Gala Coin Nedir? Gala Coin Geleceği 2023

Kripto para dünyasında oyun projeleri şekillenmeye başladıkça farklı altcoinler ortaya çıkmadı. İşte bunlardan biri Gala Coin. Gala Coin, Star Atlas (ATLAS), Axie Infinity )AXS), Alice gibi farklı porjelerin arasında en çok dikkatleri üzerine çeken proje özelliğini taşıyor.

Gala coin ortaya çıktığı andan itibaren birçok yatırımcı tarafından ilgi görmeye başlamıştır. Genel piyasaya nazaran bağımsız olarak hareket eden Gala Coin 2019 tarihinde kripto para piyasalarında yerini almayı başarmıştır.

Gala Coin Hakkında Kısa Bilgiler

  • Gala Coin’in kurucusu Eric Schiermeyer’dir.
  • Ethereum Blok zincirine bağlıdır.
  • Dünya üzerinde toplam arz sayısı ise 38 milyardır.
  • Kripto para piyasalarında dolaşım arzı ise 10 milyar olarak tespit edilmiştir.
  • Piyasa değeri ise 25 kasım 2023 verilerine göre 4.6 milyar dolardır.
  • Gala Coin’in en düşük fiyatı 0.000151 olarak ölçülürken en yüksek fiyatının ise 0.46288 dolardır.

Gala Coin Projesinin Amacı

Kripto para ekosisteminde merkeziyetsizlik anlayışı ile hareket eden Gala Coin, güçlü blok zinciri altyapısı ile oyuncuların merkeziyetsiz oyunları üretip kullanıcılara sunmasını sağlamaktadır. NFT ve oyun dünyasında kullanılmaktadır.

Gala Coin Nedir?

Gala Coin Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan ve ERC-20 standartlarına uyun olarak geliştirilen GALA Games tarafından oluşturulan bütüncül bir token’dir. Gala Coin, iadesi olmayan ve yardımcı program tokenları kripto ortamında güvence altına alır. Kripto para ekosisteminde değişim aracı olarak kullanılan bu projede kullanıcılar tam kontrole sahiptir.

Gala Games oyuncuları bu benzersiz tokenler sayesinde NFT sahibi olabilirler. Gala Games oyuncuları özel yapılan oyunlarda NFT’ler satın alırken bir yandan da gala coin alabiliyorlar. Gala Games’in ilk kez piyasaya sürdüğü oynanabilir oyun Town Star isimli oyundur.

Bu oyunda ise VOX isimli NFT koleksiyon serisini kullanıcılara sunmuştur. Gala Games bazı açıklamalarında ise ilerleyen zamanlarda bir fantezi RPG oyunu olarak, bilim, kurgu, strateji ve bölges savunma oyunu gibi strateji yapımı oyunlarını hayata geçireceklerini belirttiler.

Gala Coin Geleceği

Gala Coin almak için Binance, Coinbase, KuCoin, OkEx ve Gate.iO kripto para borsalarını kullanabilirsiniz. Gala Coin web 3.0 teknolojisi ile daha çok anlam kazanabilir. Gala Coin geliştiricileri ise dünyanın en büyük merkezi olmayan oyun platformunu inşa ettiklerini dile getirerek, bütün gücün ve sorumluluğun oyuncularda olduğunu belirtmişlerdir.

Bu platform bağımsız blok zinciri tarafından desteklenen bir blok zinciri oyunlarını oluşturmayı hedefliyor. Bazı kripto para uzmanları ve analistleri tarafından Gala Coin 2023 tarihinde 1 doları göreceği belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu