Twitter Bedava Takipçi Arttırma Hilesi ve Hesapları 2023

Twitter bedava yani ücretsiz, şifresiz takipçi arttırmak için hileler ve yöntemler! Ayrıca yüksek takipçili Twitter hesap şifreleri 2023 yılında güncel olarak detayları yazımızda yer alıcaktır. Görsellerin, yazılı iletilerin ve videoların yoğun olarak paylaşıldığı bu Twitter’da takipçi sayısının yüksek olması bazı kişiler için çok önemli olabilir. Twitter’da takipçi sayısını artırmak için pek çok yöntem vardır. Çeşitli uygulamalar, tarayıcı uzantıları ve siteler yardımıyla kısa sürede takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Bedava Twitter Takipçi Veren Uygulamalar 2023

Ücretsiz Twitter takipçi veren uygulamaların neredeyse tamamında şifrenizi ve kullanıcı adınızı paylaşmanız istenir. Bu durum sizin için bir problem değilse bu uygulamaları kullanabilirsiniz. Bazı uygulamaları indirirken ilk kullanımdan önce sizden çeşitli izinler istenir.

Bu izinleri dikkatli bir şekilde okumanızda fayda vardır. Bazılarında otomatik Tweet atma, takip etme ya da retweet yapma gibi maddeler olabilir. Haberiniz ve onayınız olmadan adınıza paylaşımlar yapılabilir. iOS ve Android için 2023 yılında bedava Twitter takip veren uygulamalar;

  • Followers Analyzer for Twitter
  • Followers+ for Twitter
  • Follower Checker for Twitter
  • Follower Checker Pro for Twitter

Ücretsiz Twitter Takipçi Veren Site 2023

Bedava Twitter takipçi veren sitesi, uygulamalarda olduğu gibi sizden şifre istemezler. Twitter kullanıcı adınızla siteye girdiğinizde hesabınıza belli aralıklarla 5 takipçi ya da 10 takipçi gönderirler. 2023 yılında ücretsiz Twitter takipçi veren site; instafollowers.co/free-twitter-followers olarak size verdikleri kredi oranında takipçi sayınız artabilir.

Bedava Twitter Yüksek Takipçili Hesaplar 2023

Fenomen olmuş ya da fan amaçlı kurulan çok sayıda yüksek takipçili Twitter hesap vardır. Bu hesaplardan kimileri zamanla kullanılmamaya başlanmış ve boşta kalmış olabilir. 2023 yılında bedava Twitter yüksek takipçili hesaplar şunlardır;

HesapŞifre
Adelina1z@hotmail.com$7HhjKXkGF[a
Aimee716@hotmail.com\kfL1%GEut/ko
Angelina999@hotmail.com#oESeyjWrQKX
Aurora016@hotmail.comMPyh3&6qjAH
Beatrix909@hotmail.com5yMmGApQEK
Birdie214@hotmail.comQn)E9RJWWS
Becca.q@hotmail.com@buDDUXn)w,
Blossom555@hotmail.com/e0EkB8m*_OP
Carey916@hotmail.comDbZhAUt1G\S0
Carol.x@hotmail.com]nZ%QWE6WP

Organik Twitter Takipçi Kazanma ve Arttırma Yöntemleri 2023

Hileli şekilde, program kullanarak ya da uygulama indirerek takipçi artırmak çoğu zaman riskli bir yöntemdir. Bunun sebebi hesap şifrenizi paylaşmanız ve hesabınızı savunmasız bırakmanızdır. Şifrenizi paylaştığınız uygulamalar ya da siteler kötü amaçlı olabilir.

Hesabınızı tamamen kaybedebilir veya istenmeyen durumlar yaşayabilirsiniz. Bunun yerine organik bir şekilde takipçi artırabilirsiniz. Organik takipçiler hem sağlamdır hem de güvenilirdir. Ancak organik takipçi artırırken hesabınız yavaş bir şekilde büyür. 2023 yılında Organik Twitter takipçi artırma yöntemlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Takip Edin Takipçi Kazanın

Organik bir şekilde Twitter takipçi sayınızı artırmanın en iyi yolu insanlara takip isteği atmaktır. Takip isteği gönderdiğiniz hesapların çoğu size dönüş yapacaktır. Ancak takip isteği atarken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir.

Profil resmi olmayan, biyografisi olmayan, onaylanmış hesaplar, takipçi sayısı takip ettiği kişi sayısından çok fazla olan hesaplar ya da uzun zamandır ileti girilmeyen hesaplar muhtemelen size geri dönüş yapmayacaktır. Profilinde ya da iletilerinde “GT, geri takip” yazan hesaplar genellikle sizi takip etmek için geri dönüş yaparlar.

Hashtag Kullanın

Gündemdeki konuları etiketleyerek mesaj yazmak çoğu zaman güzel geri dönüşler sağlar. Pek çok kişi Twitter’ı gündemden haberdar olmak için kullanır. Bu nedenle ilk olarak “Keşfet” bölümüne bakar. Bu bölümdeki gündem konularına yorum yazmak, fark edilmenizi sağlayabilir ve hayranlarınızın artmasına yarayabilir.

Düzenli Olarak Tweet Atın

Art arda değil ama düzenli olarak Tweet atmanız hesabınızın güncel olmasını sağlar. İnsanlar takip edeceği kişilerin düzenli olarak bu platformu kullanmasını bekler. Aylarca gönderi paylaşmayıp hesabınızda hiçbir hareket olmazsa kimse sizi takip etmez.

Beğeni ve Retweet Yapın

Takipçi kazanmak için sadece takip isteği göndermek yeterli olmayabilir. İstek gönderdiğiniz hesabın profilini incelemeli ve birkaç paylaşımına beğeni veya retweet yapmanız gerekebilir.

Twitter’da takipçi kazanmanın pek çok yolu vardır. Yukarıda yazdığımız yöntemlere ek olarak retweetlenecek yani yeniden paylaşılacak tweetler atabilir, en iyi tweetinizi paylaşabilir,twi etiketlerden faydalanabilir, anahtar kelimelerle arama yapabilir ya da çekiliş ve kuponlar kullanabilirsiniz. Şimdi bu yöntemleri tek tek inceleyelim:

Retweetlenecek Tweetler Atın

Paylaşımınızın retweet edilebilmesi için ilgi çekici olması gerekir. Bunun için gündeme dair konularda mesajlar atabilir ya da çarpıcı yorumlarda bulunabilirsiniz. Farklı ve özgün olduğunuzda bu durum insanların dikkatini çekecek ve paylaşımlarınızı kendi sayfalarında retweet edeceklerdir. Ne kadar çok retweetlenecek gönderi paylaşırsanız profilinizin tanınma oranı o kadar artar ve takipçi sayınız o kadar hızlı yükselir.

En İyi Tweetinizi Pinleyin

En çok beğeni alan ve en çok etkileşime sahip tweetinizi profilinize sabitleyebilirsiniz. Bu sayede profilinize girenler ilk olarak sabit tweetinizi gördüğü için onu beğenir ve retweet eder. Pinlediğiniz tweetin çok sayıda beğeni alması profilinizi daha da çekici hale getirir. Çünkü ziyaretçileriniz takipçi sayınıza baktığı kadar paylaşımlarınızın ne kadar beğeni ve retweet aldığına da bakarlar.

Etiketlerden Yararlanın

Popüler etkilerden yararlanarak takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Bunun için Keşfet sekmesinden faydalanabilirsiniz. Bu sekmede gündemdeki konuları görebilirsiniz. Siz de gündeme dair paylaşımları etiket kullanarak profilinizde yayınlayabilirsiniz.

Anahtar Kelimelerle Arama Yapın ve İletişime Geçin

Firmanızın ismi veya sloganı gibi anahtar kelimeleri tercih edin. Twitter akışında kimler anahtar kelimelerinizi kullanıyor ve ne şekilde kullanıyor, araştırın. Bu sayede firmanızın nasıl göründüğü ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. İyi yorumlara teşekkür edebilir veya şikayet mesajlarına çözüm önerileri sunabilirsiniz. Böylece ulaşılabilir olduğunuzu ve iletişime açık olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Çekilişler ve Kuponlar

Hesabınızda çeşitli çekilişler yaparak ve bedava kupon dağıtarak Twitter takipçi kazanmanız mümkündür. İnsanlar hediyeleri ve bedava fırsatları kaçırmak istemezler. Siz de bu durumu takipçi kazanmak için kullanabilirsiniz. Elektronik alet, oyuncak, kitap ya da farklı şeylerin çekilişlerini yapabilir, indirim kuponları dağıtabilirsiniz. 

Telegram ile Bedava Twitter Takipçi Arttırma 2023

Twitter bedava takipçi artırmak için Telegram gruplarını kullanabilirsiniz. Karşılıklı takip yaparak kısa sürede hesabınızı büyütebilirsiniz. Takipleştiğiniz hesapların gönderilerini karşılıklı beğenerek ve retweet ederek hesabınızdaki etkileşimi artırabilirsiniz. Ayrıca bazı görev yöntemleri ile Twitter için bedava takipçi veren Telegram grup ve kanalları şunlardır;


Katıl

Katıl

Katıl

Katıl

Sonuç olarak bedava Twitter takipçi kazanmanın pek çok yolu vardır. Uygulamalar ya da çeşitli sitelerle hızlı bir şekilde kitlenizi büyütebilirsiniz ancak bu risklidir çünkü şifreniz güvende değildir. Emin olmadığınız yerlerde şifrenizi paylaşmamanızı öneririz.

En sağlam takipçi artırma yolu organik takipçi kazanmaktır. Bunun için de hesabınızı aktif tutmalı ve önerilerimizi uygulamanız gerekir. İsteyenler Instagram takipçi arttırma yöntemleri yazımızda okuyabilir.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu