Youtube Görüntülenme Sayısı Arttırma

Konu Başlıkları

Birçok videonun yer aldığı sosyal platformlardan biri olan Youtube, aynı zamandan popüler olmak ve kazanç sağlamak isteyenler için bir fırsat olarak görülmektedir. Peki, youtube görüntüleme sayısı arttırmak ne yapılır?

Youtube görüntüleme sayısı arttırmak için öncelikle sıkı bir takipçi kitlenizin olması gerekiyor. Bunun içinde size çok büyük bir iş düşüyor. Yaptığınız video görüntülerinin kalitesinin çok olması gerekiyor. Ayrıca ilgi çekici konuların olması bu nokta da çok önemlidir. Eğer bu yol ile para kazanmak istiyorsanız takipçi sayınızın artması gerekiyor. Ancak bu şekilde büyük kazançlar elde etmiş olursunuz.

Youtube videoları insanlarla buluşturan ve sıklıkla takip edilen bir grafiktir. Çünkü birçok kişinin videolarının yükleyip o videoların paylaşıldığı bir sosyal medya alanıdır. Burada hesabı olan kişiler bu sosyal medya platformu üzerinden takipçi sayısını nasıl arttıracağını ve bu takipçi sayılarını nasıl sabit rakama ulaştıracağı konusunda bir arayış içindedirler. Bunun için bu konuda uzmanlaşmış kişiler var. Eğer sizin de youtube bir kanalınız varsa ve bunu popüler hale getirmek istiyorsanız size önereceğimiz birkaç adımı değerlendirebilirsiniz.

Youtube İzlenme Sayısı Arttırma

Bir youtube kanalı olan kişiler için takipçi sayısı kadar izlenme veya tıklanma sayısı da çok önemlidir. Çünkü her bir videonun görüntülenmesinde de belli bir sayıya ulaştığında artık kazanç sağlamaya başlayacaktır.  Yapmanız gereken adımlardan birkaçını sıralamak gerekirsek;

  • Youtube kanalınız varsa mutlaka takipçilerinizin ilgisini çekecek videolar çekmelisiniz. Böylece takipçileriniz kendilerini daha değerli hissedeceklerdir. Takipçi sayınızda artacaktır. Bu arada onlara yol göstermeyi ve youtube kanalıma abone olun ifadesini mutlaka belirtin. Bu youtube izlenme sayısını artırma taktiği olarak ifadelendirebiliriz.
  •  Takipçilerinizle sıcak ve samimi bir iletişim kurarak onlara soru sorabilirsiniz. Ne tür videoların olması konusunda onların düşüncelerine önem verin. Belirlenen liste ilgi çekici olursa izlenme sayısında artış olacaktır.
  • Youtube video izlenme sayısını artırmak için sayfanızda sınırlı sayıda video olmasın. Kanalınızda düzenli olarak belirli aralıklarla videolarınızı yüklemelisiniz. Böylece takipçileriniz bir sonraki videonuzu bekleyeceklerdir.
  •  Kanalınızdaki videolarınıza çeşitli altyazılar ekleyerek video izlenme sayınızı arttırabilirsiniz. Farklı birden fazla içeriklerle video eklerseniz uzun manada bir izlenme takipçi artışı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu