GTA Çevrimiçi Para Kazanma

GTA çevrimiçi para kazanma başlamadan önce, bu kılavuzu kullanarak gerçekten para kazanmak ve milyonlarca yatırımın geri dönüşünü görmek için dikkatlice okumak iyi bir fikirdir.

GTA Online, bir oyun yerine yarı zamanlı bir iş haline gelecek. Bu nedenle ya arkadaşlarınızla birlikte yapacaksınız ya da bir önceki paragrafta açıkladığım gibi hepsini olmasa da bir kısmını parayla satın alacaksınız.

Double Para Etkinlikleri

Double Para Etkinlikleri için bizi izlemeye devam edin. Rockstar, her hafta neredeyse iki katı para kazanmak için yapabileceğiniz şeyleri değiştiriyor. Bazen, silah kaçakçılığı sığınağı veya araç yükü satışı (Araç Yükleme) gibi diğer yöntemlerde çifte para haftası olabilir. Elinizde ne kadar fazla seçenek varsa, bu çifte para etkinliklerinden o kadar kazançlı olacaksınız.

Heists

Potansiyel kâr: saatte 300 bin dolar

Ön koşullar: kurulum (minimum maliyet: 1,25 mil) ve 1-3 arkadaş

Yöntem: Tesisinizdeki soygun planlama odasına gidin ve başlatmak için seçtiğiniz soygun hareketini seçin. Soygunu ev sahibi olarak başlatmak için önceden ödeme yapmanız gerekir. Bir, iki veya üç arkadaşınızı davet edin ve Hazırlık Görevlerine, Kurulum Görevlerine ve Finallere göz atın. Eski hırsızlarda olduğu gibi, bir grup iyi oyuncu toplayın. Çünkü üstesinden gelmek için gereken süreyi azaltmak iletişim ve beceri gerektirir.

Special Cargo

Potansiyel kar: Saatte $200k

Ön koşullar: Ofis (minimum maliyet: 1 mil), depo-depo (minimum maliyet: 250 bin dolar) ve organizasyon üyesi (CEO)

Yöntem 1: Etkileşim menüsündeki SecuroServ seçeneğinden bir kuruluşu CEO olarak başlatın. Ofis bilgisayarınızda “(Özel Kargo) Özel Kargo” seçeneğini seçiniz, ardından istediğiniz kutu sayısı kadar “Satın Al”ı seçiniz. Kutuları depoya teslim etmek için bir görevi tamamlamanız gerekecek. Bir seferde sadece bir sandığı hareket ettirebilirsiniz, ancak gelip onları toplamak için gidebilirsiniz.

Vehicle Cargo

Potansiyel kar: Saatte $300k

Yöntem 1: Etkileşim menüsündeki SecuroServ seçeneğinden bir kuruluşu CEO olarak başlatın. Ofis bilgisayarınıza gidin ve “Kargo Aracı”nı, ardından “Orijinal Araç”ı seçin. Geri döndüğünüzde dikkatli olun, çünkü hasar onarım maliyetlerine neden olacak ve kar üzerinde etkisi olacaktır. Ardından araç deposundaki laptopu kullanarak teslimat görevi ile sağladığınız aracı kârlı bir şekilde ihraç edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu