Superonline İletişim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2023

Eğer siz de çeşitli sorunlar yaşıyor ve Turkcell Superonline müşteri hizmetlerinde direk bağlanma yöntemleri araması için öncelikle müşteri temsilcisi numarasına hızlıca ulaşmanız gerekiyor. 0850 222 0 222 Superonline müşteri hizmetleri numarasıdır. Bu numarayı arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Arama yaptıktan sonra ilk olarak 1 tuşlaması yapmanız gerekiyor.

Bu aşamadan sonra sizden bağlantı numaranız istenecektir. Hangi telefon numarası üzerinden hizmet alıyorsanız bu numarayı tuşlayınız. Daha sonra ise 6 tuşlaması yapılarak direkt olarak superonline müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkündür.

Superonline Telefon, Faks ve Mail İletişim Bilgileri

Şirketin genel merkezi İstanbul Maltepe’de yer almaktadır. Eğer direkt olarak görüşmeye gidecekseniz Aydınlar Mahallesi İnönü Caddesi No:20 firmanın genel merkez adresidir. Görüşmeye bizzat gitmeyip telefonla görüşme sağlamak istiyorsanız bu durumda 0850 229 00 00 numarasını aramanız gerekiyor. Bu numara Superonline genel merkeze ait numaradır. Direkt olarak genel merkez personeli ile görüşme imkânı sağlar.

Superonline Fax ile evrak göndermek içinse 0850 229 75 75 numarası kullanılmaktadır. Fax işlemlerini bu numara vasıtasıyla yapılır. Turkcell Superonline iletişim işlemlerinizin genel merkez ile olan kısmını bu iletişim kanalları ile sağlayabilirsiniz. Eğer teknik destek gibi konulara ihtiyacınız var ise bu durumda çağrı merkezini aramanız çözüm açısından daha etkili olacaktır.

Superonline Modem Kurulum, Arıza ve Teknik Destek Hattı

Superonline evde internet içi modem kurulum veya arızaya özel bir hat mevcut değildir. Mevcut müşteri hizmetlerini arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Numaraya bağlandığınızda 2 tuşlaması yaparak Superonline müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilirsiniz. Bu aşamadan sonra müşteri numaranızı girmeniz gerekiyor. Müşteri numarası mevcut değilse TC kimlik numarası veya cep telefonu numarası ile de işlem yapılabilmektedir.

İstenilen numaraları girdikten sonra Superonline hizmet menüsü açılacaktır. Paketler hakkında bilgi almak, arıza kaydı oluşturmak, şikâyet dilekçesi hazırlamak ve teknik destek için yönergeleri takip edebilirsiniz. Modem kurulumu için randevu alma işlemleri de bu kanallar aracılığı ile yapılmaktadır. Randevu talebi sonrasında kurulum işlemi için ekipler adresinize gelmekte ve ücretsiz bir şekilde kurulumu tamamlamaktadır.

Superonline Online İşlemlerde Yapılan İşlemler

Superonline işlemler ile yapılabilecek birçok işlem mevcuttur. Bu işlemlerin bir kısmı telefonda teyit gerektirdiği için müşteri hizmetlerine bağlanmanızı gerektirebilir. Online kanallar vasıtasıyla yapılacak işlemler şu şekilde sıralanabilir:

 • Fatura ödeme işlemleri
 • Taahhüt verme ve taahhüt süresi uzatma işlemleri
 • Paket seçimi ve değişimi işlemleri
 • Her türlü başvuru işlemleri
 • Kampanya takibi ve size uygun kampanyaları görme.
 • Müşteri hizmetlerine bağlanma ve sorun bildirme

Superonline Sosyal Medya Hesapları

Turkcell Superonline birçok sosyal medya kanalında profile sahiptir. Facebook aracılığı ile Superonline sayfasına ulaşmak için yapmanız gereken kullanıcı araması @turcellsuperonline olacaktır. Bu aramayı yaptığınızda Facebook profiline ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Instagram platformunda da kullanıcı adı aynıdır. Superonline firmasına ait Youtube kanalı da mevcuttur. Buradan reklam filmlerine, kampanya detaylarına ve diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

Superonline Yardım ile Yapılan İşlemler

Superonline yardım işlemleri için buraya tıklayabilirsiniz. Karşınıza Superonline yardım sayfası çıkacaktır. Bu sayfa aracılığı ile birçok soruya cevap bulabilirsiniz. Yardım almak istediğiniz konuyu belirledikten sonra konulara özel soru cevapları inceleyebilirsiniz. Turkcell Superonline yardım aracılığı ile yardım alabileceğiniz alanlar şu şekildedir:

 • Modemler hakkında teknik bilgiler
 • İnternet ve internet hizmetleri
 • Superonline TV hizmetleri
 • Ev telefonu ücretlendirme detayları
 • Fatura ödeme gibi müşteri hizmetleri ile yapılabilecek işlemler
 • Taahhütler ve bunlarla alakalı dokümanlar
 • Akıllı ev çözümleri
 • Statik IP ile alakalı destek.

Superonline Şikâyet Hattı ve WhatsApp Hattı

Superonline WhatsApp hizmeti sunmuyor. Bunun yerine iletişim numaralarından çağrı merkezini arayarak işlemleri tamamlamak mümkün. Hızlı bir şekilde temsilciye bağlanarak sorunu dile getirebilirsiniz. Eğer şikayetleriniz için yeterli çözüm bulamıyorsanız bu durumda internet üzerindeki şikâyet yazılabilen siteleri tercih ederek şikâyette bulunabilirsiniz. Buraya yazılan şikayetlere dönüş oranı %100’e kadar ulaşabilmektedir.

Superonline Müşteri Temsilcisini Aramak Ücretli Mi?

Superonline müşteri temsilcisi aramak ve Çağrı merkezi ücretlendirmesi her kullanıcının kendi tarifesi üzerinden gerçekleşiyor. Tarifenizdeki paket durumunuza göre bir ücretlendirmeye tabi tutulabilirsiniz. Eğer mevcutta konuşma paketiniz var ise bu görüşmeler konuşma paketinden düşecektir.

Paketiniz mevcut değilse bu durumda standart dakikalık ücretler kesilecektir. Yurt dışı aramalarında ise yine mevcut tarifenize göre yurt dışı dakika fiyatından işlem yapılacaktır. Herhangi bir farklı ücret ödenmesi söz konusu değil.

Superonline Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Superonline bir evde internet hizmet sağlayıcısı olduğu için her an ulaşılması gereken bir şirkettir. Bu durumun farkında olan şirket yetkilileri çağrı merkezi konusunda yüksek bütçeler ayırıyor ve müşterilerine kaliteli hizmetler sunuyor. 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Gün sonu saatlerini tercih ettiğiniz taktirde müşteri hizmetlerine bağlanmanız daha kolay olabilir.

Superonline Canlı Destek Nasıl Yapılır?

Superonline Canlı destek hizmeti online işlemler sayfasından sunulmaktadır. Online işlemler bölümüne girerek buradan destek alabilirsiniz. Eğer bu sayfadan iletişime geçemezseniz çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bireysel müşteriler ile kurumsal müşteriler için çağrı merkezleri farklılık göstermektedir.

Eğer superonline kurumsal bir üyeyseniz ve şirket hatlarınız için arama yapıyorsanız bu durumda 0850 222 1 222 numarasını aramanız gerekiyor. Bu hattı arayarak siz de firmanıza ait Superonline hizmetleri hakkında sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Superonline canlı destek hizmeti sunmasa da 24 saat boyunca çağrı merkezinden iletişime imkân tanımaktadır. Bu yolla sorunlara çözüm aramanız daha kolay bir hal alabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu