Instagram Toplu Fotoğraf Silme Nasıl Yapılır?

Instagram’da toplu mesaj silmek mümkün. Sizler de Instagram toplu mesaj silme nasıl yapılır öğrenmek için makalemizi okumalısınız.

Instagram toplu mesaj silme nasıl yapılır? Instagram kullanıcıları tarafından cevabı merak edilen bir sorudur. Instagram uygulaması günümüzde oldukça popüler ve artık neredeyse herkes tarafından kullanılıyor. Bu uygulamada kullanılabilen birçok özellik mevcut. Uygulama üzerinden fotoğraf, video, Reels paylaşımı yapılabiliyor ve diğer kullanıcılar ile mesaj üzerinden sohbet edilebiliyor. Fakat bazı kullanıcılar paylaştıkları gönderileri, fotoğrafları bir süre sonra silmek isteyebiliyor. Peki, Instagram toplu fotoğraf silme nasıl yapılır? Öncelikle bu işlemi gerçekleştirmek için bazı farklı uygulamalara ihtiyacınız var.

Instagram toplu fotoğraf silme işlemi, kullanıcıların öğrenmek istediği bilgiler arasında. Uygulayacağınız birkaç adım ile toplu fotoğraf silme işleminizi tek tek uğraşmak yerine aynı anda silebilmeniz mümkündür.

Instagram’da Nasıl Toplu Fotoğraf Silinir?

Instagram’da fotoğraflarını, gönderilerini toplu şekilde silmek isteyenler “Instagram’da nasıl toplu fotoğraf silinir?” sorusuna yanıt aramaktadır. Bu işlemi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Instagram’da toplu fotoğraf silmek için 3. Parti uygulamaları olarak adlandırılan uygulamalarına ihtiyacınız vardır. Bu uygulamalar Android telefonlara ve iOS işletim sistemine sahip telefonlara göre değişmektedir. Fakat ikisinde de benzer uygulama kullanılmaktadır.

iOS İşletim Sistemli Telefonlarda Instagram Toplu Fotoğraf Silme

  • Clean for Instagram uygulamasını App Store üzerinden telefonunuza indirin.
  • Uygulamaya hesap bilgileriniz ile giriş yapın.
  • Uygulama açıldıktan sonra “media” bölümüne tıklayın.
  • Bu bölümde hesabınızda silinmesini istediğiniz fotoğraflarınızı seçmelisiniz.
  • En son yapmanız gereken işlem “delete” kısmına tıklamaktır. Bu işlemden sonra silinmesini istediğiniz tüm fotoğraflar toplu olarak silinecektir.

Android Telefonlarda Instagram Toplu Fotoğraf Silme

Android telefonlarda Instagram toplu fotoğraf silme için ilk yapmanız gereken ve diğer işletim sisteminden tek farkı Instant Cleaner – for Instagram uygulamasını Google Play Store’dan indirmektir. Diğer bütün işlemler aynı şekilde gerçekleştirilmelidir. Uygulamaya giriş yapılmalı ve açıldıktan sonra “media” bölümüne tıklanmalıdır. Daha sonra silmek istediğiniz tüm fotoğrafları seçip “delete” tuşuna basmanız gereklidir. Bu aşamaları tamamladığınızda toplu fotoğraf silme işleminiz tamamlanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu