizlere en çok kazandıran ve kullanıcılar tarafınca en çok para kazanılan anket doldurarak para kazanma uygulamalarını listeledik. Bura da en dikkat etmeniz gereken konu, geri ödemesi.

Emeklerinizin karşılığını almanız çok önemli. Yukarıdaki firmalarda geri ödeme sorun olmasa da birçok firma anketleri doldurup kullanıcılarına ödeme yapmayabiliyor. Bu nedenle seçiminizi yaparken derin bir araştırma yapmaya özen gösterin.

Eğer anket bana göre değil, ben sıkılırım diyorsanız; eğlenerek de para kazanmanız mümkün. Geçelim para kazanmanın farklı bir yoluna…

Oyun Oynayarak Para Kazanın

Oyun oynayarak para kazanmak anket doldurarak para kazanmaya göre oldukça eğlenceli. Hem eğlenceli vakit geçirebilirsiniz hem de geçirdiğiniz vakit sonrasınca ciddi anlamda bir gelir elde edebilirsiniz. İşte sizlere hem çok eğleneceğiniz hem de para kazanabileceğiniz oyun önerileri.

League of Legens

 • İndirilme sayısı: 10.000.000
 • Yıldız Sayısı: 3,5 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 50 MB

League of Legens online oyunlar içinde en revaçta olan ve en çok kazandıran uygulamaların başında yer alıyor. LOL kısal ismiyle de anılan League of Legens oyunun çok sayıda takipçileri var. 2 farklı karşı takımının birbirlerini mağlup etmeye çalıştığı, strateji üzerine kuruludur.  

Lol hesap sıralamalarında hayat verdiğiniz oyun karakteri en üstlere çıkarmayı başarabilirseniz hesaplarınızı 5.000 $‘a bile satabilmeniz mümkün. Hesap satışının dışında oyun sırasında kazandığınız materyalleri satıp, paraya dönüştürmeniz mümkün. Hatta tecrübelerinizi kayda alıp, video izleme sitelerinden harici olarak büyük bir gelir elde edebilirsiniz.

Counter Strike Global Offensive

 • İndirilme sayısı: 10.000.000
 • Yıldız Sayısı: 4,5 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 72 MB

Counter Strike Global Offensive oyununa 22 TL ödeyip sahip olabiliyorsunuz. Oyunu oynayanlar onu CS GO ismiyle kısaltıyorlar. CS GO aracılığıyla para kazanmak için öncelikle oyun özelinde bazı bilgileri aktarmamız gerekir. Oyunda çeşitli rütbeler bulunuyor. Bu rütbelerin yükselmesi; sizin oynadınız süre, geçirdiğiniz zaman gibi farklı değişkenlere bağlı. Bu değişkenleri yükselttiğiniz sürece meta adı verilen farklı itemler kazanıyorsunuz.

Kazandığınız metalar ne kadar çoğalırsa o kadar yükselir ve oyun içindeki gücünüzü o denli arttırırsınız. Bu metalara normal bir para ödeyerek satın alamıyorsunuz. Dünya üzerinde çok sayıda oyuncusu bulunan ve satın alamayan acemi kitle, popülaritesini yükseltmek için yüksek metaları olan hesapları ciddi paralar ödeyip sattın alıyorlar. Hesabınızın gücüne göre değişkenlik göstermekle birlikte hesap başına ortalama 2000 TL gibi rakamları kazanabilirsiniz.

Dota2

 • İndirilme sayısı: 500.000
 • Yıldız Sayısı: 4,5 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 8,5 MB

Dota2 oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Oyun mantığı kutular üzerine kurulu. Oyun içinde cezbedici ve sahip olabilmek için ciddi emek vereceğiniz kutuları, onlara sahip olmayı başaramayanlara ortalama 20 $ karşılığında satarak para kazanabiliyorsunuz. Hatta bazı kutular 300 $ bandında alıcı bulabiliyor. Günde ortalama 4-5 saat bu oyuna vakit ayırabilirim derseniz odlukça ciddi paralar kazanabilirsiniz. Ayrıca firma başarılı oyuncular arasında farklı turnuvalar düzenleyip, popülaritesini katlayarak türlü gelir kapılarını da aralıyor.

PUGB

 • İndirilme sayısı: 100.000.000
 • Yıldız Sayısı: 4,5 yıldız
 • Yazılım Boyutu: Cihaza göre farklılık gösteriyor.

PUGB oynayarak para kazanma yöntemi, bu arayış içinde olan kullanıcıları en sık denediği uygulamaların başında geliyor. Oyun yakın tarih de çıksa da para kazanma dışında hayranı olup oynayan çok fazla insan var. Tabi, hayran kitlesinin bu kadar yoğun olması da bizim işimize geliyor. PUBG Mobile adada geçen bir savaş oyunu. Dilerseniz bireysel oynayabilir, isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte bir ekip oluşturabilirsiniz. Oyun içindeki gayretleriniz sonucunda birtakım hediyeler kazanabiliyorsunuz ve bu hediyeyi Steam hesaplar üzerinden diğer oyunculara satabiliyorsunuz.

Ütopya

 • İndirilme sayısı: 5.000.000
 • Yıldız Sayısı: 4,2 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 29 MB

Ütopya, çiftlik oyunlarının mantığı üzerine kurulu bir oyun. Köy hayatını seviyor ve hasretini çekiyorsanız hem hasret giderebilir hem de para kazanabilirsiniz. Size küçük bir taktik de verelim ki ineklerin sütleri satış için çok değerli. Para kazanmak için oyunu indirdikten sonra dukkanacmak.com sitesini kaydoluyorsunuz. Puanınız karşılığında para kazanmanız mümkün.

Eğer arayışlarınız oyun oynayarak para kazanma üzerinde tamamlanmamışsa, sizlere farklı alternatifler sunmaya devam edelim.

Oyna Kazan

 • İndirilme sayısı: 1.000.000
 • Yıldız Sayısı: 3 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 30 MB

Oyna kazan uygulaması bilgi seviyesine güvenen kullanıcılar için oldukça iyi bir alternatif. Ailenizle, arkadaşlarınız ile ya da henüz adını bile duymadığınız birçok farklı insanla bilgi düzeyinizi çarpıştırabilirsiniz. Sorulara doğru yanıtlar verdikçe para kazanma şansınız da artıyor. Üstelik joker hakkı gibi bilindik klasik yöntemlerde uygulamada tanımlanmış.

Görev Yaparak Para Kazandıran Uygulamalar

Görev yaparak para kazandıran uygulamalar sabit bir mantık üzerinde çalışıyor. Uygulamayı indirip kayıt olduktan sonra, uygulamanın sizden istediği görevleri yerine getiriyorsunuz. Bu görevleri genel anlamda;

 • Yorum yapmak
 • Reklam izlemek
 • Video izlemek
 • Uygulamaların paylaşımı 

Şeklinde genelleyebiliriz. Dilerseniz vakit kaybetmeden en yaygın şekilde kullanılan görev yaparak para kazandıran uygulamalara yer verelim.

Bounty

 • İndirilme sayısı: 5.000.000
 • Yıldız Sayısı: 4,2 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 37 MB

Bounty uygulaması bu alanda en yaygın kullanılan uygulamanın başında yer alıyor. Uygulamada yukarıda yaptığımız genellemenin dışında farklı birçok görev bulabilirsiniz. Bounty içindeki başlıca görevler şu şekilde;

 • Herhangi bir mağazada gizli müşteri olup, sonucu raporlamak.
 • Markete girip bir rafın resmini çekmek.
 • Herhangi bir ATM’ye gidip, çalışıp çalışmadığına bakmak.
 • Herhangi bir anketi doldurmak
 • Sosyal medya üzerinde herhangi bir hesabı takip etmek veya yorumlamak.

Uygulamayı indirip kişisel bilgilerinize giriş yaptıktan sonra sizlere görevler listeleniyor. Bu görevlerin detaylarına ve uygulamanız halinde alacağınız paraya panel üzerinden erişebiliyor, uygun görmeniz durumunda da görevi yerine getirip paranızı kazanabiliyorsunuz.

Money App

 • İndirilme sayısı: 100.000
 • Yıldız Sayısı: 4,3 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 5.2 MB

Money APP klasik görev uygulamalarıyla benzer bir yapıda çalışıyor. Uygulamanın sizden istediği hesapları takip etmeniz, videoları ya da reklamları izlemeniz, herhangi bir hesaba yorum yapmanız gibi rutin görevler var. Yaptığınız işin görüntüsünü yükleyerek firmadan karşılığını belirtmiş olduğu tutarı kazanmış oluyorsunuz.

Görevix

 • İndirilme sayısı: 100.000
 • Yıldız Sayısı: 4,5 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 18 MB

Görevix uygulaması diğer uygulamalarla aynı mantıkla olsa da onu ön plana çıkaran en büyük özelliği %100 Türk olması. Uygulamada referans sistemine de yer verilmiş. Eğer kendi referansınızla bir arkadaşınızın kayıt olmasını sağlarsanız, onun yaptığı görevlerden siz de komisyon alıyorsunuz.

Param Olsun Uygulaması

 • İndirilme sayısı: 50.000
 • Yıldız Sayısı: 4,5 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 4,6 MB

Param olsun da Türk geliştiriciler tarafınca hazırlanan bir uygulama. Reklam izlemek, video izlemek, oyun oynayıp yorum yapmak ve anket doldurmak sizlere sağlanılan başlıca görevler. Görevleri yerine getirip ekran görüntüsüyle sisteme yüklediğinizde görevin karşılığındaki tutarı almış oluyorsunuz. Para çekebilmek için alt limit tanımlanmış, o da 10 TL.

Gerçek Para Kazan

 • İndirilme sayısı: 10.000
 • Yıldız Sayısı: 4,4 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 13 MB

Türk geliştiricilerin ortaya çıkardığı klasik bir görev uygulaması. Kayıt olduktan sonra onların panel üzerinde belirtmiş olduğu görevleri yerine getiriyorsunuz ve karşılığında da para kazanıyorsunuz.

Kazı Kazan

 • İndirilme sayısı: 5.000
 • Yıldız Sayısı: 2,3 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 6,6 MB

Görev mantığı özelinde kurgulanmış. Kazı Kazan Uygulamada sizlere farklı görevler veriyor, yalnız tek farkı karşılığında şansınızı konuşturmanız gerekliliği. Kazıyorsunuz ve uygulama içindeki ödüllerden birisini almaya hak kazanıyorsunuz.

Gördüğünüz gibi görev uygulamaları hep sabit bir mantık üzerine çalışır. Biz en çok tercih edilenlere yer versek de Sweatcoin, Money Cube, Gıgwalk, Swagbucks ve Artıway gibi farklı birçok alternatifiniz var. Bunları da detaylı bir şekilde analiz edip, tercihinize göre seçim yapabilirsiniz.

Anket, oyun ve görev uygulamaları dışında farkı kategorilerde para kazanabileceğiniz oldukça değişik sistemle çalışan uygulamalar da yok değil.

Video Sitelerinden Para Kazanma 

Video sitelerinden para kazanmak, haberlere bile konu olmayı başarmış geniş bir sektör oldu. Kişisel yeteneklerinizi, özel anlarınızı, gezip gördüğünüz yerleri, kısacası ilginç olan ve diğerlerinin izleyeceğini düşündüğünüz hemen her şeyi Youtube, TikTok gibi uygulamalar üzerinden diğer insanlarla tanıştırabilir ve ciddi anlamda gelir elde edebilirsiniz.

Bilgi Yarışması: Hadi uygulaması

 • İndirilme sayısı: 5.000.000
 • Yazılım Boyutu: 2,8 MB

Ben bilgime güvenirim diyorsanız Hadi tam da size göre! Hadi de her gün canlı yayınlar düzenleniyor. Farklı kategorilerde düzenlenen bu canlı yayınlarda sorulara yanılar vermeniz isteniyor. Tüm sorulara doğru yanıt verirseniz yarışma sonucundaki sürpriz hediyeleri ve para ödülünü elde edebilirsiniz.

Resimlerinizden Kazanın: Faap

 • İndirilme sayısı: 1.000.000
 • Yıldız Sayısı: 3,4 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 34 MB

Eğer resim çekmeyi çok seviyorsanız, Faap uygulama size çok yüksek miktarlarda para kazandırabilir. Dilerseniz profesyonel fotoğraf makinesi hatta elinizdeki telefonla bir boş zamanlarda çekeceğiniz resimlerinizi uygulamaya yüklüyorsunuz. Bu resimleri web geliştiricileri telif hakkı yememek için görsel ihtiyaçlarını gidermeye yönelik satın alıyorlar. Yalnız ödedikleri paranın %50 komisyon olarak geliştiricilere kesiliyor, kalanını siz güle güle harcayabilirsiniz.

Kitap Severler İçin; BookScouter

 • İndirilme sayısı: 100.000
 • Yıldız Sayısı: 4,1 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 14 MB

Eğer çok fazla kitap okuyor ve okuduğunuz kitapları değerlendirmek istiyorsanız BookScouter sizin için harika bir evden para kazanma yöntemi. Kitaplarınızı online bir şekilde satabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama içinde kitap fiyat analiz araştırmada mevcut. Büyük bir kitap satıcısına gidip, fiyatlarını tarama yöntemiyle sisteme yüklediğinizde gelirlerinizi ciddi oranda arttırabilirsiniz.

Çok Yürüyorsanız; Sweatcoin

 • İndirilme sayısı: 10.00.000
 • Yıldız Sayısı: 4,2 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 5,9 MB

Yürüdükçe para kazanın! Yanlış anlamadınız sweatcoin mantığı tam da bunun üzerine kurulu. Attığınız her adım sweatcoinse dönüşür ve bu dönüşümü bir kuruma bağışlayabileceğiniz gibi para olarak da çekebilirsiniz. Ayrıca kripto paralar ile kazanç hakkında daha detaylı bilgi için Telegram ile para kazanma yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Fenomenlerine; Postbee

 • İndirilme sayısı: 100.000
 • Yıldız Sayısı: 3,3 yıldız
 • Yazılım Boyutu: Cihaza göre farklıdır.

Eğer Instagram’ın fenomeni benim! Diyorsanız Postbee tam da size göre. Para kazanma uygulamalarının arasında belki de en zahmetsiz olanlarından birisidir. Postbee tamamen instagram paylaşımlarına yönelik bir uygulama. İlk kayıt aşamasında da size 5 TL değerinde hoş geldin hediyesi aktarıyorlar. Üye olduktan sonra panele Instagram hesabınızı bağlıyorsunuz ve karlığında yazan ücret sizin için uygunsa o gönderiyi paylaşıp para kazanma hakkını elde ediyorsunuz.

Boş Odalarınızı Değerlendirin; Airbnb

 • İndirilme sayısı: 50.000.000
 • Yıldız Sayısı: 4,6 yıldız
 • Yazılım Boyutu: Cihaza göre farklı

Airbnb dünya genelinde de oldukça yaygın kullanılan bir uygulama. Programın ana amacı dünya üzerindeki çeşitli harika konumlar üzerine kurulu. İnsanlar gezip gördükleri yerleri yorumluyorlar ve diğer merak eden topluluğa bir nevi rehber uyguluyorlar.

Bu kısmından para kazanmamız mümkün değil, bizi ilgilendiren kısım kiralama ve pansiyon hizmeti. Uygulamada bölge bazında değerlendirme yapılırken kullanıcılara barınabilecekleri çeşitli alternatifler sunuyorlar. Siz de evinizin boş bir odası varsa kiraya verip, para kazanabiliyorsunuz.

Telefonu Elinden Düşürmeyenlere; Foap

 • İndirilme sayısı: 10.000
 • Yıldız Sayısı: 3,4 yıldız
 • Yazılım Boyutu: Cihaza göre farklılık göstermektedir.

Eğer eliniz telefonda ve sürekli geziyorsanız Foap sizin için güzel bir alternatif olabilir. Uygulama, firmaların ihtiyaçları olan doğal resimleri karşılayabilmek için tasarlanmış. Firmalar ihtiyaçlarını ve gereksinim duyduğu resim türlerini aleni bir şekilde bildiriyorlar.

Farklı istekler olabilse de değişmeyen tek bir gerçekçilik var ki o da doğal olması. Resimlerin her birini cep telefonlarından afaki bir şekilde çekmenizi talep ediyorlar. Çektiğiniz resim firmaların beklentilerini karşılayabilecek düzeyde ise ciddi kazanımlar elde edebilirsiniz.

Slidejoy ile Reklamlar

 • İndirilme sayısı: 1.000.000
 • Yıldız Sayısı: 3,4 yıldız
 • Yazılım Boyutu: Cihaza göre farklılık göstermektedir,

Slidejoy cep telefonu kullanıcılarına hiçbir şey yapmadan para kazanma imkânı sağlıyor. Tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza kurmak ve arkanıza yaslanmak. Kurulumdan sonra cihazınızın ekran kilidinde farklı içeriklerde reklamlar belirecek. Bu reklamlar üzerinden ayda ortalama olarak 20$ seviyesinde bir ücret kazanabilirsiniz.

Kazanımlarınızı arttırabilmek için biraz eylemde bulunmanız kâfi. Telefon özelindeki her hareketinizde reklam türleri değişiyor ve kazanımlarınız artıyor. Bu nedenle boşta kaldıkça sağa, sola aşağı ve yukarı gibi dairesel hareketler sergileyebilirsiniz.

AppTrailers

 • İndirilme sayısı: 1.000.000
 • Yıldız Sayısı: 4 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 13 MB

AppTrailers üzerinden video izleyerek para kazanabilirsiniz. Videoların içerikleri çoğunlukla yeni uygulamaların tanıtımlarını içermektedir. Her bir video 30 saniye süren değişken aralıklarla kullanıcılara sunuluyor. Bu sayede hem yeni uygulamalar hakkında bilgi ediniyorsunuz hem de para kazanabiliyorsunuz. Hak ettiğiniz kazançları uygulama üzerindeki hediye çekleri üzerinden alabildiğiniz gibi, tanımladığınız Paypal hesabından da alabilmeniz mümkün.

Gizemli Müşteri Olun: Mobee

 • İndirilme sayısı: 100.000
 • Yıldız Sayısı: 4 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 40 MB

Mobee alışveriş yapmayı seven her bir birey için harika bir uygulama. Yaptığınızdan farklı bir şeyler yapmadan, zahmetsiz bir şekilde para kazanabilirsiniz. Mobee üzerinde farklı türde mağaza ve cafeler var. Uygulamadan he hangi bir işletmeyi seçip, oradan hizmet alıyorsunuz. Değerlendirmenizi de uygulama özelinden onlara sunuyorsunuz. Bir nevi gizli müşteri mantığı da diyebiliriz.

Tap Cash Rewards

 • İndirilme sayısı: 50.000
 • Yıldız Sayısı: 4,5 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 10 MB

Tap Cash Rewards, piyasaya yeni çıkan oyunları deneyimleyebileceğiniz harika bir uygulama. Yazılım marketler üzerindeki yeni çıkan oyunları indirmenizi ve oynayıp değerlendirmeniz üzerine kurulu. Hak ettiğiniz kazanımları hediye çeki olarak kullanabildiğiniz gibi, uygulamaları indirdiğiniz marketler içinde de kullanabiliyorsunuz.

Fielt Agent (İndirim Doğrula)

 • İndirilme sayısı: 1.000.000
 • Yıldız Sayısı: 4 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 45 MB

Fielt Agent dünya genelinde de oldukça yaygın bir şekilde kullanılan ve geliştiricilerin üyelerine toplamda 20.000.000 $ ödeme yaptığını iddia ettiği bir uygulama. Bu yazılım sayesinde firmaların indirim iddiaları tarih oluyor. Devasa oranda kampanyalardan önce yaptıkları zamları takip edebilmek için, firma üyelerinden çeşitli görseller ve kampanyanın doğruluğu hakkında datalar talep ediyor. Tabi, onlara sunmuş olduğunuz her bilgi de sizlere kazanç kapısı olarak geri dönmektedir.

Earny Üzerinden Bonus Kazanma

 • İndirilme sayısı: 100.000
 • Yıldız Sayısı: 3,3 yıldız
 • Yazılım Boyutu:  30 MB

Earny‘da alışveriş tutkunlarının tercih edebileceği bir uygulama. Uygulama özelinden direkt para kazanmasanız da ciddi bir indirim bonusları toplayabilirsiniz. Eğer e-ticaret sitelerinden çok fazla alışveriş yapıyorsanız, almış olduğunuz ürüne yakın bir tarihte indirim gelmesi durumunda aradaki fark kadar bonus kazanma hakkınızın bulunduğu bir uygulama. Aynı zamanda uygulama özelinde fiyatı düşen birçok ürünü takip edebilirsiniz.

Luck Day

 • İndirilme sayısı: 10.000.000
 • Yıldız Sayısı: 3,9 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 145 MB

Luck day, tamamen şansa dayalı para kazandırma uygulamasıdır. Uygulama içinde loto, kazı kazan ve çekilişler gibi farklı yapılarda birçok alternatifiniz mevcut. Uygulama geliştiricileri günlük olarak 100.000 $‘a yakın rakamlarda dağıttıkları paradan söz ediyorlar. Ama kazanmanız %100 garanti diyemeyiz. Fakat her hangi bir yatırım yapmadan “ya çıkarsa” hesabı şansınızı denemek isterseniz Luck day sizin için iyi bir alternatif olabilir.

Bildikçe Kazan

 • İndirilme sayısı: 1000.000
 • Yıldız Sayısı: 3,2yıldız
 • Yazılım Boyutu: 4,5 MB

Bildikçe kazan uygulaması, klasik bilgi ölçme sorularıyla emsal bir uygulama. Uygulamanın güzelliği bildiğiniz soruyla bağlantılı bir şekilde kazanım elde ediyorsunuz. Her doğru yanıtınızın karlığında belirli bir kuruş almaktasınız. Uygulama ayrıca rastgele topluluk seçimi yaparak sürpriz hediyelerle para kazanma ihtimalinizi daha da arttırıyor. Soru havuzu sabit değil, karşınıza aklınıza gelebilecek her kategoriden çıkabilir.

Çevir Kazan

 • İndirilme sayısı: 5.000
 • Yıldız Sayısı: 2,9 yıldız
 • Yazılım Boyutu: 21 MB

Çevir kazan, çarkıfelek misali çarkı çevirerek puan topladığınız ve karşılığında da para kazandığınız bir uygulama. Çarkı çevirmek için size oyun oynamak, video izlemek gibi farklı yaptırımlar uygulanıyor. Aktiviteniz ne kadar yüksek olursa, çarkı çevirme şansınız da o denli yükselir.

Türk Bilgin – Cevapla Para Kazan

 • İndirilme sayısı: 50
 • Yıldız Sayısı: Değerlendirme aşamasında
 • Yazılım Boyutu: 9,4 MB

Türkbilgin – Cevapla Para Kazan Bilgi Yarışması henüz oldukça yeni. Türk yazılımcıları tarafınca kodlanarak piyasaya sürüldü. Genel kültür, coğrafya, spor, tarih, dizi film, bilmeceler, excel, ehliyet soruları, kpss soruları gibi farklı kategoriler arasında dilediğinizin seçimini yapabilir ve hem öğrenip hem de para kazanabilirsiniz.

Çek Kazan

 • İndirilme sayısı: 100000
 • Yıldız Sayısı:  4.2
 • Yazılım Boyutu: 87 MB

Hemen hepimiz gün içinde türlü ihtiyaçlarımızı gidermeye yönelik alışverişler yapıyoruz. Çek kazan uygulamasında tek yapmanız gereken yapmış olduğunuz alış veriş sonrasında aldığınız fişin resmini çekmek ve uygulama üzerinden yüklemek. Gönderdiğiniz fiş uzmanlar tarafından 24 saat içinde değerlendiriliyor ve puanların anında hesabına yükleniyor. Son aşamada puanlarını paraya çevirebiliyorsun.

Online Para Kazanma Fikirleri

 • İndirilme sayısı: 100
 • Yıldız Sayısı:  4.4
 • Yazılım Boyutu: 37 MB

Online Para Kazanma fikirleri yapısal anlamda diğer uygulamalardan biraz farklı. Çünkü uygulamadaki sistem mantığı uygulama üzerinden değil, online para kazanacağınız yöntemleri sıralamak. Anlayacağınız size balık vermiyor, balık tutmayı öğretiyor. Çevirim içi bir şekilde ne işler yapılabilir, nasıl ek gelir elde edilebilir size alternatifli birçok yol sıralanmış.

Yorum Sepeti

 • İndirilme sayısı: 5000
 • Yıldız Sayısı:  4.0
 • Yazılım Boyutu: 3,7 MB

Yorum Sepeti | Görev Yap Gerçek Para Kazan, genelde ürün yorumları ve Google Maps gibi yorumları kapsa da ara ara görev uygulamalarına benzer bir yapıda farklı içerikler karşınıza çıkabiliyor. Tabi, tüm bu görevleri yapıp yapmamak tamamen kendi inisiyatifinizde. Dilerseniz yalnızca yorum yaparak devam edebilirsiniz

Benzer Konu: Para kazandıran siteler

Salla Salla

 • İndirilme sayısı: 50.000
 • Yıldız Sayısı:  4.2
 • Yazılım Boyutu: 3,8 MB

Salla Salla ile tek yapmanız gereken telefonunuzu sallamak. Telefonunuzu salladıkça puanlar kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu puanlardan sonra lig tablosuna benzer bir yapıda sıralama yapmışlar. Eğer çok sallar ve sıralamaya girmeyi başarırsanız sürpriz hediyelerden birisini kazanma hakkınız oluyor.

Tanıtım Ödülleri

 • İndirilme sayısı: 500.000
 • Yıldız Sayısı:  2.8
 • Yazılım Boyutu: 4,9 MB

Tanıtım Ödülleri sayesinde indireceğiniz uygulamalar üzerinden para kazanıyorsunuz. Tabi ki bu uygulamaları yalnızca indirmek yetmiyor. Aynı zamanda detaylı bir şekilde inceleyip görüşlerinizi de bildirmeniz gerekiyor.

Fal Bak TellweTeller

 • İndirilme sayısı: 10.000
 • Yıldız Sayısı:  3.7
 • Yazılım Boyutu: 8.6 MB

Falcı ol, Fal bak, Para Kazan – TellweTeller uygulaması fal bakmak gibi meziyetleri olan kullanıcılara yönelik. Sisteme kayıt oluyorsunuz ve bir profil oluşturuyorsunuz. Kahve içip fal baktırmak isteyenler sistem üzerinden seçim yapıp fal baktırıyorlar. Onlar bu işlem için para öderken, siz de baktığınız ve yorumladığınız fal üzerinden para kazanıyorsunuz. Fal yorumlarınız oldukça önemli. Eğer tutarlılığı arttırabilirseniz diğer kullanıcıların yoğun talepleri sayesinde yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Çöz Kazan

 • İndirilme sayısı: 100.000
 • Yıldız Sayısı:  4
 • Yazılım Boyutu: 4 MB

Eğer zekânıza güveniyorsanız, çöz kazan size hem pratik yapma imkânı sağlıyor hem de para kazanmanıza vesile oluyor. Farklı türlerde zekâ sorularıyla karşılaşıyorsunuz. Sorulara doğru yanıtlar verdikçe de para kazanıyorsunuz. Ne kadar çok soruyu yanıtlarsanız kazanlarınız o denli yükselir.

İlgili İçerik: İnternet para kazanma yöntemleri

Kazandıran Bahis Tahminleri

 • İndirilme sayısı: 100.000
 • Yıldız Sayısı:  4
 • Yazılım Boyutu: 7,1 MB

Kazandıran Bahis Tahminleri üzerinden direkt para kazanamasanız da uygulama içindeki görüşler dâhilinde para kazanabilmeniz mümkün. Eğer futbolu çok seviyor ve devamlı bahis oynuyorsanız bu tam size göre olabilir. Bu uygulamada bahis alanında uzman kişiler maçlara yönelik sıkı takipleri sonucunda tüyolar veriyorlar. Siz de bunları değerlendirebilir ve mantığınızla bağdaşan maçları oynayarak para kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu