Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet; dakika paketleri, sms hediyeleri 2021 için güncel bilgiler ve uygulamalar. Faturalı, faturasız ücretsiz internet kazanma kampanyaları! Turkcell hediye havuzu ile farklı kategoride bedava internet kazanabilirsiniz. Ücretsiz internet veren uygulamlar ve sms ile yapılan kampanyalar mevcuttur.

Ayrıca; her hafta Cuma günü Dijital Operatör uygulamasını ziyaret ederek “Hesabım” üzerinden sürpriz hediye internetler kazanabilirsiniz. Tanımlı hattınız ile birlikte Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir. Farklı Turkcell bedava internet uygulaması olan; GNÇ üzerinde yer alan “Çatlat” bölümüne giderek, karşınıza çıkan yumurtayı çatlattığınızda verilecek hediye internetin sahibi olabilirsiniz.

İlk kez BİP kullanacaksanız bu kampanya tam size göre; Turkcell bedava internetinizi almanız için yapmanız gereken BİP uygulamasını telefonunuza indirmek ve tanımlı hattınız ile giriş yapmak. Ardından 1 GB internet otomatik olarak hattınıza tanımlanır. 2021 yılında diğer Turkcell bedava kampanyalar aşağıdakilerdir;

Başa dön tuşu