Yeni Bittorrent Binance Fiyatı 2023- BTTC Coin Yorum

Yatırımcılar ve traderler kripto paralara ilk zamanlar temkinli yaklaştı. Güven ortamının oluşmasıyla birlikte kripto para piyasaları hareketlenmeye başladı. Yeni para birimleri üretildi. Yeni Bittorrent 2018 yılında yenilenen kripto para birimlerindendir. Yeni Bittorrent Binance fiyatı 2023 – BTTC Coin Yorum ve analizleri yatırımcıların merak ettiği konular arasındadır.

Bittorrent’in piyasalara ilk çıkması 2001 yılındadır. Bittorrent’i 2018 yılında TRON satın aldı. Blockhain platformuna katılan Bittorrent coine yeni araçlar ekleme yaptı.  TRC-10 standardı ile piyasaya sürülen yeni Bittorrent yerel bir kripto paranın tokenidir.  Yeni Bittorrent’in bir merkezi yoktur. Uzmanlar, yeni Bittorrent’in merkezi olmayan en büyük P2P iletişim protokolüne sahip olduğunu açıkladı.

En Güncel BTTC Coin Yorumları Nelerdir?

BTTC Coin yorumları söz konusu olduğu zaman karşımıza son derece kapsamlı bir süreç çıkar. Bu sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesi için nitelikli yorumlara ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle BTTC Coin yorumlarının üst düzeyde bilgi sahibi olanlar tarafından yapılması, geniş kapsamlı yatırım fırsatlarını da beraberinde getirmektedir.

Bittorrent’in üreticisi Bram Cohen’dir. Bram Cohen; kripto para piyasasında tanınan girişimlerdendir. Kripto para geliştiricisi olan Bram Cohen,  2001 yılındaki orijinal ilk Bittorren’i üretti. Bittorrent, eğlence piyasasında yeni bir ürün olması amacıyla üretilmiştir. Bittorrent yatırımcıları film, müzik dosyaları paylaşımında coini kullanmaktadır.

Müzik, film paylaşımlarında telif mevzusundan dolayı hukuki süreç yaşamıştır. Ancak Bram Cohen, telif hakkını ihlal edecek bir şey yapmadığını iddia etmiştir. Bittorren, 2018 yılında Justin Sun’ın yöneticiliğindeki TRON’un çatısı altına girmiştir. Justin Sun, kripto paraya karşı olanları dahi yemek yeme süresinde ikna etme kabiliyetine sahip girişimcidir.

Yeni Bittorrent Binance Fiyatı 2023’de Ne Kadar Olacak?

Kripto para piyasalarına olan güvenin artması beraberinde yeni coinlerin üretilmesine neden oldu. Kripto para birimleri geleneksel paraya göre daha genç ve yenidir. Yeni para birimleri dünya genelinde yaşanan ekonomik ve siyasi olaylardan hemen etkilenirler. Etkileşimin fazla olması dalgalanmaların fazla olması anlamına gelmektedir. Dalgalanma nedeniyle yeni Bittorrent değerlerinde ani düşüşler ve çıkışlar yaşanır. Anlık düşüşlerin ve yükselişlerin yaşanmasından dolayı yatırımcıların çok dikkatli hareket etmeleri gerekir. Alım ve satım yapmadan önce ürünün piyasa değeri takip edilmeli. 24 saat içindeki değişimin yükseliş mi yoksa düşüş seyrinde mi olduğu yatırımcıya çok şey anlatır.

Yeni Bittorrent’in şuandaki fiyatı bilinmemektedir. Şirket ürünün piyasalardaki listelerde yer almasını geçici bir süre için durdurmuştur. Listelerde yer almamasının nedeni şirketin güncellemeler yapması ve kendi ağında hizmet vermeyi düşünmesidir. Binance borsasında yakın tarihte listelendiği bilinmektedir. Yeni Bittorrent’in TRY karşılığı 0,000033’tür.  Yeni Bittorrent’in dolar değeri 0, 000002’dir. Bu fiyatın her an değiştiği akıldan çıkarılmamalıdır. Günlük işlem hacmi 2.2 milyon dolar’dır. Kripto paralar sıralamasında 51. Sıradadır. Piyasaya girişinde 206.sırada olan ürün 51.sıraya yükselmiş. 

Yeni Bittorrent Binance Gelecek Vaat Ediyor Mu?

Eskiden adı BTT olarak piyasalarda yer alan Bittorrent’in yapılan yeniliklerle birlikte BTTC olarak isimlendirileceği belirtilmiştir. Değişim ve geliştirme işlemleri tamamlanıncaya kadar BTT listelerde bulunmayacak. Binance piyasasında 17 Ocak 2023 tarihine kadar bulunmuştur.

BTTC adıyla işleme başlama tarihi 21 Ocak 2023 saat 7 olarak planlanmıştır. Listelerde yer almasıyla birlikte BTTC, piyasalardaki USDT, TRY, USDC, BTTC gibi birimlerle satın alınabilecek. Yeni Bittorrent Binance fiyatı 2023 – BTTC Coin Yorum uzmanları yeni adıyla değer kazanacağını belirtmektedir. Bütün bu bilgiler doğrultusunda Yeni Bittorrent Binance etkili yatırım fırsatları konusunda geniş kapsamlı yatırımların adresi konumunda yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu