WhatsApp Çevrimiçi Takip Etme ve Çevrimiçiye Gizleme 2023

WhatsApp çevrimiçi olanları anlık bildirim ile takip etmek için tüm yöntemler. Ayrıca takip edilmek istemeyenlerede WhatsApp çevrimiçiye gizleme yani kapatma yöntemleri! WhatsApp üzerinden çevrimiçi bilgisi, kişinin WhatsApp üzerinde açık olduğunu ifade eder.

Kişinin yine internete bağlı olduğu anlamını da taşımaktadır. Çevrimiçi olması mesajları okuduğu anlamına gelmez. Son görülme ise kişinin WhatsApp üzerinde en son ne zaman olduğunu gösterir. İsteyen kişiler son görülme ve mesaj okundu özelliklerini kapatabilirler.

Ücretsiz WhatsApp Çevrimiçi Takip Etme Uygulamaları 

Çevrimiçi olan kişileri anlık olarak takip etmek gerçekten de zor. Bunu manuel olarak yapabilmek için sürekli WhatsApp üzerinde açık olmanız ve takibi fiziki olarak yapmanız gerekir. Bu da son derece zorlu ve insanı yorucu bir işlemdir.

Familytrack – Çevrimiçi Takip ve Son Görülme: Uygulama hem WhatsApp çevrimiçi takibi hem de ebeveynler için çocuklarını takip etme özelliği sunmaktadır. Çocuklarınız yanınızda olmasa bile onları 7/24 izleme şansına sahip olursunuz. Elbette istediğiniz farklı kişileri takip edersiniz.

Ücretli kullanmak isteyenler için farklı özellikleri mevcut; Raporlama sistemi, anlık bildirimler bulunmaktadır. Görsel grafikler ile desteklendiği için her numaranın çevrimiçi aktivitesini değerlendirebilirsiniz.

WhatsApp Kullanım Takip: Anlık tabii ki tam anlamıyla senkronize etmek için ideal bir uygulama olacaktır. Sorunsuz bir şekilde sizlere bildirim gönderme özellikleri vardır. Uygulama içerisindeki verilerin tamamı güvenli bir şekilde saklanmaktadır. 

Premium WhatsApp Çevrimiçi Takip Etme Uygulamaları

WhatsApp çevrimiçi takip etmek için bütün uygulamalar online olarak hizmet verir ve Premium özellikler vardır. iOS ve Android olarak hizmet vermektedir. Bu nedenle de sorunsuz şekilde her cihazda çalışmaktadır.

 • WaRadar: Online Kullanım Süresi için Takip 
 • Wefollow | WhatsApp Çevrimiçi Takip 
 • Logify – WhatsApp Takip (Çevrimiçi, Son görülme) 
 • Wefollow | WhatsApp Çevrimiçi Takip

WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Yöntemleri ve Uygulamaları

WhatsApp çevrimiçi özelliğini gizlemek isteyen çok sayıda insan var. Bildiğiniz gibi WhatsApp da çevrimiçi olursanız o an bunu sizin profilinize giren herkes görebilir. Yani karşı taraf sizinle konuşmuyor olsa bile o an çevrimiçi olduğunuzu fark edecektir. Bu özelliği kapatmak için aşağıdaki adımları deneyin;

 • WhatsApp hesabınızı açın
 • Ayarlar sekmesinden Hesap seçeneğini açın
 • Sonra Gizlilik sekmesine dokunun
 • Son Görülme kısmından hiç kimse olarak işaretleyin

WhatsApp Online Takip Engelleme Nasıl Yapılır?

Birilerinin sizi takip ettiğini düşünüyor olabilirsiniz. Takip engelleme ve bu takipçilerden tamamen kurtulmak mümkün olabilir. Bunun için satılan yazılımlar ile bunu gerçekleştirmek mümkün olabiliyor. Satın alma işlemlerinin ardından WhatsApp online takip engelleme yapılabilir. Ücretsiz olarak WhatsDog WhatsApp online takip etme uygulamasınıda kullanabilirsiniz. whatsa

WhatsApp Çevrimiçi Bildirimi Kapatma

 1. WhatsApp Ayarlar> Gizlilik> Durum seçeneklerine giriş yapın
 2. Eğer kişilerim seçeneği aktif ise hiç kimse olarak işaretleyin
 3. Bu şekilde çevrim içi durumunu kapatabilirsiniz.

WhatsApp Çevrimdışı Mesaj Okuma ve Yazma

WhatsApp üzerinde çevrimdışı olarak gelen mesajları okumak mümkün. Ayrıca size gelen mesajları da görünmeden hızlıca yanıtlayabilirsiniz. 

 • Cihazınızın Wifi ve hücresel veri bağlantılarını devre dışı yapın
 • Sohbete girin, mesajınızı yazın ve gönderin.
 • WhatsApp’ı kapatın.
 • Wifi ya da hücresel veriye yeniden bağlanın.

WhatsApp Çevrimdışı Görünme Uygulamaları

WhatsApp üzerinde gezinirken online gözükmek istemeyenler ufak birkaç hile ile hayalet olabiliyor. Hemen aşağıda yer alan uygulamalar ile bunu yapabilirsiniz;

 • Çevrimdışı Okuma – No Last Seen, Blue Ticks 
 • Unseen – Son Görülmeye Son
 • Familog – WhatsApp Online Last Seen Tracker

WhatsApp Çevrimiçi Görünme Hilesi Nedir?

WhatsApp sürekli çevrimiçi görünme hilesi için; Telefona indirilen GBWhatsApp sürümünü kurduktan sonra WhatsApp’a yeniden kayıt olun. Sağ üst tarafta GBSettings işaretini aktif edin. Ayarlar bölümünden Other MODS tuşunu seçin ve Always Online işaretini seçin.

11 Kişi Katıldı

 1. Hediye internetim gelmedi 1 mayis 10 gb hediye internet var diyorlar alanlariniz varsa cevap yazin lutfen

  1. 1 Mayıs hediye 10 GB internet bana da gelmedi acaba gelmeyecek mi alan var mı acaba varsa söyler misiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu