Coral Coin Nedir? Geleceği Hakkında Yorumlar

Makalemizde sizler için coral coin hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Coral coin nedir? Coral coin geleceği hakkındaki yorumlar nelerdir?

Coral Coin, Coral swap piyasasında yerel para birimi olarak kullanan bir kripto paradır. Dolayısıyla bu coin piyasa merkezli değildir. SERO protokolünde likitide sağlamak amacıyla çıkarılan bir kripto paradır. 2020 kasım ayın piyasa çıkan Coral Coin, özellikle 2021 şubat ayında en yüksek fiyat seviyesine ulaşmıştır.

Coral Coin Nedir?

Merkezi olmayan pek çok platform arasından işlem yapmanıza olanak sağlayan çok sayıda platform bulunmaktadır. Bu platformlardan bir tanesi de Coral Swap platformudur. Bu platformda kullanabileceğiniz Coral Coin sadece etherium ve USDT ile alınabilmektedir. Son zamanlarda coral coin göstermiş olduğu fiyat seviyeleri sayesinde sosyal medyada oldukça popüler hale gelmiştir.

Coral Coin Geleceği Nasıldır?

Coral Coin geleceği gördüğü yoğun sosyal medya ilgisi ile oldukça merak konusu haline gelmiştir. Dolayısıyla bu konu da pek çok uzman analist teknik değerlendirme yapmıştır. Henüz piyasa da bir hakimiyeti bulunmayan bir kripto para olmasına rağmen pek çok kişinin ilgisini çekmesi üzerine uzman analistler bir fiyat tahminin de bulunmuşlardır. Ancak her ne olursa olsun bu kripto para birimine yatırım yapmak isteyen yatırımcıların sadece bu tahminleri baz almaması ve uzun dönem performans grafiklerini incelemesi gerekmektedir. Uzman analistler tarafından yapılan fiyat tahminleri ise şu şekildedir;

  • Coral Coin’in 2023 yılı sonuna kadar 0,42 dolar bandına gelmesi ve sıçraması beklenmektedir Kullanım alanına göre kısa vadeli para hedefinin ise 1,04 dolar olması beklenmektedir.
  • Boğa sezonunda ise Coral Coin’in fiyatı 2,60 dolar olarak tahmin edilmektedir.
  • Eğer boğa sezonu önümüzdeki yıllarda da devam etmesi durumunda uzan vadeli olarak 52 dolara seviyesine gelebileceği tahmin edilmektedir.

Coral Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Coral Coin’e sahip olmak istiyorsanız alım yapabileceğiniz tek bor gate.io borsasıdır. Bu borsadan satın alma işlemi yapabilmeniz için öncelikle kayıt işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Ardından yüz tanımlama ve kimlik doğrulama işlemlerini yapmanız gerekir. Tüm bu işlemlerin tamamlanması sonucunda hesabınız alım satım işlemleri için aktif hale gelecektir. Aktif olan hesabınız ile Coral Coin’e sahip olabilmeniz için USDT veya Ethereum’a sahip olmanız ve bu kripto para birimlerini Coral Coin’e çevirmeniz gerekmektedir. Çünkü Coral Coin dolar ya da Türk Lirası gibi itibari para birimleri ile alınamamaktadır.

Coral Coin Geleceği Hakkındaki Yorumlar

Coral Coin ve Coral Swap platformu hakkında yeterli bilgi olmaması sebebi ile kripto para yatırımcıları bu konuda daha fazla araştırma yapmaktadır. Bu kripto para birimi ve platformuna yatırım yapan kişilerin sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamalar oldukça umutlu görünmektedir. Ancak kripto para piyasalarının kötüye gitmesi durumunda ilk olarak etkilenecek kripto para birimlerinden birisidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu