ForTube Coin Nedir? Fortube Geleceği 2023

Açık kaynaklı bir Blockchain platformunda dağınık şekilde finans ve kripto hizmet protokolleri paketi olarak bilinen ForTube, yerel kripto para birimidir. Kripto ve finans üzerine çözümler sunar. ForTube sunduğu çözümlerini ise SDK araç seti ve DApp geliştirmeleri API halinde geliştiricilere sunmaktadır.

Platformlar arası varlık işlevlerini, kripto varlıkları, blockchain zincirler arası iletişimi ve kripto zinciri için ödemeler için çözümler sunmaktadır.

Fortube Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Öncelikle ForTube (FOR) merkezi olmayan kredi hizmeti sunmayı amaçlayan blockchain zinciridir. ForTube hakkında 2 farklı ürün bulunmaktadır:

Tahvil: Tahvil sayesinde ForTube kullanıcıları tek bir noktadan kripto tahvilini kolayca istedikleri kripto para piyasasına sürebiliyor ve sürdükleri bu oluşumu ForTube yatırım amaçlı kullanabilmektedir. Bu platform kullanıcılarına esnek yatırım koşulu ve ücretsiz kripto transferi gibi bazı kolaylıkları sunmaktadır.

Banka: Banka ürünü ise algoritma odaklı olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu ürün sayesinde kullanıcılar istedikleri zaman 7/24 para yatırma olanağına sahip oluyorlar. Kullanıcılar “banka” sayesinde istedikleri zaman paralarını çekebiliyor ve istedikleri zaman borç alarak belirlenen ödeme planında ödemelerini yapabiliyorlar.

Yukarıda yazdığımız ürünlere ek olarak bu platform global şekilde işlemini gerçekleştirmektedir ve herkes kullanabilmektedir. Yapılan tüm işlemler sunucularda tutulmuyor, binlerce bilgisayarda aynı anda işlemler tutulmaktadır. Bu sayede merkeziyetsizlik olgusu tam anlamıyla sağlanmış oluyor.

Tüm işlemler halka açık olarak denetlenebiliyor. Bu sayede ForTube şeffaflık hedefini yerine getirmiş olmaktadır.
ForTube Bank ile ilgili yapılan bazı açıklamalarda eski ismi ile anılan “The Force Protocol” e dayalı bir DeFi bankası olduğu söylenmiştir. Mevduat ve borçlanma faiz oranlarını ForTube farklı algoritmaları sayesinde otomatik olarak ayarlıyor.

ForTube’nin desteklediği tokenle ise şu şekildedir:

 • BUSD
 • DAI
 • HBTC
 • BNB
 • HUSD
 • USDC
 • ETH

gibi tokenler bulunmaktadır.

ForTube Coin Hakkında Yapılan Yorumlar

ForTube Coin bir banka hizmeti veren platform ünvanına sahip olması ile dünya çapında yoğun ilgi gördü. Aynı zamanda DeFi platformunda olması ile popülerliğini halen daha yükseltmektedir. ForTube Coin grafiklerine baktığımız zaman ortalama işlem hacminin 452 milyon olduğunu güncel olarak dile getirebiliriz. For Coin grafiği ise sürekli inişli çıkışlı ve çalkantılı değildir.

Güncel verilerine göre ForTu Coin şu anda 0,0be845 dolardan işlem görmektedir. Aynı zamanda birçok kripto para uzmanı For Coin hakkında toplamda 438.000.000 ForTube Coin’in piyasada işlem gördüğünü ve toplam arzın ise 1.500.000.000 olduğunu grafikler halinde anlatmaktadır.

ForTube Coin Geleceği

ForTube Coin, yeni zirvelere ulaşmak için muhteşem potansiyellere sahip olan coindir. Birçok kripto para uzmanı yaptığı toplantılarda ForTube Coin hakkında gelecekte yüksek değerlere gelebileceğini öne sürüyor.

2023 tarihinde ForTube fiyat artışları ile dikkatleri çekti, 2023 tarihinde ise fiyatının artabileceğini birçok insan dile getiriyor. Kripto para uzmanlarına ve istatistikçilerine göre ForTube 2030 tarihine kadar 6 dolara kadar çıkabileceği belirtiliyor.
Yazılarımız tamamen istatistiklere dayalıdır, yatırım tavsiyesi değildir.

ForTube Coin Nasıl Alınır? ForTube Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Dünya genelinde yüksek hacimli kripto para borsalarından ForTube Coin alabilirsiniz. ForTube alabileceğiniz bazı kripto para borsaları:

 • Binance
 • Huobi
 • Upbit
 • Gate.İO

Yukarıda sıraladığımız kripto para borsalarından ForTube coin almanız için üyelik işlemlerini halletmeniz gerekiyor. Üye olduktan kimlik doğrulamasını yaptığınız andan itibaren alım ve satım işlemlerini yapabiliyorsunuz.

ForTube coin alabilmeniz için yukarıda buunan borsalardan herhangi birine para yatırın ya da kartınız ile işlem yapın. Daha sonrasında ise fortube coin alabilmeniz için varlığınızı USDT veya BTC birimine dönüştürmeniz gerekiyor. Daha sonrasında ise dönüştürdüğünüz BTC ya da USDT birimleri ile ForTube Coin alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu