Twitter Dondurulan Hesabı Açma Nasıl Yapılır?

Sosyal medya hesaplarından biri olan twitter oldukça ilgi gören uygulamalardandır. Bizde yazımızda twitter dondurulan hesabı açma nasıl yapılır? Bu konuyu inceleyeceğiz.

Twitter dondurulan hesabı açma nasıl yapılır? Bu konu birçok kullanıcı merak eder. Twitter uygulaması artan popülerliğiyle kullanıcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor. Magazin, spor, siyaset, felsefe, edebiyat, gündelik yaşam gibi geniş bir paylaşım ağı var. Etkileşimin ve paylaşımların yoğun olduğu twitter bu yönüyle büyük bir kitleye hitap ediyor. O zaman yazımızda twitter dondurulan hesabı açma nasıl yapılır? Bunu ele alacağız. Fakat bundan önce twitter hesap dondurma başlığını ele alalım.

Twitter Hesap Dondurma

Hayatın içinde oldukça fazla yer alan sosyal medya hesapları olumsuz etkiler yapabiliyor. Bu yüzden bazen bu uygulamalardan uzak kalmak istenebiliyor. Twitter’da bu olanağı kullanıcılarına sunarak hesap dondurma işlemini gerçekleştirme fırsatı verir.

Hesap dondurma işlemi ise son derece basittir. Twitter profiline girildiğinde ayarlar ve gizlilik sekmesine girilmelidir. Ardından hesap başlığına tıklanmalıdır. Burada hesabınızı devre dışı bırakın seçeneğini seçerek hesap dondurma işlemi gerçekleştirilir. Yazımızın devamında dondurulmuş twitter hesabı nasıl açılır? Bu konuyu ele alacağız.

Dondurulmuş Twitter Hesabı Nasıl Açılır?

Twitter hesabı dondurma işlemi kullanıcıların isteğine bırakılmış bir durumdur. Kullanıcılar hesaplarını dondurduktan sonra bu işlemden vazgeçebilirler. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi dondurma işlemi hesap ayarlarından devre dışı bırak seçeneğiyle gerçekleşir.

Devre dışı bırakma işlemi bir anlamda hesabın silinmesini gerektirir. Eğer bu geri dönülemez karardan dönmek istenilirse dondurma işlemi iptal olur. Twitter kullanıcılarına bu noktada bir karar payı bırakarak 30 gün içersinde dondurulmuş twitter hesabına giriş yapan kullanıcıların dondurulma işlemi ortadan kalkar. Eğer verilen bu 30 gün içerisinde dondurulan hesaplara giriş yapılmazsa twitter hesabı kalıcı olarak tamamen silinir.

Dondurulan twitter hesaplarına 30 gün giriş yapılmadığı halde açık olabilir. Bu durumlar genel olarak tarayıcılarda kayıtlı şifrelerin yer almasından kaynaklanır.

Twitter dondurulan hesabı açma işlemi profil ayarlarından devre dışı bırak iptal seçeneğiyle gerçekleşir. Twitter bu konuda kullanıcılarına büyük kolaylık sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu