Katılımevim Faizsiz Ev Şartları, Şikayet ve Yorumları 2023

Katılımevim ev alma sistemlerinden bir tanesidir. birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilmektedir. Katılımevim ile istediğiniz evi alma özgürlüğüne sahipsiniz. Ülkemizde bulunan herhangi bir evi satın alabilirsiniz.

Teslim tarhileri son derece avantajlı olarak belirlenmiştir. Katılımevim şubeleri çok rahat ulaşılabilecek şehir merkezlerinde yer almaktadır.

Ofisleri ziyaret ederek çay, kahve eşliğinde ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca web sitesindeki katılım formunu doldurarak müşteri temsilcilerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Katılımevim Çekiliş Sistemi Nasıl Çalışır?

Sıra belirleme programına dahil olanlar için canlı yayınlarda çekilişler yapılmaktadır. Burada belirlenen tarihte de evin parası müşteriye teslim edilmektedir. Çekiliş sırasının ilk başlarda çıkması ile sonlarda çıkmasının herhangi bir avantajı ya da dezavantajı bulunmamaktadır.

katılım evim faizsiz taksitle ev alma kampanyası

Her durumda bu sisteme katılan herkes ev sahibi olabilmektedir. Üstelik faiz, vade farkı gibi yüklü miktarlar ödemeden ev sahibi olma hayalleri gerçekleşmektedir.

Katılımevim Şikayet ve Yorumlar Önemlidir

Katılımevim ile ev sahibi olan insanların yorumları web sitesinde de yer almaktadır. Burada yer alan yorumlar genel anlamda olumlu ve teşekkür içerikli yorumlardır. Şikayet olarak ise birkaç şikayet içerikli mesaj bulunsa da bunlar da müşteri temsilcilerinin ilgisi sebebi ile çözülmüş olarak görünmektedir. Güven duymak için müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek daha doğru bir sistemdir.

İsterseniz Katılımevim Araba Almak İsteyebilirsiniz!

Katılımevim de araba kampanyaları da bulunmaktadır. Faizsiz araba almak isteyenler için birçok kampanya bulunmaktadır. Ev ile aynı şekilde ödeme planlarınızı kendiniz oluşturarak bu sistemde araba sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Ödeme Plan Zamanlaması Nasıl?

Katılımevim ile ödeme planları müşteri ile birlikte hazırlanmaktadır. Ara ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır. Müşteri isteğine bağlı olarak ödeme gerçekleştirebilir. Ara ödeme bulunmadığı için yüklü miktarlar biriktirmenize gerek bulunmamaktadır. 

peşinatsız faizsiz ev alma şartları

Ev sahibi olabilmek için öncelikle kaç liralık bir eve sahip olunmak istendiğine karar verilmelidir. Aylık ödemeler bu şekilde belirlenmektedir. Teslim tarihi geldiği zaman nakit olarak tutar sizlere ödenmektedir.

Kalan dönemlerde taksitler ödenmeye devam edilmektedir. Yalnızca katılım ücreti ödenir onun dışında ödeme yapılmaz. Katılım için herhangi bir şart yoktur.

Bankalar ile problemi olan müşteriler de sisteme dahil olabilmektedir. Katılım ücreti dışında peşinat verilmesine gerek bulunmamaktadır.

Ödeme planını örnekler ile açıklayacak olursak, örneğin 100 bin TL’Lik bir ev almak istiyorsunuz. Aylık ödeme miktarını 500 TL ya da 1250 TL gibi değişik rakamlar ile belirleyebilirsiniz.

Peşinat vermeseniz dahi ev sahibi olabilirsiniz. Bu durumda katılım bedeli 10 bin TL olmaktadır. Toplamda evin maliyeti size 110 bin TL’ye gelmektedir.

Oysa banka ile kredi yoluna giderseniz bu maliyet sizlere en az 125 bin ile 150 bin arası olmakta ve vade sayısına göre farklılık göstermektedir. Ayrıca bankalarda aylık ödemelerinize kendiniz karar veremezsiniz.

2668 TL aylık ödeme planı çıkartılırsa, bu durumda aylık ödemenizi bu miktar üzerinden ödeme zorunluluğunuz bulunur. Katılımevim de bu durum bu şekilde değildir, ödemeler bütçenize uygun şekilde belirlenmektedir.

2 Kişi Katıldı

  1. Kuralarda para çıktık tan sonra veya parayı teslim ederken herhangi bir şekilde kefil isteniyormu

  2. Şimdi ben katilim evime üye oldum taksitle araba araba almak icin benim taksit miktarımı düşürme yada yükseltme bir alternatifim varmi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu