Hedefevim Kampanya ve Şartları Nedir? Taksitli Ev Alma

Ev almak her insanın hayattaki hedeflerinden bir tanesidir. Bu hedef doğrultusunda hedefevim kampanyalarından ve fırsatlarından faydalanılabilir. Faiz ve vade farkı olmadan ev sahibi olmak herkes için rüya gibi bir durumdur. Tasarruf planlarından herhangi birini tercih ederek ev sahibi olma imkanınız bulunmaktadır.

Hedefevim Nedir? Hedefevim Kimin?

Hedefevim küçük birikimler ile ev sahibi olmayı garantilemektedir. Hedefevim sisteminde hiçbir ayrım gözetmeden her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı faydalanabilmektedir. Çalışma ücreti dışında herhangi bir ücret ödenmemektedir. Hedefevim ile sadece ev değil, iş yeri, arsa, arazi gibi farklı gayrimenkuller de alınabilmektedir. Hedefevim sisteminde 3 ayrı sistem bulunmaktadır. Bu sistemler şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Çekilişli sıralama yöntemi,
  • Peşinatlı serbest ödeme ve 
  • Peşinatsız serbest ödeme.

Hedefevim ile istediğiniz evi satın alabilirsiniz. Peşinat ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır. Fakat peşinat verildiğinde vade ve teslim avantajları bulunmaktadır.

Hedefevim Çekiliş Sistemine Katılım Hakları Nasıl İşler?

Çekiliş sisteminde şu adımlar takip edilmektedir.

Öncelikle evin değeri belirlenmektedir. Kaç liralık bir ev alacağınızı önceden belirlemeniz gerekmektedir. Bu ev 90.000 TL değerinde de olabilir, 250.000 TL değerinde de olabilir.

Fiyatınızı belirledikten sonra peşinat ödemesi yapıp yapmayacağınıza karar vermeniz gerekmektedir.

  • Aylık taksit tutarlarını belirlemeniz gerekmektedir.
  • Aylık taksit ödemelerinize uygun bir şekilde grup seçimi yapabilirsiniz. Gruplar 60 – 80 – 100 – 120 ve 240 kişiden oluşabilmektedir. 
  • Çekiliş noter huzurunda gerçekleşmektedir. Noter huzurunda çekiliş yapıldıktan sonra hangi tarihte ev alacağınız belirlenmektedir.
  • Kararlar verildikten sonra yasal süreçler için imzalar atılmaktadır.
  • Ev aldıktan sonra taksitler sabit bir şekilde ödenmeye devam etmektedir.
  • Sıranız geldiğinde ev sahibi olabilirsiniz.

Hedefevim Şikayet ve Yorum Takibini Yapabilirsiniz

Hedefevim ile ilgili olumlu ve olumsuz birçok yorum bulunmaktadır. Genel olarak müşteri memnuniyeti söz konusudur. Tabii ki her işletmede olabileceği gibi bu sistemde de müşterilerin memnun olmadığı ve ilgisiz olunduğunu düşündüğü bazı durumlar söz konusu olabilmektedir. Bunun için kişisel iletişim çok önemlidir.

Hedefevim Güvenilir mi ?

Hedefevim ile ev sahibi olmak isteyen herkesin ofisleri ziyaret etmesi ve birebir bilgi alması ona göre karar vermesi önerilmektedir.

Hedefoto ile Hedefevim Araba Fiyatları Nedir?

Hedefevim ile sadece ev satın alınmamaktadır. Aynı kampanyalar ile araç satın alma imkanı da bulunmaktadır. Küçük tasarruf birikimleri ile hedefoto sayesinde araç sahibi olma imkanı da kişilere verilmektedir.

Hedefevim Ödeme Planını Kendinize Göre Ayarlayın

Ödeme planları seçilen sisteme bağlı olarak belirlenmektedir. Çekiliş sistemi ile karar verildi ise bu durumda sabit bir şekilde grup kişisi kadar ay ödeme yapılmaktadır.

Peşinatlı sistemde peşinat verilmekte ve kalan taksitler sizin belirleyeceğiniz rakamlara uygun bir şekilde ödenmektedir. Siz taksiti ister 500 TL, ister 2000 TL olarak belirleyebilirsiniz. Peşinatsız sistemde ise peşinat ödenmemektedir.

Hedefevim Şubeleri ve İletişim Bilgileri

Bütün tutar aylık taksitlere bölünmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için 444 70 98 telefon numarasını arayabilir ya da hedefimevim ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu