Grape Coin Nedir? GrapeCoin Geleceği 2023

Grape Coin, 5 yıl önce tasarlanmış ve aktif olarak günümüzde varlığını sürdüren bir kripto para birimidir. Dünyanın en önemli borsa şirketleri başta olmak üzere yerli ve yabancı toplamda 15 kripto borsasında sergilenmektedir. Şu an ki güncel fiyatı 0.7 Türk Lirası seviyelerindedir. İlk çıktığı dönemlerde 2 lira seviyelerinde olmasına rağmen her yıl bu kur seviyesinin altında kalmıştır.

Geçen yıl en düşük seviyesi olan 0,4 Lirayı görmüştür. Ancak yaklaşık bir yıldır yukarı bir ivme kazanmış ve bu ivmeyi devam ettirmektedir. 2023 yılında ise uzmanlar tarafından yapılan analizlere bakılırsa 1 lira eşik bandını geçeceği ve hatta 1.5 Lira seviyelerini zorlayabileceği düşünülmektedir. Bu yıl için, Grape kripto para birimine RSI analizi yapıldığında oldukça çarpıcı sonuçlar elde edilmiştir.

RSI analiz yönteminde ki işaret verici bantlar aşağıda çıkmaktadır. Bunun anlamı da kripto birinin yükselişe geçeceğine işaret etmektedir. Tabi bu yükseliş hangi zaman dilimlerinde gerçekleşeceği bilinemez ancak yıl içinde herhangi bir zamanda bu yükseliş beklenmektedir. Öte yandan MACD analiz yöntemine bakılırsa sonuçlar RSI yöntemiyle aynı olduğu görülmektedir.

MACD analiz yönteminde ise işaret bantları yukarı yönlüdür. Yani orta ve kısa vadede yukarı bir artış olabilir işareti verilmektedir. Bu analizler sadece bir yıllık olarak yapılmıştır. 5 yıllık yapılan analizlerin sonuçlarına bakıldığında ise 2023 de çıkış olması beklenirken sonra ki yıllarda tekrar düşüşe geçileceği tahmin edilmektedir.

Grape Coin 2023 Hacim Miktarı

Bu kripto para biriminin yükselişini veya düşüşünü belirleyen unsurların başında günlük hacimler gelmektedir. Eğer hacim ne kadar artarsa yani kripto para birimini alan ve satan kişi sayısı ne kadar artarsa o kadar fazla hacim oluşur. Bu sayede ilerleyen zamanlarda kripto para, daha fazla alım gücü oluşturur ve fiyatlarda artışlar olur.

Grape kripto parasının hacimlerine bakıldığında özellikle 2021 yılında oldukça arttığı görülmektedir. Kurların 2021 yılında 0,4 ve 0,5 lira civarlarında olmasından dolayı oldukça fazla alım olmuştur. Bu durumda hacimlerin artmasına ve elde tutulan kriptoya işaret etmektedir. Bu nedenle Grape’nin uzun vadede artışa geçmesi şaşırtıcı bir durum olmaz. 2021 yılında en çok Eylül, Ağustos ve temmuz aylarında hacim artışı olduğu tespit edilmiştir.

Hatta hacimde ki ciddi artışlar nedeniyle birçok borsa şirketinde ki alım fırsatları listesinde ilk 10’a girmeyi bile başarmıştır. Bu gelişmeler ışığında ise birçok ekonomistin ilgisini çekmiştir ve birçok analizci tarafından al sinyali verilmiştir. Tüm bu gelişmeler orta ve uzun vadede yani 2023 yılının ikinci çeyreğinde Grape’nin yükseleceğine işaret etmektedir. Bu yükseliş ise 10 veya 15 kat arasında olabilmesi oldukça muhtemel.

Grape Coin 2023 Yılında Nasıl Seyredecek?

2023 yılında henüz bir fiyat dalgalanması olmamasına karşın halen hacim miktarının belirli bir kısmı korunmaktadır. Bu da demek oluyor ki bu kripto para birimi elinde tutan yatırımcılar piyasa değerinin artacağından oldukça eminler. 2023 yılı itibariyle özellikle Grape coin ses getireceğe benziyor. Burada Grape Coin’e dair kapsamlı bilgilere sahip olmak beraberinde önemli kazanımları getirmektedir.

Günümüz itibariyle Grape Coin geniş kapsamlı yatırım fırsatı konusunda alternatif seçenekler sunabilmektedir. Özellikle son zamanlarda üst düzeyde yatırım konusunda farklı kripto varlıkların karşımıza çıktığını ifade etmek mümkün olmaktadır. Burada yatırım yaparken güvenli bir platformun tercih edilmesi şarttır. Ancak bu sayede üst düzeyde bir yatırım fırsatına sahip olmak da mümkün olmaktadır. Elbette ki bu durum, Grape Coin için de geçerliliğini korumaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu