Bedava Youtube Premium Hesapları Nisan 2023

Youtube’da video izleyen pek çok kişi, Youtube’de çıkan reklamlardan sıkılmış ve bıkmış durumdadır. Bu nedenle reklamsız bir şekilde Youtube videolarını izlemek ve Youtube arka planda oynatabilmek için, Youtube premium almaları gerekmektedir. Youtube reklamsız izlemek için ücretsiz olarak yurtdışı kaynaklı Youtube premium hesapları mevcuttur. Bedava Youtube premium hesapları hakkında tüm detaylar!

Youtube Bedava Premium Hesapları 2023

Youtube Premium hesabı ile öncelikli olarak izlenilen videolarda sıkça karşılaştığımız reklamları göremeyeceksiniz yani reklamsız bir video keyfi sizi karşılayacak. Ayrıca Youtube’a özel olan dizi ve müzikleri de yüksek görüntü ve ses kalitesiyle izleyebilir ve hatta indirme de yapabilirsiniz.

Tüm bu özelliklere ek offline olarak giriş yapabilmeniz de mümkün. 2023 yılı için güncel olarak Youtube bedava premium hesapları şu şekildedir;

 • Emir193@hotmail.com – naji)NdiV5o_
 • freeyoutube1@yahoo.com – F$ny.T[f,
 • zidecix09@yahoo.com – 93Pk,oE&
 • barkan15@gmail.com – T.,qu2OPfgC)
 • koen19@gmail.com – S&ornOW,
 • mil3911@gmail.com – SxuU?(x$X
 • tania83@gmail.com – 9qF$L3g
 • lola193b@gmail.com – O8v;ezEsD+
 • deily193@gmail.com – g$XBowayAE{
 • hemarusj@gmail.com – &Dm31de32
 • youtubefamily1@gmail.com – AdB,f^VK)tUe
 • mer293z@gmail.com – Nc7r9.UL~o
 • sunny309@gmail.com – OH&ebs5R

Son olarak ise mobil cihazınızda Youtube Premium hesabı kullanmanız durumunda uygulamayı arka planda çalışmanız mümkün. Yani açmış olduğunuz müziği dinlerken başka uygulamalara geçiş yapmanız durumunda müzik arka planda çalmaya devam edecektir. 

bedava youtube premium izleme yöntemleri

APK ile Bedava Youtube Premium Hesapları 2023

Youtube Premium hesabını Apk yoluyla da temin edebilmek mümkündür. Apk basitçe Google play gibi ortamlara uygulamaları yüklemeden önce hazırlanılan bir setup dosyası olarak ifade edilebilir. Android cihazınıza doğrudan Youtube Premium uygulamasının yüklenmesi için hazırlanan özel Apk ile ücretsiz olarak Youtube Premium’u mobil cihazınızda kullanabilirsiniz. Android kullanıcılar tarafından oluşturulan Apk mod ile 2023 yılında güncel olarak alınmış Youtube Premium hesapları şunlardır;

 • ciner_kish@gmail.com: PiLs#cIWY-9m
 • kawai8741@gmail.com: EdLzj8{v7jUQ
 • miles.nety@hotmail.com: youtubepass
 • garfield11@hotmail.com: Y}S0O,gaDo.D
 • petty_201@yahoo.com: a.q9+WS_l*dg9
 • rkar391@gmail.com: [9Y=s~Gl{arK
 • barntey1976@yahoo.com: +D4or1tHuQns
 • buvota12@gmail.com: 84CVuF-d3@]=
 • sashahee@gmail.com: w$IY]8[4O(F8
 • asaki123@gmail.com: _CY5++8oz
 • fruye.71@hotmail.com: P~2(}WNW%idm
 • ner192x@hotmail.com: 0&Mq{[bnco
 • opera83n1@gmail.com: IuPwC3&

Ücretsiz Youtube Hesapları 2023

HesapŞifre
mealewq@gmail.comiBYTRPwj
perceptionqw@gmail.comqDdmXQ8v
pieew55@gmail.commCvOrTYF
poem21@gmail.comtCH3wqie
presence111@gmail.comHUqsUbam
proposal3442@gmail.comJS7t1Af0
reception21321@gmail.comA3nBc28c
replacement543@gmail.comxvMbJHZw
revolution12@gmail.comm57uZFj4
river5435@gmail.comtrt74VDg
son12@gmail.comzNuvwCpz

Bedava Youtube Video İndirme Nasıl Yapılır?

Youtube videolarını bedava indirmek istiyorsanız yapacağınız çok basit bir kaç şey var. Öncelikle savefrom adlı site üzerinden indirme işlemi için videonun yukarısında bulunan arama çubuğundaki linkin ön kısmına ss kelimesini koyup enter tuşuna basınız.

 • Video savefrom adlı sitede açılacaktır.
 • İndirme tuşuna basarak videonu  desteklediği tüm kalitelerde videoyu indirebilirsiniz.
 • Videoyu indirme  işleminden sonra istediğiniz gibi videoyu kullanabilir ve indirme işlemini yönetebilirsiniz.
 • Videoyu ücretsiz bir şekilde indirdikten sonra sahibinden izinsiz kullanmamaya özen gösteriniz.

Youtube Premium Aile ve Öğrenci İndirimli Fiyatları Nedir?

Youtube, Premium hesap ile sunduğu imkanların kitlelere göre farklı fiyatlandırmalar ile satışını yapmaktadır. Sunulan paketler ise bireysel, öğrenci ve aile şeklindedir. Fiyatlar ise bireysel için aylık 16.99₺, aile için 25.99₺ ve öğrenciler için ise 9.99 TL’dir.

Bu noktada söz konusu aile paketi 13 yaş ve üzeri olan, en fazla 5 kişiye kadar kullanılabilmektedir. Eğer ailecek Youtube’u aktif olarak kullanıyorsanız bu paket size uygun olacaktır. Ayrıca bireysel paketin yanı sıra öğrenciler için uygulanan indirim ile 16.99 TL olan Youtube Premium hesabı 9.99 TL’ye temin edilebilmektedir.

ucretsiz youtube video indirme

Reklamsız Youtube İzleme Yöntemleri Nedir?

Aktif olarak Youtube kullanıcısıysanız ardışık olarak ve sürekli çıkan reklamlar canınızı sıkabilir ve reklamsız bir youtube için ise ilk yapmanız gereken Youtube Premium’a geçiş yapmak olacaktır. Ek olarak mobil cihazınız için ise alanında uzman kişilerin oluşturduğu özel Youtube Premium Apk ile Youtube’u Premium olarak kullanabilir ve bahsedilen özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Youtube Premium edinmediyseniz ücretsiz ve reklamsız youtube videolarını izlemek için, adblock eklentisini kullanabilirsiniz. Adblock sizlerin ücretsiz bir şekilde reklamsız youtube videolarınız izlemenizi sağlamaktadır. Adblock premium’a yükseltilmedikçe ücretsizdir. 

Youtube Abone Kazanma Yöntemleri

Youtube abonelerinizi arttırmak için aslında oldukça uzun bir süre çalışmalar yapmanız gerekmektedir. Yapılacak olan çalışmalardan ilki ise kanalınızın geniş bir planını yapmak olacaktır. Geniş bir plandan kasıt ise üretilecek videoların içerikleri, görüntü ve ses kontrolleri, tercih edeceğiniz telaffuz, hitap edeceğiniz kitleye yönelik yapılan planlamalar kanalınızın, içeriklerinizin devamlılığını kaliteli bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır. 

İçerik üretmeye başladıktan sonra ise içeriklerinize karşı aldığınız geri bildirimleri özenle takip edip gerektiğinde karşılığını vermelisiniz. Etkileşiminizi gören izleyicileriniz kanalınıza, videolarınıza daha fazla tutunacaktır ve tutunan bir izleyici elbet çevresine, tanıdıklarına da sizin kanalınızı önerecektir.

youtube izlenme hileleri

Ardından üretilen içerikler ile ciddi anlamda izleyicilere bir şey katmalı ve onlara çekici kılmalısınız. Bu süreçte de video sürelerine dikkat etmelisiniz. Gerektiğinde fazla uzatılan videolar izleyiciler için can sıkıcı olmakla kalmayıp bir daha kanalınızı dahi ziyaret etmemelerine sebep verebilmektedir. Dolayısıyla abone kazanmanın genel yöntemi kaliteli ve özenli içerik üretiminden beslenmektedir.

Ayrıca; legal olarak görülmeyen bazı abone kazanma yöntemleri de vardır. Bazı platformlar üzerinde maddi gelir sağlayarak abone kazanma işleri yapan kişiler de vardır. Bu yöntem ise aslında sahip oldukları Youtube hesapları ile sizin kanalınıza abone olmaktır. Bu tarz durumlar zaman zaman Youtube tarafından şüpheli işlem olarak görüntülenebileceğinden dolayı çok da tavsiye edilen bir yöntem değildir.

Ücretsiz Youtube İzlenme Kazanma Nasıl Yapılır?

Youtube’da kanalı olan bireyler kanallarının para kazanma özelliklerini açabilmek için 1,000 abone ve 240 saat izlenme süresine sahip olmaları gerekiyor. Youtube’dan gelir elde edebilmek eskiye oranla çok zor olduğu için kullanıcılar bu şartları ağır buluyor ve bunları hile ile yapmaya çalışıyorlar. Peki youtube’ deki izlenme sayımızı ve izlenme süremizi artırıp bedava abone hilesi nasıl yapılır? 

Youtube’daki izlenme sayınızı ve abone sayınızı bedava veya belirli bir ücret karşılığında webmaster forumlarında veya smm hizmet siteleri var. Bu hizmeti satın alarak sizlerde bedava veya çok düşük ücretlerle kanalınızın izlenme sayısını artırabilir ve abone sayınızı 1000 üzerine çıkartabilirsiniz. Bu durum da abone kazanma işlemi gibi Youtube tarafından tespit edilebilir ve profilinizin spama düşmesi hatta engellenebilmesi bile söz konusu olabilmektedir. 

Ciddi anlamda Youtube ile ilgili planlarınız ve idealleriniz olması durumunda size tavsiye edilecek olan her zaman legal yöntemler olacaktır. Legal yöntemler ile hem kendinizi hem kanalınızı ispatlayabilir ve güven sağlayabilirsiniz. Ardından ise izleyici kitleniz sizin yeni videolar üretmenizi bekler hale gelecektir. Unutmayın ki kendi kalitenizi kendiniz belirleyeceksiniz.

Youtube 1 Ay Ücretsiz Hesabı Uzatma Hilesi Nedir?

Youtube Premium hesabınızın süresini 1 ay uzatmak isterseniz öncelikle Youtube premiumu bedava kullanmak için bir kredi kartına daha ihtiyacınız var. Kredi kartı veya banka kartı sizin eski kartınız ile aynı olmamalıdır aksi takdirde üyeliği yenileyemezsiniz.

Yeni bir kredi kartı veya banka kartı alabilirsiniz. Tüm bu işlemlerden yeni bir cihazdan yeni bir kart ile Youtube premium paketi satın alınız. Daha sonra diğer cihazlarınızı da Youtube premium hesabınıza bağlayarak kullanabilirsiniz.

Örneğin; önceden telefonunuzdan satın alma yaptıysanız şimdi de bilgisayarınız veya televizyonunuz üzerinden 4 cihazda izlenebilen en yüksek paketi alın ve 1 ay ücretsiz deneme süresini uzatın. 

3 Kişi Katıldı

 1. İki kelimemden biri sensin Youtube
  Düşünebilir misin beni sensiz?
  Sana olan aşkımı bir görsen
  İnanmazsın ki deli dersin Youtube
  İki kelimemden biri sensin
  Düşünebilir misin beni sensiz? Youtube
  Sana olan aşkımı bir görsen
  İnanmazsın ki deli dersin Youtube

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu