Youtube Kapak ve Profil Resmi Değiştirme

Konu Başlıkları

Youtube kanalınız veya hesabınız varsa ve tıklanma sayınızı arttırmak ister misini?   O halde öncelikle kapak ve profil resminizi değiştirmeniz gerekir! Nasıl mı işte detayları…

Youtube kapak ve profil resmi değiştirme ile popüler olabilir ve tıklanma sayınızı artırabilirsiniz. Sosyal medya kullanıcıları tarafından hızlı ve yüksek kazanımlar elde edebilirsiniz. Youtube videoları ile sesli veya görsel içerikler ile abone sayınızı yükseltebilirsiniz. Ancak öncelikle görsel olarak iyi bir profil resmi oluşturmanız gerekir. Ve bu işlem için Youtube sayfasına giriş yapmalısınız.

Youtube sayfasına giriş yaptıktan sonra e-posta adresinizi ve kullanıcı şifrenizi yazarak sayfaya giriş yapmalısınız. Oturumunuzun açıldığı sayfada menüde bulunan resme tıklayın. Burada “Google Hesabınızı Yönetin” ifadesini göreceksiniz. Bu seçeneğe tıklayın Google Hesap sayfası açılacaktır. Solda açılmış olan menüde kişisel bilgilerinize tıklayın.

Kişisel bilgilerinizdeki satırda fotoğrafınız görülecektir. Bu fotoğrafa tıklayın ve bilgisayarınızdaki dilediğiniz fotoğrafı seçerek hemen yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra bitti seçeneğine tıklayın. İşte işleminizi başarılı bir şekilde tamamlamış oldunuz.

Youtube Kapak Fotoğrafı

Youtube kapak fotoğrafı ile de abone sayınızı yükseltebilirsiniz. Öncelikle youtube.com adresine giriş yaparak kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın. Karşınıza Kanalı Özelleştir seçeneği yazacaktır. Bu butona tıklayın. Açılmış olan sayfada Kanal Resmi Ekleme butonuna tıklayıp kapak yapmak istediğiniz resmi seçin. İsterseniz bu aşamada akıllı telefonlarınızda profil resminizin nasıl göründüğünü kontrol edebilir, dilerseniz başka bir resim ile değiştirebilirsiniz. Aynı işlemi yaparak hızlı bir şekilde resminizi değiştirebilirsiniz. 

Kapak resminiz de her şeyi ile tamam diyorsanız artık Seç butonuna tıklayarak resmi seçebilir ardından kırpma işleminizi yapabilirsiniz. Bir önceki menü seçeneklerinde “Kırpmayı ayarla” butonuna tıklayabilir dilerseniz üzerinde küçük düzenlemeler yapabilirsiniz. Efektlerle de resminizi ayarlayabilirsiniz.

Youtube profil resmi ve kapak resimlerini dakikalar içinde değiştirebilirsiniz. Hem bilgisayarınızdan hem de akıllı cihazlarınızdan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece hem hesabınızı hem de sayfanızı kişiselleştirmiş olursunuz. Böylece hesabınızı kişiselleştirerek hem takipçi sayınızı hem de videolarınızın tıklanmalarını artırabilirsiniz. Takipçileriniz düzgün hazırlanmış olan bir youtube kanalının özel olarak hazırlandığını ve ayrıntılara dikkat edildiği izlenimini sağlamış olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu